Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ined77
2. zář 2014

Dobrý den maminky,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán nový článek Autosedačky Peg-Pérego https://www.modrykonik.cz/autosedacky-peg-perego/.
Budu moc ráda, pokud vyšetříte chviličku času a napíšete i Vy své zkušenosti s touto značkou autosedaček. Vaše rady, tipy a postřehy jistě ocení i další maminky, které třeba zrovna v těchto dnech plánují pořídit novou autosedačku a váhají, kterou značku zvolit. Vaše zkušenosti jim jistě mnoho pomohou v nelehkém rozhodování.
Předem Vám velice děkuji jak za Váš čas, tak i za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné informace a zkušenosti.

Krásný den všem a ještě jednou velké díky 🙂 ,
Denisa.

@sisus @mia636 @lalineckaaa @luckamb @jchalupka @vendyzr @ivianocka @mmp @dalfy @ann_87 @saaralota @lalineckaaa @varo @spiritty @timea5 @tatya @katka.l @lalineckaaa @atmosfera ... a další 🙂 .

pikusa
3. zář 2014

Holky prodám sportak a autosedacku 😵
Kdyby náhodou někdo,pište do zprávy 🙂

petka1408
11. led 2015

Ahojte, naaaaahodou neprodava nekdo zakladnu na autosedacku? Ale ne isofixovou, ale tu co se pripevnuje pasy. Diky moc za odpoved ;)

orchidis
11. led 2015

Holky, já taktéž prodávám 🙂. Navettku a sedajdu i se základnou v úchvatné zelenkavé barvě a fakt levně. Napište si 🙂, v bazárku zde to nemám, ale jestli sháníte, tak pište IP.

nelinkav
3. bře 2015

Ahoj holky, nemam cas to tu vsechno procitat, tak prosim o radu: jake stupatko/skate pasuje ke GT3? Diky moc.

PS: Psala jse, tu kdysi, kdyz jsme kocar kupovali pro prvni dite (nar.leden 2009), a doted bajecne slouzi, vozim v nem uz ctvrte dite :D Nepouzivali jsme zadne golfky, proste porad jen PP (vyjma asi 4m, kdy jsem vozila v dvojkocaru) projel s nama vsechno, vc.dost spatnych cest v lese atp., takze ho muzu opravdu 100% doporucit ;)

gerritka
11. čer 2015

ahoj maminy, koupila bych samostatně hlubokou korbu navetta xl. Ideálně v barvě perla - není podmínkou. Nemáte někdo náhodou na prodej? Případně i isofix základnu na autosedačky peg perego. Děkuji moc.

barunka1985
24. čer 2015

potávám korbu navetta xl děkuji a nekupoval jste někdo v poslední době sporták nový a ojetou navettu? měla bych dotaz

gerritka
24. čer 2015

@barunka1985 ja ted sehnala ojetou korbicku a sportak budeme kupovat novy. Mame vybrabo, jen cekame na slevu 🙂

barunka1985
25. čer 2015

@gerritka a kde prosím?

gerritka
25. čer 2015

@barunka1985 korbu jsem sehnala pres Sbazar a kocarek budeme kupovat v praze v Malvikovi. Maji vsechny barvy GT3 bezne skladem. Kazdy rok mivaji v cervenci nebo v srpnu 10 -20% slevu.

barunka1985
25. čer 2015

@gerritka fakt tak to děkuji a píše to malvik třeba i na netu?

gerritka
25. čer 2015

@barunka1985 autosedacku jsem take sehnala bazarovou. Vsechny vyrobky peg perego maji tu vyhodu, ze minimalne od roku 2000 se nemenil system uchyceni a korba navetta ci autosedacka primo viaggio i z roku 2000 bude pasovat na letos zakoupeny podvozek🙂

barunka1985
25. čer 2015

@gerritka děkuji moc, sedačku chceme cybex nebo maxi cosi

gerritka
25. čer 2015

@barunka1985 jasny. To je na Vas. Me se libilo, ze autosedacka od peg perega se umistuje uz nekolik let na prednich mistech bezpecnostnich testu ADAC i dalsich. Dalsi dve chvalene znacky jsou ty, ktere uvadite vy. Vyhoda mi prisla predevsim v moznosti nacvaknout vajicko na podvozek a zajet na rychly nakup nebo k doktorce. Ale je to samozrejme na Vas.

pikusa
25. čer 2015

Kdyby něco...vajíčko mám na prodej 😵

barunka1985
26. čer 2015

@pikusa spíš korbičku

pikusa
26. čer 2015

@barunka1985 no tu už nemám....tu jsem prodala hned

martula11
12. črc 2015

Dobrý den,neprodává náhodou někdo kočárek GT3? nebo by stačil sporťák GT3..
Děkuji Martina

karmi
1. srp 2015

Ahoj. Jaký je rozdíl mezi Isofix Base 0+1 a 0+1K? Můžu dát na tu jen 0+1 autosedačku primo viaggio SL nebo tam pasuje jen starší ES?

barunka1985
13. srp 2015

koupím korbičku navettu na gt3

barunka1985
16. srp 2015

prosím majitelky gt3, půjde tam nasadit korba navetta z roku 2013? nebo tam jde jen navetta xl?

gerritka
16. srp 2015

@barunka1985 mám sporták GT3 2015 a navettu 2014. Je to kompatibilní. Píšou v návodu, že pasuje na podvozek vše, co má systém ganciomatic a ten mají podle mě všechny vajíčkové autosedačky i hluboké korby snad už od roku 2005.

pikusa
19. srp 2015

Stále mam doma vajíčko , kdyby někdo chtěl

saaralota
20. lis 2015

V bazárku mám kočárek na prodej, komplet se vším všudy (i s isofixem), barva Java - taková béžová. Fotky zde https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/fcmbhl... , případně další do e-mailu. V super stavu. A celkově kočárek můžu doporučit, zejména perfektní do terénu.

mpavlinka
20. lis 2015

@kacka.l @pikusa @lucenek holky jak se daří? Vidím, že někdo přispěl do diskuze, tak jsem si na Vás vzpomněla... U nás peg pořád jezdí, Kubíčkovi je skoro dva a půl a pořád se rád vozí 🙂 naše Gtéčko by dalo s klidem ještě 4 dítko 😀

pikusa
20. lis 2015

@mpavlinka ahoj......daří......nic moc,ale věřím,že zase bude líp......
perego moje jezdí u nás ve městě,má ho kamarádka,tak si občas povozím 🙂

ladyhoney
8. led 2016

Ahoj, setkal se prosím někdo s problémem při polohování zádové opěrky sporťáku Peg Pérego GT3? Sed a polosed funguje normálně, ale při pololehu opěrka vždy po chvíli vypadne z těch zobáčků, do lehu ani pořádně dát nejde, mám ho v lehu tak, že opěrka je vlastně opřená o košík, díky tomu to trochu drží, ale nemyslím, že by to takto mělo fungovat. Případně je tu někdo z okolí Poděbrad, Nymburka, kdo by mi byl ochoten ukázat polohování na svém kočárku? Děkuji.

zoowee
13. led 2016

ahoj, měla bych zájem o peg prego gt3 sporťák, kdyby někdo nabízel. Neměli jste problém s kolečky u tohoto kočáru?-píchnutí,ložiska...

krmv
27. led 2016

dobry den,prodavate nekdo peg perego gt3 troj nebo dvojkombinaci?klidne nabidky do sz. a kolik cm ma hluboka korba vevnitr.dekuji

rony77
1. únor 2016

Ahoj, četla jsem na předešlých stránkách problémy s podvozkem gt3 (je pravda, že je to z roku 2009,proto bych se ráda zeptala znovu): Máte nějaké problémy s modelovymi řadami 2015-2016? Strašně jsem si ten kočárek přála, ale teď se děsím ☹