Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
10. srp 2011

@kacka.l je prostě parádní.......
až bude další prcek,jdu do něj..... 😀 ale jen do sportáku,.....Kači,pak prodáš ne??? 😀

lucenek
10. srp 2011

kača je jak guru kočárkový... 😀 😀

kacka.l
10. srp 2011

Holky, tento je poslední..Fakt.

ivett
10. srp 2011

tak kaci až půjde z domu, hlásím se první zájemce 😀 (pokud už ho teda nebudu mít taky...)

mpavlinka
10. srp 2011

@ivett ta fialová korbička... je nádherná... Trochu mne mrzí, že jsem u Nikči nešla do růžovýho nebo fialovýho kočárku... Jsem furt chtěla uni barvu, kdyby byl pak kluk...

mpavlinka
10. srp 2011

Dnes na procházce kolem golfového hřiště... Vidím golfistku s krásným kočárkem... říkám si tuhle tříkolku neznám... a on to byl golfový vozík )) Už mi z těch kočárů hrabe )

pikusa
10. srp 2011

@ivett nééé já byla první zájemce na kup 😀 😀

ivett
10. srp 2011

@mpavlinka 😀 😀 😀 já taky vždycky čumím na golfové vozíky (manža hraje) a říkám si, že mít to sedačku, je to parádní vozítko pro mimčo 😀

@pikusa ne, já já já 😀 neboj, myslím, že než ho bude kacka prodávat, já už ho budu mít snad taky...doufám...

teď je na cestě to Bee, já se ho prostě nevzdám 😀 příští týden by měl být doma, na tuty...

ivett
10. srp 2011

@lucenek ty máš podložku od darint, že? spokojenost? je dobře propracovaná? chci si nechat u nich ušít boudičku na Bee, látky mají nádherné, tak se jen ptám, jestli jsou fakt dobří...

pikusa
10. srp 2011

@mpavlinka golfový vozík 😀 😀 😀 se picnu 😀
@ivett no tak jooooo ty.....pokud si nekoupíš

ivett
10. srp 2011

@pikusa koupím, ale nevím kdy, nejdřív musím něco prodat 😀

pikusa
10. srp 2011

@ivett já napřed něco do toho kočárku 😀

ivett
10. srp 2011

😀 😀

zsuzsuka
10. srp 2011

Maminky, tak padlo rozhodnutie, predavam peg perego pliko P3 2010, farba paprica, vanicka naveta XL, pouzivana 4 mesiace, autosedacka primo vaggio, pouzivana par x, mame dve...a sportova verzia pouzivana pol roka...takze kompletik je ako novy..na sportiaciku bezne znamky pouzivanie, ale ja som neeskutocne cistotna, takze malicka moze papat akurat v stolicke na papanie:o))takze uplne cistucky, neposkodeny...cena spolu 300 eur, na doruceni sa dohodneme...manzel vie aj odviezt...detailne foto poslem na mailik....budem rada, ked sa ozvete...
este je v zaruke, do januara...dakujem

ivett
10. srp 2011

@zsuzsuka tohle dej spíš na bazar, tady už většinou holky kočárky mají 😉 přeju hodně štěstí ať se rychle prodá...a co místo něj?

pikusa
10. srp 2011

@zsuzsuka dobře žes to písla sem,občas někdo něco shání....
Ale nafot a dej do bazárku,to je jistota

zsuzsuka
10. srp 2011

oj oj, no dnes som bola pozriet GT3jku, paradicka, len mam maly kufor a ako sme ho sukali, tak sme nedosukali 😅 , takze nieco ine...mrzi ma to, lebo kocik mam novy, a chcela som vyuzit aspon vanicku a sedacku na GT3, ale kedze velky je, musime ist do celkom niecoho noveho...ale hlavne musi mat max polohovanie sportiaku ako ma pliko...v tomto je to jeden z naj kocikov myslim celkovo Peg perego, malinka mi v nom spala denne na balkoniku zima, jaro....

ivett
10. srp 2011

@zsuzsuka a PP Skate jsi nezvažovala? Jako je to teda spíš městský kočár, ale to je Pliko taky, pasuje na něj autosedačka z PP, tak tu by sis mohla nechat 😉

jinak nevím co bych poradila, rozhodně Baby Jogger City Elite 😀 ten je boží... 😉

zsuzsuka
10. srp 2011

ivett, dakujem pekne za rady...uz sa mi o tom aj sniva 😉

hanulka190
15. srp 2011

Ahojky, nevíte některá o někom, kdo opravuje boudičku na kočárek PP GT3? Mám ji šislou...Díky

pikusa
15. srp 2011

Ahojík holky...
tak jsem myslela,že nebude dlouho trvat a PP bude v provozu.....byla jsem na KETU.....ale bohužel,nevyšlo to zase

ivett
15. srp 2011

piku to je mi líto, snad do třetice... 😉

hanulka jak chceš opravit šíslou boudu? leda ji přešít a na to je asi potřeba najít někoho šikovného, kdo to zvládne, zkus hledat na mmb 😉

pikusa
15. srp 2011

@ivett napsala jsi to stejně jako moje mamka....taky prý tak do třetice 😵
Paní na MMB opravuje boudy...na Bugaboo taky by asi zmákla i PP......ale nevím která 😖

ivett
16. srp 2011

holky tak koukám po City Elite a našla jsem ještě Summit, přijde mi dost podobný, jen má větší zadní kola a ruční brzdu, asi je jakože víc na sport, hele http://babyjogger.com/summit_xc_sngl_dtl.aspx ten šedočerný je krásný 😉 Akorát na videu neukazují, jestli jde ta nožní opěrka zvednout jak u City Elite...
už jsem ho doma ukazovala a prošel, můžu si ho koupit 😉 akorát teda nevím jakou barvu, hrozně se mi líbí ta Stone, ale světlý kočár už nechci, takže bu´d ten co má kačka nebo ten do červena, co myslíte?

kacka.l
16. srp 2011

Piku!!!Do třetice to určitě vyjde!!!!Držím všechny palce!!!

Ivett- ten summit se mim vůbec nelíbí, ty kola- podle mě to je super pro lidi co dělají vysokohorské tůry, ale jinak...
Ta stone se mi taky líbila moc, ale nikde jsem ji naživo neviděla, pak nějaká paní psala, že když odhrne ty větrací trojúhelníčky vypadá to blbě. Ten červený je krásný, mnohem hezčí ten černý, ale na kluka nee. navíc k té černé ladí všechno oblečení- já mám zelené, béžové, oranž..takže bych volila stone nebo černou. 🙂
Ivett vem si stone, růžová holka v tom bude super.

ivett
16. srp 2011

kaci já světlý kočár už nechci, jako je to pěné na pohled, ale neudržitelné čisté...takže jedině černý, právě proto, že se k němu hodí všechny barvy...ta červená je suepr, ale já měla červených kočárů už dost, tak chci změnu...i když kdo ví, v pátek chci objet sam baby i baby expert tak to tam omrknu jestli tam bude...ta červená je krásná taky, tak uvidíme, budu to řešit stejně nejdřív po dovči 😉

ivett
18. srp 2011

Čau holky, tak Bee je doma a je nádherný 😉 Jezdí se s ním úplně super, už se těším až ho vyzkouším venku...

A po dovči mám svolení na koupi City Elite, Froga po dovči prodávám, už mám kupce, takže to krásně vychází 😉

valentinuska
18. srp 2011

@ivett krásný! přiznám se, že tak trochu závidím 🙂
kde si ho nakonec koupila?

darja82
18. srp 2011

Tak včera jsem poprvé vyjela se sporťákem, hlubokou korbičku jsme už odložili a řeším dva problémy.
1) kam se sakra mají připevnit ty bezpečnostní pásy co jdou jakoby kolem pasu? Nevím, kam je na kočárek strčit.
2) přední kolečko mi občas lehce vibruje, mám pocit, že je to když kočárek není zatížený. Manžel radil vozit s sebou pytel cementu, nemáte někdo něco lepšího?

Díky moc

pikusa
18. srp 2011

@darja82 na boku by měly být v konstrukci díry na šroubky....jednou jsem to fotila na Pliku,,,,pohledám....mělo b to být stejné....
Cement????to je dobrej teda 😀