Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

monitka80
11. bře 2011

milé mamičky, po prečítaní vašich názorov, či ste s gt3 spokojné, som sa rozhodla aj ja ho vyskúšať, len neviem, či sa nám zmestí do opelu astra combi? Nemáte niektorá? A kiwi je z kolekcie 09 alebo 10, myslela som, že z 10 a tam sú pásy ževraj na pevno, ale niekto tu písal, že má kiwi a pásy 09, tak ako to je? 🙂

ivett
11. bře 2011

@monitka80 kiwi je 2010 a pásy jsou napevno, volně byly v kolekci 07-09...do opel astra combi se vám podle mě vleze, on vleze skoro do každého kombíku, asi ne na rovno, ale uhlopříčně, ale vleze... 😉

monitka80
11. bře 2011

@ivett ďakujem

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l ve středu v kolik bobe? myslím ten zápis..a ty bys mi fakt dala nuničku odzkúšat? 😵 😵 😵 teda půjčila?

lucenek
12. bře 2011

týjo nechápu kolekce 2011 je fantasy nero, pison brown, šedá, geranium, myrto ještěnějakou fialovou sjem viděla plus další 4 barvy....

kacka.l
12. bře 2011

Lucenku nunu prodávám za 2000,- už se mi ozvalao plno maminek. Už jí totiž neužiju-chci se jí rychle zbavit-to radši za to nakoupím děckám hračky 😝 , škoda, že mě to nenapadlo dříve, klidně sis ji mohla půjčit. 😉 😖

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l a už je fuč?

jchalupka
12. bře 2011

@lucenek Lucenku prosim te, kde prodavaji tyto barvicky. Uvazuju o koupi plika.... a jsou fakt fajnove

lucenek
12. bře 2011

e hop ondalek 😉

jchalupka
12. bře 2011

lucenek - uz jsem je nasla..

kacka.l
12. bře 2011

Lucenku, na vyjádření čeká asi fakt 10 mamin, ale kdyby jsi měla zájem ty.... 😀 máš samo přednost, myslím, že kdyby ti nesedly urvou ti zase za ty prachy ruce, jako mě. 🙂

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l jooooooooooooooooooooooo chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lucenek
12. bře 2011

akurát musím počkat na daně.......až dojdou ☹

pikusa
12. bře 2011

@lucenek další kočár 😀 😀

lucenek
12. bře 2011

@pikusa bože můj no...sem nemocná fakt

pikusa
12. bře 2011

@lucenek jen bud.....chodíš makat,tak si dělej radosti 🙂

lucenek
12. bře 2011

@pikusa no....daně fakt bodnou...jinak jedu na doraz.....nic neuštěřím....boty co 3-4 ted teda jarní tenisky gumáky.....plíny na noc...někdy se 3x vychcandí v polospánku rozepne a vyhodí takže spotřeba je....prášky na praní, žrádlo...a moje tuperware no 😵

pikusa
12. bře 2011

@lucenek joo lítá to....
Já ted kupovala na MMB Matesovi tenisky,jedny bude mít na chajdě jako náhradní,jedny na písek sem,ještě koupit jarní "kvalitní",pak sandále...
Plíny má pořád,on prostě na nočník chodit nebude....

lucenek
12. bře 2011

@pikusa jj to jsou hned troje čtvery boty plus papuče a pak dvakrát i do školky.....

pikusa
12. bře 2011

@lucenek no jooo vy už školku ještě

kacka.l
12. bře 2011

Lucenku o.k . Jdu to promazat, a kdyby ses rozmyslala nevadí, já to podám znova. jen kdyby to šlo tak prooosím do 5.4. Bára bude mít narozky a moooc chce horseland stáje. 🙂Jsou pěkně mastné. 🙂

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l baru se budu modlit atto dojde..já podala přiznání 7.3....... ☹
včas písnu

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l proč máš album na sk? píše se tam, že jsi neaktivní

kacka.l
12. bře 2011

Já jsem si to zakládala, když byl kůň jen na slovensku, a pak byl i v čr, chtěla jsem se přeregistrovat do čr, ale nejde to. 🙂
Neaktivní? Mě se furt seká počítač, tak asi byl seklý. Teď jsem aktivní. 🙂
Lucenku, já ti ji klidně hodím na ozkouško a uvidíš, jak se ti bude líbit, když tak ji prodám dále. 🙂 Můžu ti ji hodit hned v pondělí??Buď ráno v 7. 00 nebo kolem 13.00?my totiž máme novou chodbu a i když je nunička pidi, mám ji u pračky a furt jí musím přehazovat. Klidně si s ní jezdi. .-)Třeba zjištíš, že je na... a vrátíš mi ji. 🙂
Dneska jsme byli v zoo, slalom teda v pohodě, ale terenní fakt není, tak tomu se peg nevyrovná. 🙂

kacka.l
12. bře 2011

Jo a u pavilónu opic, přijela gt3 moka a byla zase BAVLNĚNÁ!!!!Pak jsem poprvé viděla corallo, a musím říct, že bylo moc pěkné. 🙂

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l bobenko jsem v rachotě...leda tam..at hanyho netrefí šlak 😉

pikusa
12. bře 2011

@kacka.l cotallo pěkné je vid 😵

lucenek
12. bře 2011

@kacka.l se chystáme zítra do zoo.....škoda žes byla dnes, jsme tě mohla zlanařit
tý s tou mokou..já mám normálně jinej emblém per perego na zádové opěrce...kukám na detaily...hlavně fárám nad tou bavlnou a já mám jinej znak pp.

lucenek
12. bře 2011

plastovou výpn na nožní opěrce...jako fakt nechápu co mám za exotik moka 😀