Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jchalupka
9. únor 2012

holky, kdyz jste u tech barev, tak která je hezčí: GERANIUM nebo MYRTO? Mam konečně objednaná plika, kol. 2011 - u nás v batolatech uz zlevnili, vyjdou na 5.079,-

lucenek
9. únor 2012

geranium 😀 ale fakt je to tvá volba myrto mě ze všech kolekcí oslovilo nejméně

kacka.l
9. únor 2012

Taky se mi více líbilo geranium, ale zase k holčičce je podle mě hezčí myrto, k růžové, bílé i červené.

jchalupka
9. únor 2012

@lucenek abych pravdu řekla, tak výběr barvy byl pro mě dost těžký. Žádná mě vyloženě neoslovila. Nejraději bych Javu, ale tu automaticky přesunuli do kol. 2012, takže se na ni sleva nevztahuje. 😒

jchalupka
9. únor 2012

@kacka.l No Kači přesně, proto váhám, pohledově se mi prostě víc líbí Geranium, ale když si v kočár představím malou v růžový a tu nějakou vždycky máme, tak mi víc pasuje zase zelená... no nevím právě 😒

ivett
9. únor 2012

vůbec bych neváhala, rozhodně geranium, na myrtu není zajímavého vůbec nic, mě osobně se nelíbí...

javu jsem měla, byla krásná 😉

ivett
9. únor 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51609198&tab=1 jinak tady komplet java ještě iv záruce za super cenu 😉

lucenek
9. únor 2012

@ivett no cena fest za jetej kočár...ale když vyloženě chceš javu

ivett
9. únor 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52552943&tab=3 než myrto, radši kiwi...

@lucenek ti to přijde moc za celej komplet jo? tak já nevím no, já za nový dala přes 20tisíc, tak mi to přijde ok cena, když je to v záruce ještě dlouho...

lucenek
9. únor 2012

@ivett jj stejné sety s obdobnou zárukou po 3tis levnější... titano a moka třeba za 11990 dokonce....v záruce asi jen ta moka....ale ta záruka je takové to lákadlo prodeje....

ivett
9. únor 2012

@lucenek no jo luci, ale moca je jak stará kolekce??? titanium taky, všechno pod r. 2010, proto ta cena podle mě...

ivett
9. únor 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51755240&tab=9 třeba totok je úlet cena, jako může být v jak chce dobrým stavu, ale je to kočár z r. 2008 nebo 2009...já prostě za takhle "starý" kočár bych tolik peněz nedala ani náhodou, ať by byl vyšperkovanější jakkoli dobře...buďto se zárukou a za lepší peníz, nebo za super peníz bez záruky...

lucenek
9. únor 2012

@ivett i tak mě to přijde dost rozdíl, ale jak říkám, kdybych byla do javy zamilovaná dala bych ty love....spíš bych šla do sportáku jen a korbu jinou kvůli oživení

lucenek
9. únor 2012

ale koukej jaké dobré fusaky k tomu dává, jasně že ne zdarma ale nechá si je tou cenou setu zaplatit.....

ivett
9. únor 2012

já vím Luci jak to myslíš, jako mě osobně se třeba moca moc líbí, ale tím, že je to prostě už hodně satrá kolekce pro mě, bych do ní nešla...když už se rozhodnu dát 16tisíc do kočáru, tak ne do x let starýho...fusaky nefusaky, ty beru jako plus, ale hlavní je kočár a ten je prostě starej...ale to je můj pohled na věc, možná to někdo koupí...

lucenek
9. únor 2012

moca je 2009 a vím že byly snad i v 2008 ale byly jakoby bavlněné...kačka potvrdí....zase mě přijde úlet GT3 red mod což je kol 2006-2007 nevím přesně za 10tis

lucenek
9. únor 2012

@ivett jj to je ten případ kdy bych si vzala jen sporták za dobrou cenu a ladila sama

katulka74
9. únor 2012

@ivett Ahoj ja mam taky podobny,len kolekcia 2011 a stal 720 eur a teraz su zlavy takze by si ho mala kupit lacnejsie alebo za tu istu cenu a novy,inak je uzasny,ja som max spokojna,akurat som nevedela farbu,az nakoniec vybrali moje dcery,ale v tejto kolekcii by urcite vyhral denim . 🙂

ivett
9. únor 2012

luci tak ty červené nebo zelené kolekce za ty šílené prachy mě taky dostávají, to bych za to nedala ani náhodou...

lucenek
9. únor 2012

@ivett jj korba zelená za 1800 taky úlet...možná tu wave bych střelila za 2-2500 díky jedinečnosti barvy... ale zelených a šíslých červených je tam hafo

mpavlinka
9. únor 2012

@ivett
@lucenek

kdo to tu haní můj rok výroby... 😝 😠 😀 😀

mpavlinka
9. únor 2012

Ale já se tomu divím samozřejmě taky... 😀 Ty kočáry a sety za deset tisíc apod. tam taky jsou skoro rok apod. 😀

lucenek
9. únor 2012

@mpavlinka pavli haníme ty ceny...ty máš modrou nejhezčí rudá šisuje zelená všude a modré bylo pomálu...a koukáme ty ceny za trojset tyto kolekce viděla jsem za 10tis to prodávat což úlet teda je 😀

dasty79
9. únor 2012

@lucenek - jaké jsi objevila tekuté sklo na kočárky?Potřebuju mít doma něco po ruce,abych mohla jen otřít....

lucenek
9. únor 2012

@dasty79 vydrž hodím ti to sem

mpavlinka
9. únor 2012

@lucenek jasný, dyť já s váma fakt souhlasím. Modrej sem snad viděla jen jeden na Vyšehradě a nevím jesi si to nepletu, je to už dlouho. Červený a zelený občas vidím 🙂

lucenek
9. únor 2012

@mpavlinka hele ten příspěvek 20:35 jsme nasaly stejně tak jsme si nemohly zareagovat správně no 😀

dasty79
9. únor 2012

@lucenek - to vypadá zajímavě 🙂 Hned si to objednám - na naší fantasy beige se určitě bude hodit 🙂
díky moc

lucenek
9. únor 2012

jj je to super...a vydrží to....