Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

nika
21. lis 2009

svoja já používám emitexovou zavinovačku jak v autosedačce tak i v navetě, zatím fusak nemáme, ale je na cestě. jednu zavinku jsem dostala druhou vydražila na mmb. zatím se do autosedačky vejdeme i s kombinezkou a zavinkou. máme cca 4 kila.

svoja
21. lis 2009

PIKUSA nojo, nejak se to prehouplo...uz aby tady byla 😵

NIKA diky za povzbuzujici zpravy 😉 😉 ....a tu zavinku emitex mas taky tu zimni tlustou?

pikusa
21. lis 2009

No Nika....my jsme na 6ti týdnech už měli 5590...takže opravdu jaksi větší miminko... 😀
Svoja...ted už to uteče a bude tady 🙂

nika
22. lis 2009

jo zavinku mám tu hrubou zimní a jde to.
pikusa jojo to jsem byli macíci. my jsem hold od narození holky modelky a dbáme na linii 🙂

zuziq
22. lis 2009

tak uz ho mame objednany 😀 dufam ze budeme spokojny tak ako vy 😉

pikusa
22. lis 2009

Niko....holt máme macíka----ted už má 10 kilo..... 😀 --nevím,co mám místo mlíka 😀
Zuzui....tak at jsi nadšená 🙂 a spokojená

nika
22. lis 2009

pikuska smetanu 🙂

já jsem s GT3 spokojená šíleně, dojiného kočárku bych nešla. paráda, jen jsem si přiskřipla dneska prst do konstrukce jak jsem ho rozdělávala z auta. no mamka je nešika.

pikusa
22. lis 2009

Niko...jojo každý to říká,že smetanu 🙂
a prst si dnes skřípla moje ségra 😀 😀 😀

kacka.l
22. lis 2009

Já se taky přidám, skřípla jsem si ho tak před týdnem. 🙂 Naštěstí jen jednou.

pikusa
22. lis 2009

😀 no příště už víte holky.....já se ještě neskřípla 🙂

lucenek
23. lis 2009

já si asi dokoupim korbu navettu xl a tu fialkovou 😵 😵 😵 na druhé prtě s touhle károu jsem fakt maximálně spokojená

svoja
23. lis 2009

Holky a kdyz jste vybiraly PP...rozhodovaly jste se treba jeste mezi nejakym kocarkem? Jak jste na nej natrefily?

lucenek
23. lis 2009

svoja já měla quinny speedi a graco....no a ten vyhrál teda PP 😀 a určo mi pomohla diskuze a šla jsem omrknout

emanka
23. lis 2009

Ja som sa rozhodovala medzi cam cortina x3 a PP, no ale PP je predsa len kvalita, tak vyhral....a je aj krajší 🙂 A ako sme na neho natrafili? Jednoducho, vygooglila som si ho....pozerala som všetky možné kočíky a tento sa mi zapáčil....neoľutuješ 😀

lucula73
24. lis 2009

dievčatá a nie je ten kočík veľmi ťažký?a zmestí sa aj niečo iné do kufra okrem kočíka?keď tu všade píšu,že je dosť veľký...no my sme obidvaja vysokí,tak by sa nám zišiel..

svoja
24. lis 2009

No, my jsme totiz chteli puvodne bebe confort high trek, ale tam nas zklamal sportak....pani nam ukazala PP a bylo rozhodnuto!!! A to jsem si prosla ruznymi "favority", ktery jsem postupne vyrazovala....byl to teda boj...ale od te doby, co jsme videli PP, tak uz jsem dal nehledala a ani se nerozmyslela 😉

LUC my s nim jeli jen z obchodu a vesel se nam do kufru krasne, i spousta jinych veci....mame prostornej kufr

zuziq
24. lis 2009

no my sme mali viacer favoritov a skoncili sme u PP.
Cam cortina - ziadne perovanie aj napriek velkej perovacej strune je ten kociar strasne tvrdy a nepacil sa nam system uchytavania sedacky na konstrukciu
Gesslein F6 - to bol velky favorit, vahali sme koli fusakotaske namiesto vanicky, aj ked to moze byt vyhoda, no predavac v inom obchode nam ho nedoporucoval ( vraj ho predavali tiez a uz ho nepredavju, lebo na neho bolo viacer reklamacii...)
Mutsy Urban rider - bola som sklamana z uzkej sportovej casti, zdala sa mi mala...
PP GT3 - nevyhodou je velkost kociarika po zlozeni, je trosku taky nemotorny, takze ak ma niekto fabiu tak ho asi do kufra neda. Kedze ale mame velke auto, toto pre nas nebol problem a kociar mal velmi vela plusov pre ktore zvitazil... ono je to najprv o tom, kolko na kociar moze clovek dat a potom co je pre neho prioritou - ci velkost a vaha, alebo pohodlie babatka...

pikusa
24. lis 2009

Tak já ho našla na netu.....a pak s ním tady vyjela jedna mamina....já se povyptávala,povozila a bylo jasno....a hlavně jsem chtěla kočár s velkým sportákem.....a aby šel do lehu...

svoja
24. lis 2009

A vadi vam, ze nejde sportak po/proti smeru? Me to nevadi, ale hodne holek to povazuje za velkou nevyhodu....

zuziq
25. lis 2009

no nad tym som nejak nepremyslala resp. nepride mi na tom nic divne.. ale mozno az budem realne kocikovat, pridem na to, preco to mamickam vadi... :o) to ze nevidim na babatko ked ma pol roka mi nepride az taky problem najme ak sa cez striesku da do kocika pozerat ( myslim, ze je tam okienko) Okrem toho niekto tu niekde pisal navod, ako dat ten sportak opacne - vlastne vymenit nanzonik zo strieskou cim ziskate to, ze babatko bude sediet/lezat tvarov k vam... 😕

pikusa
25. lis 2009

No holky....já stále vozím Matese v Navettě....a to mám fakt velké mimino 😀 už má 10 kilo.....a vejde se mi tam.I s fusakem....je pravda,že teda není dlouhán....
ale tak velká miminka moc lidí nemá 😲 😀 😀 takže až půjde do sportáku,bude rovnou čelem ode mě....
V létě jsem to měla jeden čas obráceně...s tou boudičkou,je to fajn.....ale jde to jen na ležící dítko....
A to jsem se ve 4 měsících děsila,že se mi tam nevejde....

katulka2709
25. lis 2009

Ahojte 🙂

My mame GT3 uz 2 roky a sme maximalne spokojny, aj ked mala uz beha peso, raz za mesiac vytiahnem kocar a cela stastna sa vozi 😵 Ma 15 kg a 92 cm a miesta habadej 😉

Zuziq my mame fabiu, najskor som bola nestastna ze nam kocik nevlezie do kufra, ani sme to neskusali lebo sa nam to zdalo nerealne, ale asi po roku sme to skusili, a po odopnuti kolies tam vosiel, bolo treba prist na to ako ale krasne vosiel 😉 . Teraz sme dali dolu aj tu dosku nad kufrom lebo vozime psa vzadu a aby videl von a kocar hodim kedykolvek do kufra 🙂

A nechavam si ho aj pre druhe babo ak bude o par rokov 🙂

zuziq
25. lis 2009

katulka jej tak to je super. nam predavac povedal ze tam sa to asi nevojde - asi to neskusali alebo neboli dost sikovni 😀

katulka2709
25. lis 2009

no treba to vyskusat a prist na spravnu techniku a ide to 😉

kaska
25. lis 2009

Ahojte dievcata, ja predavam PP GT3 vo farbe Moka, celu 3 kombinaciu, kupenu tento rok v Aprily, sportak sme este ani nepouzili a Navettu len minimalne, plus k tomu predam fusak a tasku na prebalovanie Borsa Mamma, ak by ste mali niekto zaujem poslite IP. Kocik je uplne uzasny, ale bohuzial my byvame na 4 poschodi bez vytahu a kocik je tazky na mna ho vlacit po schodoch, mam aj druhy kocik, preto predavam cely set.

aaadus
26. lis 2009

Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat ohledně tohoto kočárku na jednu věc. U sportovní verze je madlo vcelku a u korbičky je takové jako na golfkách a to se mi nelíbí. Chápu to tak, že když si koupím sporťák a k tomu jen korbu zvlášť, bude to pasovat na tu konstrukci od toho sporťáku? Já se v tom moc nevyznám, ale čekáme jarní miminko a byla bych ráda abych ho ještě v zimě mohla vozit v hluboké korbě a co jsem si jen letmo přečetla neměl by u PP být problém. A jestli jsem pochopila tak nejde rukojeť přehozovat pro/proti směru jízdy? Děkuji jestli si některá uděláte čas a odpovíte mi. Trošku v těch kočárcích tápu, ještě mám vyhlídlou Cam Cortinu X3 Evolutino a Jané Slalom Pro 2009, ale ani jeden kočárek jsem neměla zatím možnost odzkoušet

pikusa
26. lis 2009

AAAdus....ano,když si koupíš sporták,pasuje na podvozek korbička....i autosedačka.....a to můžeš i barevně zkombinovat 🙂
A rukovět přehodit nejde....ale u sportáku je ta vychytávka,že boudičku nasadíš obráceně a máš prcka čelem k sobě.....a vlastně leží hlavičkou tam,kde by měl mít nožičky....

aaadus
26. lis 2009

pikusa děkuji za odpověď. to jsi mě potěšila že to jde tak zkombinovat. už se těším až si s ním pojezdím po obchodě, mám slíbeno od manžela že před vánocemi se na něho půjdeme podívat 😀 pokud ho neraní mrtvice z té ceny. ale na dvě děti se určitě vyplatí si připlatit

pikusa
26. lis 2009

AAAdus....já zase doma argumentovala s tím,že by jsme stejně museli koupit hluboký...cca 10 000,autosedačku cca 3 000-4 000 a pak ještě sporták...5 000-10 000....
a toto je vše najednou a cena stejná---ne li lepší 😀
Jinak my máme hluboký šedo bílý a sporták a autosedačku červený 🙂

aaadus
26. lis 2009

pikusa já jsem zase nějak ujetá na zeleno-černou kombinaci 😀 jj, to se nezdá, ale kdyby měl člověk kupovat sporťák,hlubokou korbu a autosedačku zvlášť vyjde to nastejno. a skladovat doma dva podvozky...