Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
23. bře 2010

mě se líbí hnědááááá 😵 😵

nika
23. bře 2010

lucenek mne taky, a vůbec, hnědá, zelená, oranžová, žlutá 🙂 moje barvy života

pikusa
23. bře 2010

Holky....fusak už nemám....pásy teda asi m usím prozkoumat....nevím,co dělám blbě.....ani to nemám nahoře zaháknuté....a dnes dokonce byl zapnutý jen kolem bříška a mezi nohama....ale taky to tak jde 😉
Jooo a dnes jsem si povozila nové PP Pilko a super 🙂

marketka.27
23. bře 2010

Haló, majitelky Navetty, SOS! Poraďte mi, jak odzipsuju ten dekl, už je horko a mně to nějak nejde sundat ☹ Prosím, prosím ....

varo
23. bře 2010

teď jste mě dostali stím že na zelenou barvu se chytají mušky a já si zrovna zelenou chtěla koupit -to jako fakt ?? 😒

matra
23. bře 2010

ahojky
varo, jám mám zelenou a mušky občas sedaj, ale dá se to.. 🙂
Se jím na té zelené dobře vyhřívá na sluníčku, řešila jsem to přehozením plínky.

marketka.27
24. bře 2010

Tak jste mi moc neporadily☹ Ale už se mi to podařilo🙂 Mám taky zelenou (cedro), mušky sedají, ale dávala jsem moskytiéru a budu dávat zas.

kacka.l
24. bře 2010

Ta cedro je více dožluta, ta nová kolekce kiwi je fakt zelená, na tu podle mě nepůjdou, já mám oranž a sem tam taky svezu broučka,ale mě to neva. Kámoška má fuchsiově růžový a na tom vozí taky a druhá tyrkysový a taky. Takže si člověk nevybere- no leda, že by moka???

pikusa
24. bře 2010

Market,jsi šikula vid 😉

marketka.27
24. bře 2010

Noooo ... Jako takhle maturovat s blbým zipem, to bych v životě nevěřila 😀

pikusa
24. bře 2010

Market...PP je vždy malá maturitka....se vším 😀

rritulka
24. bře 2010

Holky prosím vás stále se mi odepíná navetta na jedné straně, stále mě ta jedna podpěrka padá, je jedno kde jestli po rovince nebo ne. Jde s tím něco dělat???
Jinak nedám na PP dopustit, je super.

pikusa
24. bře 2010

Ritulko,myslíš ten jako by světle šedý podpěrák???nebo ten černý kus plastu v celku,co se zvedá...

rritulka
24. bře 2010

pikus až ty jsi mě napsala, kterou část myslím, tak jsem se letěla podívat a vytáhla návod na uchycení navetty a zjistila jsem, že celých 5 měsíců mám navettu uchycenou blbě ☹ . Vůbec jsem neměla zvedlý ten černý kus vcelku ale zvedala jsem takové dvě podpěrky a ty mě právě padaly, no už vím, proč, neměli tam co dělat.

Díky ještě, že jsem tuto diskuzi našla 🙂

pikusa
24. bře 2010

😉 ritulko 😀 aspoň ted už víš 😉 😉 no musí se zvednout oboje,jak podpěry tak plast.....
taky jsem nad tím tehdá dumala 😀

luca30
25. bře 2010

Holky prosím o radu, vím že to tu někde je ale malý mi nedovolí sedět tu tak dlouho..včera jsme byli na procházce a fakt to byla facha..nechtelo se mi vůbec otáčet přední kolečko...když jsem je sundala tak ta tyčinky která se nacvakává pod ten černý plast je úplně černá a teď který je na to ten spray to WD40 nebo ten teflonový..mám to celý omýt třeba jarovou vodou, zbavit nečistot a nasprejovat?? nebo jak....díky moc za radu...ještě že máme náhradní kočárek...

lodgermaniacka
25. bře 2010

ahojte 🙂 chcem sa vas spytať, mate tu asi kolekcie aj 2009 aj 2010, je lepšie kupiť 2010 kvoli tym popruhom, čo ma dieťa cez ramena alebo to nevadi že sa odtial vytiahnu? Mne sa viac farebne pačia 2009, najviac sa priklanam k titanio, len neviem či nie je horšie uprednostniť farbu pred funkčnosťou..v predajni mi hovorili že je ešte zmeneny pršiplašť-už sa nezipsuje a ešte niake zmeny? Dakujem 🙂

nika
25. bře 2010

luca30 nastříkej to tím WDčkem a pak otři třeba papír utěrkou a pak zase nastříkej, on rozpouští špínu a zároveň chrání ten kov.
já toto měla minulý týden 🙂

kacka.l
25. bře 2010

Já jsem právě ráda, že mám 200í, ty pásy jsou super, já je teda krátké nemám. 🙂
Malý má fajn pohyb a přitom je uchycený. 🙂

pikusa
25. bře 2010

Tak já zatím poutám jen kolem bříška a mezi nohama.....přes ramena ne.....a je na volno.
A musím taky udělat údržbu koneně a umýt ho....
Jinak vím o Navettě na prodej--tittanio,kdyby někdo sháněl....
A autosdačku mám na prodej já 😀

lucenek
25. bře 2010

taky mám 2009 a přijdou mi ty pásy vymakanější 😉 a nevasí ony se vytáhnou jakoby odpásaj od zad ale dítě je poutané a může se púředklonit úúúplně dopředu, má ty pásy po obvodu pasu. to zaháčeníje tam spíš na to prvotní posazení a zapásání, pak to vyvlíknu a jedem

marketka.27
26. bře 2010

Ahoj, tak se mi dnes při dobíhání tramvaje rozkmitalo přední kolo. Poprvé. Docela hrozné, myslela jsem, že se vysypeme. Už jsem o tom kdysi něco četla, ale nevím, jeslti tady, máte ten problém taky? Teď se mi už zase zdá normální.

pikusa
26. bře 2010

Maeket...nevím,já neměhám.....ale holkám se to stalo....
tak snad napíšou

sokil
26. bře 2010

pikusa - zrovna sháním autosedačku. Mohla bys mi písnout jakou máš barvu a cca cenu?

Jinak se hlasím do klubu Peregaček, tenhle týden jsme ho koupili v barvě Cedro měla být, ale nakonec paní poslala 2010 Javu za cenu 2009. Chtěla jsem něco veselejšího, no ale nakonec si ho nechám. Už ho nechci dát z ruk 😀 Teď jen dokoupit autosedačku a navettu....

pikusa
26. bře 2010

Sokil....mám červeno černou.......
cena je 2 500 a mám i základnu do auta,kde není iso fix a ta by k tomu byla za 700....
http://www.malvik.cz/Autosedacka-doplnky/baze-i...

pikusa
26. bře 2010

Jooo a o navettě taky vím,kdybys chtěla ju???? 😀

kacka.l
26. bře 2010

Market, mě to dělalo to samé, málem jsem malého vyklopila, naštestí pomohlo vystřihnout tu gumu a navléct na tu osku a od té doby super.
Kdyby jste někdo chtěl navettu, tak za 2500,- 😀 😀

katty_k
28. bře 2010

Zdravim pri nedeli,
mame doma desetimesicni holcicku, uz od Vanoc nam sedi, uz se i stavi, takze je samozrejme ve sportaku... ALE u Cortiny je hloupe reseny system petibodych pasu, mezi nozickama je to zkratka prilis daleko od operadla a tak mi dite zvesela klouze dolu, ma ohnuta zada a ja to musim nejak docasne doresit. Na podzim bych Cortinu chtela prodat a poridit jiny kocarek, mam vyhlidnutou GT3 a chtela jsem se vas zeptat na zkusenosti s timto kocarkem, je mozne je u GT3 polohovat podle veku ditete a nebo je to alespon lepe vyresene nez u nas? A taky, polohovatelny podnoznik (nebo jak to nazvat), vyuzijete tuto funkci? U Cortiny neni a nozky nam visi pres okraj...

Dekuji moc za odpovedi 😵

lucenek
28. bře 2010

katty pásy u gt jsou super v tom , že nejsou pevně na zádové opěrce, dítko pásáš kolem pasu přes rameno...zkrátka klasicky jak jsi zvyklá a jen vysvakneš ten zobáček na zádech takže dítko ač pásané se vklidu přehne k nožkám..polohování zad a noh je samozřejmostí záda nejsou do úplného lehu řekla bych že sklon je tak 10 stupňů což je skoro leh..a npohy do dvou poloh nahoru a dolů

katty_k
28. bře 2010

Takze nepodkluzuje ani mensi dite? Jde mi o ten kus pasu, ktery je mezi nozickami, tam mi zkratka u Cortiny prebyva asi 10 cm, coz je dost 😒