Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jituskak
15. led 2010

jsem tak vytočená, že bych si nejraděj dala panáka... škoda, tak si ho dá manža za mě. no nic, holky, jdu si lehnout, snad se z toho vyspím. jak se k nim mám ale chovat slušně, když oni jsou takoví?????

kacka.l
15. led 2010

Tak to chápu taky. 🙂
Tady je podle všeho mají všechny, ty jsi chtěla jakou barvu?? Moka je pěkná,mi jen příjde smutná, ale je fakt, že pěknou vložkou se oživí.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19867895&tab=1

jituskak
15. led 2010

kači, to je ta paní, od které si ho objednávám a má už jenom cedro a moka.

pikusa
15. led 2010

Jituš....ty si dlouho panáka nedáš 😀 😝

jituskak
15. led 2010

zase 😝 ale potom už si fakt nechám napsat antikoncepci 😀 protože 3 děti po roce by mě jeblo 😀

pikusa
15. led 2010

Jitus....já měla Azalii...pořád jsem jen špinila,nebo krvácela tak ted taky nemám nic 😝
Mates je sice z umělého oplodnení,ale víš,jak to je....

arku
15. led 2010

Ahoj ve spolek 🙂

Barča - jsi mě teda zaskočila s problémem s PP. Ale je jasné, že stát se to může. Jako třeba u elektroniky, také je to od kusu. Mě to teda neodradí, mám info od kolegiňky, ktérá řeší právě reklamace a z kočárků které jsme s manželem vybírali, tak právě PP má opravdu nejméně reklamací! A to je celkem velká prodejna (néli největší v ČR), takže prodej velký. Ono na každý kočárek si nakonec najdeš mouchu a myslím, že vybírat levnější neni zrovna velká výhra!!! Toť zase moje zkušenost od zákazníků. Vím, že tobě to dost život zkomplikovalo a spíš než kočárek mě mrzí jednání v servisu a při reklamacích, ale to je problém celkově - málokdy reklamaci uznaji.

Jituska - to už jsou jako jen 2 loňské barvy? Zkoušela jsi to jinde? To aby už co nejdříve koupila. Rodinné vztahy s TCH nezávidim! 😒 A blahopřeju k těhu! 🙂

jituskak
15. led 2010

Arku, nejspíš fakt budou jen ty dvě barvy.psali mi to stejný i z jinýho obchodu.
já těm vztahům přestávám rozumět. všechno bylo v poho a najednou nás začnou pérovat...
Piku, tak tžeba, když se soustředíš na malýho půjde druhý těhu samo. Držím pěstičky. Naši nejlepší kamarádi se o mimi snaží 4 roky a my hned po svatbě Šimonka a teď druhý. Bojím se, ýe jim to bude líto.

jituskak
15. led 2010

Trochu víc jsem odbočila, tak se omlouvám, ale zároveň díky za vypsání se. Mějte se hezky a zatím se mějte. kočárek mi přijde v týdnu, tak se vám hnedka ozvu🙂

pikusa
15. led 2010

Jitusko....bude jim to líto,.....někde uvnitř určitě..ale jestli jsou nejlepší kamarádi,budou vám to přát 😉
Mě taky otěhotněla nejlepší kamarádka skoro hned a já v tu dobu asi 2 roky nic....dokonce nic i když už měla malého...bylo mi to líto....ale zároven jsem jí to moc přála....
a ted už zase jen o PP 😀 😀

blanka.k
15. led 2010

Ahoj holky,
vidím, že tu Barča psala o svém problému s PP. Já ho měla také vybraný, byla to láska na první pohled (a pořád je to taková platonická 😅) bohužel znám osobně 3 holky, které ho mají. Jednou z nich je právě Barča, pak druhá kamarádka za mnou dojela, ukázala ho, byly jsme asi 2 hod. tady si ho vyzkoušet na pole, atd... já z něj byla nadšená, kamarádka taky. Třetí je známá mé býv.spolubydlící, která nadává, že má spodek zkřivěný do X , prostě kolečka "šmajdají", reklamace jak u Barči neuznaná, tak holt to hodila za hlavu a neřeší to....A nyní se mi ozvala kamarádka č. 2, že po 4 měsísích používá, je ten podvozek "nějaký divný", vrže, nějak jí blbnou ty ložiska či co a že až bude po zimě, tak kočárek půjde na reklamci 😅 ....to už na mě bylo moc, i když doteď nad každou GT3, kterou potkám na ulici slintám, tak jsem to neriskovala. Další diskuze o PP jsou i najiných serverech a ta reklamace je fakt problém, kdyby uznali, že se stala chyba, tak do něj jdu, ale takto... 😅 tak vám přeji úspěšné kilometry s GT3 bez problémů a reklamací 😉

pikusa
16. led 2010

Blani....mrzí mě,že mají kamarádky takové problémy
a tím jsi přišla o svůj vasněný kočár.......mít to ve svém okolí,taky dost zvažuju.....
Ale fakt ťukám--zatím vše v pořádku

blanka.k
16. led 2010

Tak hlavně, aby ty holky už tu smůlu vybraly a vám ty kočáry sloužily bez problémů. 😉

pikusa
16. led 2010

Blani jasně....
a už máš jiného favorita??

jituskak
16. led 2010

doufám, že náš kočárek bude ok. jinak mě manža asi zabije🙂

barca1
16. led 2010

Holky víte co mě nejvíc štve jednání firmy tady v čr psali jsme kvuli tomu i do Itálie a dodneška žádná odpověd myslím že pokud firma prodává takto drahé kočárky které podle nich jsou to nej tak by měli mít pro klienty taky perfektní servis a bez keců kočárek alespon opravit a ze zákona musí kočár uvést do provozu schopného i to nám bylo řečeno na sdružení obrany spotřebitele vyplývá to z našeho obchodního zákoníka a kdyby jste na vlastní uši slyšeli jak s námi mluvil borec ze servisu tak by jste asi čučeli byl arogantní sprostej až musel i manžel začít nadávat ani se mi o tom nechce psát pořád omýlal že na státní zkušebně lidi a že kočár má schválenou normu a že neuspějeme ve skutečnosti to je tak že jsme mluvili s pánem co má na starosti ve státní zkušebně v Jablonci právě kočárky a ten nám potvrdil že to je drzost nejvyšího kalibru takhle se jima ohánět a že tam nikoho nemají a spor by jsme určitě vyhráli 😒 s touto firmou jsem opravdu skončila kočárky jsou vyrobeny s materiálů jako se vyrábí ty levnější a plátíte jen a jen značku což si myslím že není správně člověk chce hlavně kvalitu a pro své dítko to nej 🙂 navíc všechny co znám a mají v mém okolí perego mají problémy a to i s golfačem pilko p3 a nikomu nebyla uznána reklamace vždy odpoví vaše vina vy jste s ním běhali což samozřejmě není pravda a firma kenyo ktera dovaží do čr pp dováží i abc design tak tam je to totéž praská podvozek a neuznávají ho a poět vaše vna přece tak to se mi fakt nelíbí akorát bohužel v čr s tím nic nenaděláte tady s vami každy jen vyčůrá......

barca1
16. led 2010

😒 a to šlo jen o výměnu ložisek v hodnotě cca 400kč a utažení nebo výměna nýtů v předním kole a to nám po zimě i přesto že jsme romazávali zrezla přední osička kterou nám kamarád vyměnil za nerez a stokrát líp udělanou než tu odflinklou u peréga příště kdybych mělaq vybírat kočár koukala bych hlavně na to aby měl uložení kovová nebo z tvrzeného silikonu nikdy ne plastová je hrozný když je má kočár za 20tis a kočár za 10tis má kovová tak jak to má být 😒

blanka.k
16. led 2010

Pikusa - nakonec máme Quinny Freestyle...no není zdeleka tak hezký (nad PP budu prostě slinat vždycky 😀 ), ale tak reakce na různých webch kladné, no uvidíme. Hlavně po zkušenostech Barči, jsme ho koupili v kam.obchodě, zaáruka nám běží až po porodu a v případě reklamace dostaneme náhradní podvozek (a ještě byl v akci o 4000 levnější než v internet.obchodech 😝)
Jituska - muž mi taky říkal, ať si teda PP koupím (protože jsem o něm pořád básnila), ale na poštu a posílat ho na reklamaci a nosit dítě v náručí si budu sama 😅 On totiž se pustil do vybírání jako první a přečetl si celou tuhle diskuzi, plus hromadu dalších o GT3 na jiných serverech (a říkal, že je to děs, jak ty baby toho dokážou nakecat 😀 ) a právě z toho byl takový zklamaný, že bylo dost problémů s reklamacemi (hned mi ukazoval jakousi diskuzi od Barči na jiném serveru, ale to netušil, že ji znám 😅 ), tak věděl v čem je problém, že váhám, tak jsem to radši neriskovala domácí klid a pohodu 😀 Freestyle vybral on, tak kdyžtak budu bít já ho až se pokazí 😀
Tak ještě jednnou ježdění bez reklamací zdar! Vždycky si na vás vzpomeu, protože ho tady má jedna mamča ze sousedství, tak ji potkávám každý týden na ulici (a samozřejmě ho má ještě v té černošedé kombinaci co jsem chtěla 😅 )

pikusa
16. led 2010

Blani....ale vybrali jste hezký hlavně at slouží 😉

kacka.l
16. led 2010

Barči jsem psala já. protože, to co kočár začal dělat je fakt hrůza, při sebemenší nerovnosti se kolo rozkmitá, to byste koukaly jak , a z toho se rozvlní celý kočár.

Piku nejsi náhodou z Ostravy, že bychom se někdy domluvily a já se koukla na tvůj kočár, jestli jsem na to vadná já nebo kočár. 🙂 🙂

jafulka
16. led 2010

Barčo, nereklamovali jste kočárek náhodou v servisu Vispa Náchod? Jana

lucenek
16. led 2010

kačií já su z ostravy

pikusa
16. led 2010

Kačko...tak do Ostravy to mám sakra daleko 😀

barca1
16. led 2010

jafulka ne reklamovala jsem ho v PRAZE U DĚTSKÉHO RÁJE TAM TAKY PŘÍSTUP HROZNÝ MAJITEL SE NECHTĚL VŮBEC NA NIČEM DOMLUVIT AT REKLAMUJEŠ V JAKÉMKOLIV OBCHODĚ TAK ALE NA POSOUZENÍ SE POSÍLÁ DO PRAHY DO KENYO ONI JSOU DOVOZCI DO ČR.

kacka.l
16. led 2010

Jé Piku tak promiň, Lucenku tak ty???? A nechceš se někdy sejít, že bych okoukla Tvoje přední kolečko??? Třeba mám jen pocit, že je to hrozné....ne je to hrozné. 🙂
A kde jsi kočár kupovala, já na skrblikshop v Porubě.
Sice nejsem mobilní, ale tramvajky dojedou všude. 🙂 🙂

lucenek
17. led 2010

kači klidně bydlím v Poruběa ve skrbliku jsem ho brala taky na začátku října tys asi konec září že? páč mi paní volala esli už sem si vyzvedla ten kočík a jestli sem to byla já

pikusa
17. led 2010

Kačko,,,v poho----jinak bych se sešla ráda a hned 😀

kacka.l
17. led 2010

Lucenku já jsu z Velké Polomi, což je pidi kousek, já jsem jej brala už v dubnu. 🙂
Tak až někdy budeš plánovat procházku tak písni, já dojedu a okouknu to. dneska mi manža omotal tu osičku kouskem drátu a je to lepší. drží to pevněji a tak to nekmitá. 😉

lucenek
17. led 2010

kači okej písnu pak můžem do cukrošky v Porubě 🙂

kacabaja
18. led 2010

Ahoj holky,

já bych taky ráda omrkla přední kolečko 🙂 , sice nejsem z Ovy, ale nemám to daleko, jen teď v zimě by se mi asi blbě cestovalo a pak taky, kde hledat místo pro kojení...vlastně já vůbec netuším, zda se vlezu do autobusu, když nebude vyhrazené místo naproti dveří, ale vedle...tam se asi nenacpu.

Já furt koukám na to naše přední kolo a...máte ho taky jakoby ze dvou půlek? Mi se ta špára nějak rozjíždí, kočár mi teď na sněhu děsně skáče, když na něco najedu předním kolem, tak jakoby nádskočí ještě výše, a na hladkém povrhu v hypermarketu mi přijde, že mi snad dělá osmičku, kyve se do stran či co...jo a já ho taky kupovala v Ostravě ve Skrblíkovi.
A co mě naštvalo nejvíce, musím s ním jezdit hodně pomalu, abych malého moc nevytřepala, když kočár tak skáče...a nedávno si to kolem nás prosvištěl Firkon 😕 a nepřipadalo mi, že by nějak moc nadskakoval, tak to jsem byla hodně rozladěná. 😖