Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
20. led 2010

tak to zkus do lavoru vodu s práškem a katáček a pak citou já taky čistím porahy od kočáru furt

kacka.l
20. led 2010

Lucenku a co je to cita?

pikusa
20. led 2010

Asi tam mělo být čistou...jako pak čistou vodou 🙂

lucenek
20. led 2010

jo čistou 😀

pikusa
20. led 2010

Haa a už by jsme čistili citou 😀 😀 ale kde to jen sehnat????? 😀 😀

kacka.l
20. led 2010

No právě, já hledala a nic. Tak jsem si říkala, co to asi je. 🙂 🙂 🙂

paxies
20. led 2010

Ahoj holky,

snažím se přečíst celou vaši diskuzi, čtu ji odzadu a jsem teprve na straně 48 😀 😀

Jsem z tohoto kočárku nadšená a asi si jej pořídíme. Rozhodovali jsme se nakonec mezi jané a PP. A PP to vyhrál na celé čáře 😀

Jenže teď nevím jestli je lepší kolekce 2009 nebo 2010. Vím, že sporťák se liší v umístění pásů, ale co je lepší? Pásy roku 2009 nebo 2010. Nevíte jestli má ještě nějaké změny? A hluboká korbička navettu panorama nebo navettu XL. Mě ta XL přijde menší. Máte ji někdo? Omlouvám se, za palbu otázek 😅 a děkuju

blanka.k
20. led 2010

Paxies - já jsem se na PP koukala v Brně v Komárově (na té křižovatce u Baumaxu, nebo Bauhausu, či co to tam je, vedle je prodejna koberců), a prý je rozdíl v barvě 😝 Měli totiž 2009 jen na sporťáku o 4000,- levnější než vedle stojící 2010, tak sjem se ptala, v čem je oproti 2009 tak horčší, tak mi upřímně řekla, že v ničem 😅 , jen v té barvě 😉

kacka.l
20. led 2010

Kromě toho zapásání, tam prý opravdu nic víc není. A v té nové navettě XL se dají polohovat i nohy, takže se tam má vejít mimi déle.

paxies
20. led 2010

Holky děkuji.

Já jsem byla právě taky v babystaru naproti baumaxu 😀 a paní řekla, že rozdíl není. Ale zase na nějaké diskuzi, jestli to dokonce nebylo tady, jsem se dočetla, že jsou jinak umístěné pásy. Proto by mě zajímalo jestli je lepší mít pásy volně jako u roku 2009 nebo ze zádové opěrky jako u roku 2010.

Nevíte vnitřní rozměry korbičky u 2009? Nějak se jim na internetu různě rozcházejí.

Kacko jak jsi spokojená s užíváním kočárku? Jak dlouho ti malej vydržel v hluboký korbě?

Blani: dívala jsem se, že nakonec jsi vybrala quinny, můžu se zeptat co tě odradilo od PP?

pikusa
20. led 2010

Paxies...vnitřní korbička je 70cm....
A mě tam Matyáš vydržel do 8mi měsíců...sice jen tak tak,ale jemu to nevadilo a byl tam spokojenej.

paxies
21. led 2010

Pikus díky. Budeme mít asi větší miminko, tak počítám. že nám v korbičce vydrží jen 5. měsíců. Jak prosím tě vypadá uchycení pásů u sporťáku 2009? Viděla jsem uchycení jen u kolekce 2010, kde jdou pásy z opěrky zad.

barca1
21. led 2010

paxietady máš odkazy na rozdíly mezi 2009/2010tedy hlavně rozměry
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8328-peg-perego-g...

http://www.detskyraj.cz/zbozi/8623-peg-perego-g...
tak jsem zjistila že rozměry jsou stejné
tady mají dokonce ještě i 2008)
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8621-peg-perego-g...

barca1
21. led 2010

jinak mi byli v korbičce do 5měsíců pak jsme se nevešli a jezdili ve sportáku na ležato

barca1
21. led 2010

a tady na té stránce máš proč se Blani rozhodla pro quinny já už bych do pp taky nešla ale je to jen můj názor a pár dalších lidí zaleží na každém jak se sám rozhodne ale třeba ti to pomůže rozhodnout se 🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pikusa
21. led 2010

Paxies....Matyášek měl v půl roce skoro 10 kilo,takže opravdu "velké miminko"ale zase na dýlku nebyl až takový dlouhám....měl 72cm a byl v kočárku i s fusakem.....
nějde zpětně jsem dávala i fotky

emanka
21. led 2010

Baby, môžem nánožník normálne šupnúť do práčky na 40-ku? dík...

blanka.k
21. led 2010

Paxies - viz. odkaz co dávala Barča 😉 Stručně řečeno - diskuze na MK a jiných podobných serverech o reklamacích podvozku,kol,atd... + to, že osobně znám 3 lidi s GT3,ajak dopadli, viz. ten odkaz 😅 Ale jinak kdyby byly reklamace ok,jdu do něj,rozsypat se ti může každý kočárek, ale taky by se k tomu měl výrobce postavit čelem 😉

ruzi23
21. led 2010

ahojte kocky, som tiez hrdou majitelkou GT3ky. Chcela by som poprosit o radu, ohladne montaze vanicky Navetta. Podarilo sa nam zlozit sportak aj nakliknut Navettu, ale stale mame pocit, ze to nie je uplne napevno, ze to tam hrkoce zo strany na stranu. Da sa to este nejako lepsie upevnit? dakujem

zuziq
21. led 2010

ruzi23 a ked si naklikavala navettu zdvihla si do kolma taky vyklop na konstrukcii? neviem ako to popisat ☹ ale na konstrukcii kde sa naklikne navetta sa musi dvihnut na kolko taky kusok z tej konstrukcie a na to potom navetta sadne...

zuziq
21. led 2010

nie na kolko ale na kolmo 😀

pikusa
21. led 2010

Ano Ruzi....takový černý kus plastu se musí zvednout a jako by Navetu s ním zapřít...

ruzi23
21. led 2010

ano, na to manzel tak po 20 minutach dosiel, ze to treba nadvihnut. 🙂 Tak nam to uz potom drzalo, ale stale mame pocit, ze to nie je uplne napevno, ze to tam hrkoce trocha. Tak len ci nie je nejaky vylepsovak, ako by to tam pekne sedelo.

barca1
21. led 2010

ruzi oni to tak mají nic jiného s tím dělat nejde 😒

zuziq
21. led 2010

ruzi tak sme to skusali aj my teraz a nam nehrkoce zo strany na stranu jedine sa vanicka trosku hupe smerom k madlu - ako keby perovala.

pikusa
21. led 2010

Holky...ona se trošku houpe....pak ještě s prckem taky.....
ale jak mimi povyroste,tak jí zatíží.....
Já jsem dávala pod Navettu tam jak je to polohování zádiček kus černé látky ze začátku

paxies
21. led 2010

Holky, díky moc. Už jsem rozhodnutá na 100%, že do něj půjdu i přes to, že některé jste s ním nebyly až tak spokojené. Doufám, že nenarazím na špatný kus 😅 Ale na každém kočárku se asi něco najde a já s výběrem začínala na Inglesině, přes maxi cosi, easy walker, jané až jsem došla až k PP. A opravdu na každém kočárku bylo něco. Asi opravdu je to kus od kusu 🙂

Jinak já jsem v obchodě zkoušela 2010 s korbičkou a nic se nehýbalo. No zítra ho jdu ještě omrknout, tak se na to zaměřím. 😀

ruzi23
21. led 2010

Tak diky kocky. Nie je to nic vazne, takze skusim mozno podlozit nejaku latku a uvidim.

Este mam jednu vec. Manzelovi sa strasne nepaci, ze rukovat kocika sa tiez myka. Niekde v tych miestach ako je ohyb (kde sa to da dat vyssie/nizsie) by to bolo mozno treba nejako pritiahnut, ale neda sa to rozobrat. Tiez nic strasne, len je to take trochu rozhrkane. Neviete, dalo by sa to nejake spevnit?

lucenek
21. led 2010

ruži mě to dělá taky ono to trochu má vůli

barca1
22. led 2010

holky kdyby jste měli ještě někdo zájem o autosedačku snížila jsem cenu míň už ale jít nemůžu +90kč poštovné 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...