Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
20. dub 2011

@pikusa MĚ NEEEE

@edie63 snad jsem pomohla

lucenek
20. dub 2011

kačenečenko nejlepší na světě zrovna mi došla korba 😵 😵 😵 😵
kochajte se 😵 😵 😵 čurkám z ní za 850 😀 😀 😀 😀

lucenek
20. dub 2011

tááák

pikusa
20. dub 2011

@lucenek teda fakt krásná je.....
🙂 🙂 🙂

lucenek
20. dub 2011

vreaálu není do modra jako na fotce ale tyrkysek 😵 sice plast škráblý, ale co....za ty love.... 😵
jen mě sesre ten vnitřek celý je šedý..vypadá zapraně

pikusa
20. dub 2011

@lucenek cooo tak pak nechat ušít nějakou pěknou vložku.....
Za ty prachy je super

lucenek
20. dub 2011

@pikusa našlajsem matraci bílpou do pega megaměkknou..za 999 😝

pikusa
20. dub 2011

@lucenek no vidíš 🙂

kacka.l
20. dub 2011

Lucenku je krásná, teď už jen náklad do ní. 😉
To neřeš, všechny ty navetty to mají do šeda a musím, říct, že mi to nikdy nevadilo.Dole jsem měla deku v barvě a boky stejně nešly nějak vidět. 🙂

Je krásná. nebo si nech ušít u té paní, co šije vložky. Ale já bych na to prděla, třeba bude mimi na zimu a bude mít fusak, ne??

Škrábánky, vem dětský olejíček na prdelku, možná i obyčejný a přejeď to tím, pak písni. 😉

mpavlinka
20. dub 2011

@pikusa teda ty jedna! 😀

mpavlinka
20. dub 2011

@lucenek krásná korbička 😵

lucenek
20. dub 2011

ano napísám, ted jsme došly z venku a je tu malé pískoviště jdu to tu debordelizovat

pikusa
20. dub 2011

@mpavlinka no je to tak....a ani ségra by určo nechtěla stejnej 😀

pikusa
20. dub 2011
ivett
20. dub 2011

čau holky, já dneska zahlídla na netu kočárek od mamas and papas (per perégo) ora a luna a teda dost mě nadchly, nemáte některá zkušenost v realu??? ne že bych ho chtěla kupovat, nejsem blázen, ale jako zajímalo by mě, jestli jsou to fajn golfky, protože tak na mě působí...

kacka.l
20. dub 2011

Prý jsou hodně oblíbené, ale těžké, hodně maminky řeší Lunu, ora má o něco méně než luna, už nevím co, ale nevím, zda se jim polohují nohy, něco tam bylo.

pikusa
24. dub 2011

Holky....přeju všem krásné Velikonoce 😵

valentinuska
24. dub 2011

přidávám se - krásné Velikonoce 🙂

pusiket
24. dub 2011

V zelené travičce kuřátko pípá,veselou písničkou jaro vítá,
ať máte svátky plné sluníčka,bohatou pomlázku a krásná vajíčka.
Šárka,Jirka,Sabinka a Jiřík 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucenek
25. dub 2011

holky máte návod na navettu panoramu na maila prosím lucka.vyhlasova@centrum.cz

lucenek
25. dub 2011

tak není třeba 😀

veronka
27. dub 2011

ahojte, poslite mi link na tu pani z mmb, co mate od nej nanozniky a tasky, mslim tu co sije. ďakujem, poprosim do IP

aannggiie
27. dub 2011

ahoj holky
můžete mi napsat kde seženu náhradní díly na perego?
potřebuji náhradní šroubky pls děkuju

lucenek
27. dub 2011

@aannggiie tady www.kenyo.cz-výhradní dovozce )levnější)
www.malli.cz výhradní prodejce (vyšší ceny)

aannggiie
27. dub 2011

@lucenek díky moc

vendyzr
27. dub 2011

Ahoj holky,

jsem tu opět pro rady 😉 Na jeden problém jsem radu našla - taky mi dřelo přední kolečko, tak jsme vyčistili a promazali, snad to bude OK.
Chci se zeptat, skřípají mi pružiny. Jde to nějak namazat? Je to dost blbý zvuk.
A co dál - poradíte prosím jakou síťku proti hmyzu na sporťák? Zatím teda Elli jezdí ve sporťáku vleže s opačně nacvaknutou stříškou, jsem moc ráda, že to jde alespoň takhle.

Díky moc za rady.

valentinuska
28. dub 2011

Ahojky, tak typ na moskytiéru na GT3 bych uvítala také 🙂

kacka.l
28. dub 2011

Já jsem měla, tedy mám klasiku od emitexu, bala super na navettu a krásně se vleze i na sporťák, jen teď už dělají i černé, tak bych si koupila asi černou protože dítě prý přes ní mnohem lépe vidí než přes bílou. Mě to ale bylo jedno, byla jen na spaní na zahradě. Fakt ji doporučuji. 🙂 Myslím, že dobrá bud ejakákoli, ale tahle je velká a dole má po celém obvodu gumu, takže se jakoby obcucne kolem kočáru. 🙂

veronka
28. dub 2011

poprosim link na tu pani z mmb co sije nanozniky, vlozky a tašky. dakujem.....IP

ivett
30. dub 2011

čau holky, nevíte o někom, kdo by prodal isofix základnu do auta na peg perego vajco??? v inzerátech nic moc není, našla jsem 2 inzeráty na komplety, ale obě paní jen isofix prodat nechtějí, mě se za něj nechce dávat 2,5 tácu...
nemáte některá z vás na prodej???

díky...