Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
29. črc 2011

@luca30 mokka

luca30
29. črc 2011

@lucenek to vím, že ty máš moku....je to tak??

lucenek
29. črc 2011

@luca30 jj

lucenek
31. črc 2011
kacka.l
31. črc 2011

Lucenku, už jsem se na něj dívala před 2 měsíci, skoro jako energy, že??

lucenek
31. črc 2011

jj akurát má prej ruční brzdu, madlo, a teleskopickou rukojet

lucenek
31. črc 2011

jo a po složení drží na stojato..jako PP sí stál

lucenek
31. črc 2011

taky čučím jaké barvy a limitky mají v nabídce slováci tady si o tom můžem nechat zdát....

dominika_sk
1. srp 2011

baby, poraďte.ke´d chcem šporťak vymeniť za navettu. pod poťahom, tam kde je ten čierny vyklapaci plast, mam šrobikmi primontovane tie bezpečnostne popruhy. tie dva šrobiky musim normalne odšrobovať ? alebo je na to nejaky iny sposob...tu maturujem,, ale nemožem na to prisť. diky!
@lucenek

@kacka.l
@luca30

kacka.l
1. srp 2011

popruhy se nemusí šroubovat, stačí vzadu zmáčnout ty dva stříbrné čtverečky a hlavně musíš vyháknout jakoby z těch pacek na bocích, to čím se polohuje, takové dvě tyčinky-na každé straně jedna,je to krásně v návodu. Nezůstane ti tam nic.

luca30
1. srp 2011

@dominika_sk no jestli předěláváš ze sporťáku na navettu tak ty pásy musíš odšoroubovat, vyklapneš ty stříbrné packy a takový černý plast a na to nasadíš navetuu, snad jsem to vysvětlila...mám tu kdyžtak někde návod kdybys chtěla...

kacka.l
1. srp 2011

@luca30 ale ty pásy drží na té zádovce ne???Já jsem je nikdy myslím nešroubovala.

luca30
1. srp 2011

@kacka.l já mysslím že na té sedací verzi ne..bych jukla malá mi tam spí..však já to dělala podle návodu..se mi nechce jít nahoru se podívat jestli ty dirky jsou v té zádovce nebo kde...ale jdu tam...

ivett
1. srp 2011

mě se zdá, že pásy drží k zád. opěrce a tu přece před nasazením navetty sundáváš, takže pásy bych neřešila, ale vycvakla tu zád. opěrku ajk popisuje kacka...já to dělala opačně a teda pásy jsem vůbec neřešila, byly tam nachystaný tak jsem je nechala tak...

ivett
1. srp 2011

mmch luci jak dopadly náušnice?

luca30
1. srp 2011

@ivett asi máte pravdu ted jsem koukala po navettu a nic tam na ty šroubky není jako dírky, takže je to v té zádové opěrce...
náušnice nijak byl to asi podfuk nikdo se už neozval, ještě to mám jít hlásit na policii.... 😠 😠

ivett
1. srp 2011

luci tak to mě mrzí, to je pech...policie ale asi nic nevyřeší, že? to je k vzteku...

kacka.l
2. srp 2011

Luci, tak to je tedy smůla..už i s malýma dětskýma náušnicema. Mě se s tou sedačkou taky nic navyřešilo, po měsíci přišel dopis, že je to uzavřené pro nedostatek důkazů...

Ivett je ze zvědavosti..jaký je ten navington,vypadá nádherně...

ivett
2. srp 2011

kacko navington je super, je lehoučký, skladný (má lepší rozměry než mamas and papas luna), snadno ovladatelný, myslím, že pohodlný, má velké sezení, jako super, nezbavovala bych se ho, kdybych nekoupila bee, protože jsem teď přišla na chuť Frogovi od bgb co mám, takže jezdím s ním a už neřeším (zatím) jané nebo casualplay, myslím, že malá je spokojená i v nepolohovacím sezení (jakože nejdou zvlášť záda a nohy, je to skořepina), ale na bee bude polohování zvlášť, což je teď fajn a budu mít na chvíli klid - do zimy...
mě se s navingtonem jezdí dobře, jako je to městský kočár, ale my tu nemáme jen čisté krásné asfaltky, takže projede i přes hrboly a tak, sice jsem s ním jezdila málo a párkrát, ale osvědčil se...jenže 3 kočáry mít nemůžu...

a bee doufám dneska dojde, paní psala ve čtvrtek večer, že to odpoledne odesílala, včera nic, tak snad dneska, ještě čekám další balík, tak to snad dojde v kupě...

kači chytají tě roupy na další kárku? 😀

kacka.l
2. srp 2011

@ivett Tak to je fajn, vypadá krásně...nene mě roupy nechytají, teď jsem konečně spokojená definitivně...nic jiného nebude...ale ten navington je elegance sama. 🙂
A to bee??neměla jsi ho mít už minulý týden???

ivett
2. srp 2011

no myslela jsem, že dojde do pátku, paní psala v pondělí, že ho zašle co nejdřív, ale nakonec ho poslala až ve čtvrtek odpoledne, takže jsem počítala, že dojde včera, ale nic, tak doufám, že mě paní nepodfoukla, naštěstí jsem neposlala všechny prachy naráz, takže kdyby něco, nepřijdu o tolik, ale i tak, naštvalo by mě to...ale paní prodává na mmb i jiné věci, tak si říkám, že snad to podvodnice nebude...

navington je elegantní, to jo, myslím, že ho tu nikdo jiný nemá 😀

ty máš teď ten city elite? a teda spokojenost jo?

kacka.l
2. srp 2011

Tak to jo...určitě do dobře dopadne!!! Jojo já jsem moc spokojená. 🙂
Ivett a gtčko ještě máš???

ivett
2. srp 2011

nemám nemám, prodala jsem ještě než jsem koupila navingtona...

kacka.l
2. srp 2011

Aha, já myslela, že máš. 😉

ivett
2. srp 2011

už ne právě, kdybych měla, tak nemůžu měnit kočáry, páč by mě manža zabil 😀 takhle to střídám +- za stejné prachy všechno...ale už jsem asi dostřídala, krom bee už nic jiného zatím nechci...a zatím nedošlo, i když jiný balík jo, tak se začínám bát, jestli jsem nenaletěla, ach jo...počkám do konce týdne...

kacka.l
2. srp 2011

A jaké má ta paní hodnocení???Kladné??

ivett
2. srp 2011

kaci žádné, ale já na hodnocení moc nekoukám, když je, tak tím líp, ale řídím se tím, jaká je s ní domluva a tak...já jsem taky spolehlivá a nikoho nepodvedu a hodnocení na mmb taky nemám, takže to podle mě o ničem moc nevypovídá...paní se registrovala nedávno, psala mi, že na mmb nakupuje přes rok už, ale nikdy nic neprodávala, tak se registrovala až teď a pár věcí tam prodává, takže snad to bude v pohodě...

lucenek
2. srp 2011

mě třeba moje hodnocení dost pomůže hlavně kdyžjsme chtěla rezervé delší dobu do výplaty a tak 😔

ivett
2. srp 2011

luci tak jo, jasně, já ty hodnocení čtu a kdžy jich má dotyčná dost, tak je to o to lepší, ale nepřesvědčí mě to v tom, abych od dotyčného nekoupila věc, když nemá hodnocení...

lucenek
2. srp 2011

@ivett já se dívám i na datum registrace, mě to asi odradí....jednou jsme poslala 900za adidy které tu nejsou koupit a paní nic mrtvý brouk...plno oznámení a já se smířila s tím že nebude nic, psala sjme ji slušně že chápu situaci a bla bla...a prachy došly zpět vč bank poplatku 6kč..sice za půl roku ale došly