Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
28. pro 2011

ju sem chlap 😀

pikusa
28. pro 2011

@lucenek 😀 😀 celou dobu nás mateš 😀

lucenek
28. pro 2011

zkušám 😀

lucenek
30. pro 2011

a zase holčička

dominika_sk
30. pro 2011

baby, poradte ! mam gt 3, je uplne super, som spokojna aj všetko, len mam taky problem, že by som ten kočar najradšej rozkopala ! stale mi ide do jednej strany, do lava (keď je predne koleso odblokovane a otača sa) keď to koleso zablokujem, aby sa neotačalo, zase mi ide do prava ! stale ho musim držať obidvoma rukami, nemožem ho ani na chvilu pustiť, lebo keby som ho dva metre tlačila jednou rukou, otoči sa mi zo smeru do predu uplne do boku ! čim to može byť 😒 som zufala ☹ ☹ ☹

ivett
30. pro 2011

@dominika_sk zkus s tím zajet do cykloservisu ať ti ho seřídí, je to jako na kole brzdy a tak, je třeba to poštelovat, mě to jednu dobu dělalo, taťka mi tam přitáhnul cosi (nevím co) a vyšteloval to tak, že to jezdilo super a souviselo to s brzdou 😉

mpavlinka
30. pro 2011

@dominika_sk a máš stejně nafouklá kola?

lucenek
30. pro 2011

@dominika_sk spéš myslím že je třeba opět vyčistit ty tyčku u předního kolca..mě to taky dělalo, moje nervy... vytáhnout otřít do sucha a pocákat wd40 a šup zpět pak taky ty kolca dofoukané jak psala pavča

veronka
30. pro 2011

ahojte kočky, tak po dlhem case som medzi vas opat nakukla......buduci rok by sme chceli zacat so snazenim o druhe dietatko, tak mozno predsa budem aj ja majitelkou gt3...len sa bojim ked sportova nie je otocna.....maly ma sice 20 mesiacov ale obcas mi vadi, ze ho nemozem otocit, hlavne teraz v zime, ked pada sneh alebo fuci, ako mu nafuka do ocka hned mu zacne slzit

pikusa
30. pro 2011

@dominika_sk dofoukat všechna kola,vyčistit tyčku jak bylo psáno a snad to půjde
@veronka pláštěnka ale dobře kryje ne????
HOLKY....VŠEM KRÁSNÉHO SILVESTRA A DO TOHO DALŠÍHO ROKU JEN TO NEJ PŘEJU 😵 😵

lucenek
30. pro 2011

@veronka střecha jde překlopit dopředu...nejvíc když je sed, v lehu jen málo ale celkově je bouda ne taková otevřená ale zaoblená..já při větřisku jezdila s pláštěnkou....

veronka
30. pro 2011

@pikusa
@lucenek dokedy sa moze dieta vozit otocene smerom ku mne v gt3, myslim sklopenymi opierkami

pikusa
30. pro 2011

@veronka dolud leží.....jde to jen v lehu

lucenek
30. pro 2011

@veronka jj pak jak si sedá a posiluje břuch to není bezpečné..cca 3m?4m? jak u koho

mpavlinka
30. pro 2011

@veronka malá ležela v kočáře do 7 m, ale ona je hodně klidná... Souhlas s @lucenek, pěkně kryje bouda a kdyžtak pláštěnka, já ji dávala i na Navettu když byl velkej mráz nebo fučelo 😉

dominika_sk
30. pro 2011

kočky, diky za odpovede. priatel to pozrel, tie brzdy a už je to ok 😉

mpavlinka
30. pro 2011

@dominika_sk fajn 🙂

pikusa
31. pro 2011

Holky.....krásného Silvestra......a at vás zítra nebolí hlava 😀

lucenek
31. pro 2011

všem úspěšný vstup do nového roku 2012, jdu dnes na noční tak bych to pak asi nestihla

pikusa
31. pro 2011

@lucenek hele víš že mě napadlo,že asi budeš makat?????tak klidnou službu
a všem krásného Silvestra a do toho roku 2012 jen to nej

lucenek
31. pro 2011

@pikusa no mě silvoš neva radši volno na vánoce kvůli malé...

pikusa
31. pro 2011

@lucenek tak to je jasan.......klidnou službu

lucenek
31. pro 2011

boha jeho dělat dispečerku na záchrance na silvestra je mazéééééééééééééééééééééééééééééc

veronka
2. led 2012

baby, je športová časť na jane slalom pro väčšia ako na gt3? prosím pomerajte mi gt3, dlzku opierky, sirku, hlbku sedaka, aj sirku, a celu loznu plochu aj opierkou na nozicky. ďakujem

ivett
2. led 2012

@veronka mrkni na obrázek, slalom změřený nemám, ale přijde mi GT3 větší...

ivett
2. led 2012

jestli dobře čtu, tak celá ložná plocha je 99cm 😉

veronka
2. led 2012

@ivett ďakujem, tak asi bude väčšia ako slalom 🙂

mpavlinka
2. led 2012

@veronka já myslela, že už GT máš 🙂 Asi se mi to nějak popletlo.

pikusa
2. led 2012

@veronka toto tady kdysi psala kačka
No nevím, já jsem to taky hodně studovala a jané jsem nevybrala proto, že je menší než GT3.Vanička je sice o 4cm delší,ale zato užší, ale v té bude mimi stejně tak max.8 měsíců, že PIKU?
rozměry kočárku: d100 x š62 x v107 cm
- složený kočárek: d90 x š47 x v37 cm
- rozchod zadních kol: 62 cm
- maximální výška rukojeti: 107 cm
- vnitřní rozměry lůžka: d78 x š37 x v21 cm
- hmotnost lůžka: 5,5 kg
- hmotnost kočárku: 8 kg

Ale sporťák-lůžko je o 9cm kratší než GT3.A to je pro mě docela dost.

kacka.l
2. led 2012

Tak gt3 má tuším jen 93cm, nikdy jsem nenaměřila 99, to možná tak látkový potah,který se vysune. Janéčko bylo ještě o tuším 1-2cm delší než gt3.
Veronka měla jsem reverse a ten je delší, ale užší, u klasického janéčka je i širší a na délku je jako gt3.
Než slalom obyčejný, tak určitě PP GT3, ale zase než gt3, tak reverse slalom. Ta otočná sedačka byla fakt super.