Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
23. led 2009

mj:omluva za chyby...píšu to tak nějak v pološeru dole v dílně a je mi docela zimaaa 🙂

zofik
autor
23. led 2009

tak gratulace kikimarusko 🙂 já jsem pro něj taky rozhoodnutá, jen furt špekuluju nad barvama.....a jak se skládá třebas do auta? odděláš stříšku a sedačku a složíš podvozek? jde to dobře? si to vyčetla v manuálu viď?

kikimaruska
24. led 2009

zofik: manuál je skvělej, vše i česky a i já ženská jsem ho sama celej sestavila, přestože na montáž rukojeti byl potřeba křížový šroubovák....který jsem nenašla, ale nožem jsem to taky zvládla perfektně 😉 ... Skládá se uplně se vším! 😵 ....jen vyndat obsah košíku, ten se uplně "zmuchlá péod kočárek". Stříšku jen stahneš ke kočárku, ortočením knoflíku zamkneš přední kolo, aby se nenatáčelo - to jde supr snadno, nemusíš na kolo vůbec šahat ani šlapat, jen otočíš knoflík, pak vpravo zmáčkneš čudl 1, vlevo čudl č.2 a krásně se složí...něco jako styl golfek...a zajistíš takovou packou proti rozložení. Na rozložení dáš packu pryč, chytněš rukojeť a kočár se celý sám rozloží do cvaknutí. Dáš mimi, odemkneš kolo a pádíš pryč 😉 ....já v něm v pohodě nechávám i nánožník a velký fusak kombi od Emitexu, krásně se to i s tím složí a nikde nic nevadí 😉 . Jinak kola zadní vycvakneš takovým čudlíkem snadno a jen zpět nacvakneš, přední kolo vysuneš taky čsnadno se zmáčknutí čudlíku na té rampě kde má mimi nohy-už tedy větší dítko. Jinak ta rampa na nožky je na fotce děravá, že může propadávat třeba písek z bot...ale já mám ty dírky plné...tak nevím, zkusím to ještě pokoukat, jestli se to třeba nedá nějak oddělat, jestli na tom není nějaký kryt, ale asi není. Co dál 🙂

kikimaruska
24. led 2009

Jinak 100% doporučuji pro koupi-pokud po netu pána z obchodu Malli. Mají i kamenný obchod v Praze. Jsou to jediní výhradní dovozci Pereg z Itálie, pro které si osobně jezdí do Itálie k výrobci-tedy servis je 100% a musím říct, že komunikace je opravdu super a chtějí vyjít vstříc. Jen dodávka se místo pondělí spozdila na středu, protože byl kamion v zácpě...ale to se neovlivní. Tu oranž-papaia dovážejí jen oni a pán mi psal, že se na ně byli podívat maminky, na celou kolekci-dovezl na krám všechny barvy a ten den se prodalo 5x papaia, 2 ty zelené a od zbytku po jedné... 🙂

odkaz:http://www.malli.cz/

kikimaruska
24. led 2009

jo to skládání a rozkládání-s čudlama držíš ty rukojetě po stranách...jsem zapomněla 😉 ...nejsme doma, ale už se nemůžu dočkat na pondělí...vyzkoušíme ho i z kopce a do kopce, po polní cestě a zbytku sněhu...prostě terén...tak pak písnu co a jak 😉

pikusa
24. led 2009

Ahoj,
tak už ho mám taky doma....my jsme brali komplet.Navettu mám šedou a sporták a autosedajdu mám červenou.Foto v albíku,jen sporták jsem nefotila.
A jsem nadšená.My jsme pro něj byli v Praze na Černém Mostě v Babystaru a tam jsou k vidění všechny barvičky 🙂
Tak jsem se doma kochala a dnes jsme kočárek dali k našim......jo pověry 🙂

kikimaruska
24. led 2009

pikusa: tak i Tobě gratulujem 😵 , a jak barvičky, odpovídají realitě? Já myslím, že náš sporták oranžový odpovídá plně fotce na Mali...co ten červený? Jdu ho omrknout 😉

kikimaruska
24. led 2009

z fotky to vypadá, že je víc červená, než vínová..? Nebo se to zdá? Koukám, ta korbička se nandavá bez sportáku? Já nevím, nemám jí, ale starší verze se prý nandavali na odstrojený sporták..? Až pak jednou, korbičku dokoupíme taky, ale nyní jsme už velký a ten sportáček jde uplně do lehu, tak jsem ráda...navíc s Kubou šijou všechny čerti a vypadá, že budem brzy sedět 🙂

pikusa
24. led 2009

JE červená....
A na korbu se musí vše odstrojit.....celý sporták pryč.
Jo jde do lehu,to je super vid...
A díky za tip s taškou,taky jí nemám 🙂

kikimaruska
24. led 2009

Tak to je super, to už je ta nová verze... 😉 , před tím se korba nasazovala na sporták. Ta taška je fakt super a měli tam i červenou 😉 ...určitě se zeptej a třeba ti jí objednají, je po nich poptávka...a jsou fakt supr, dost kapes, s přebalkou, pouzdrem na lahev a plné kosmetiky z DM...loni na podzim stála kolem 450 kč a krásně tam drží na rukojeti a přitom nevadí té ledvince-tu mám přidělanou taky. Navíc jsem četla, že ta originál je drahá a ani tolik praktická, nevím proč, asi má málo kapes...to neporovnám...ale cena je o tisícovku nižší 😉

pikusa
24. led 2009

No to je pravda,tašku za 1000 kč..teda ještě víc o něco opravdu nepotřebuju 🙂
No ale teda než jsme přišli na to,že se to musí celé odstrojit 😀 to byla maturita 😀

kikimaruska
24. led 2009

Vy jste neměli návod? Mě došel krásně v češtině...teda korbu jsem nezkoumala, ale bylo tam popsáno i nasazování autosedačky i korby. A jak se skládá...s korbou nebo bez korby? Asi bez ne..?

zofik
autor
24. led 2009

díky kikimarusko za info.....já teď jen nevím jakou barvu, jsem z toho blázen, furt to měním...ale zajedu si tam jak koupila Piku a mrknu na barvičky v reálu a podle toho se rozhodnu...

kikimaruska
24. led 2009

zofik-jasně, pokoukej v realu-bud v Malli nebo jak psala pikusa-kde maj všechny barvičky. Já červenou pro kluka nechtěla, na zelenou moc nejsem a ty šedé...mi přišly smutné. Oranžová se mi moc líbí 🙂

pikusa
24. led 2009

Návod byl,ale teda mě přišel nic moc.....pro mě by tam muselo být napsáno vše po lopatě 😀
Myslíš složit jako třeba do auta???Bez korby.......i když s ní by to asi taky šlo,nezkoušela jsem.
Zofik,jo tam uvidíš vše krásně 🙂 ale opravdu jsou všechny barvy hezký,jen záleží na vkusu 🙂

kikimaruska
24. led 2009

pikusa-jo, do auta 😉 . Můj návod měl celkem 3 strany plus několik stran obrázků...a docela do detailu popsané-jestli chceš, pošlu ti ho...nebo na netu ho maj v Acrobatu rideru? Chceš odkaz? jestli nemáš třeba méně podrobný?

pikusa
24. led 2009

Jo jo dej prodím odkaz,budu ráda 😉

kikimaruska
24. led 2009

http://www.malli.cz/navody/pp-gt3-cz.pdf

tady je, nejdřív obrázky, návod dole...ale koukala sem, ře dle tohoto návodu se korba nandavala na sporták, tak máme asi už nové modely se starými návody-ohledně korbiček

pikusa
24. led 2009

No tak jsem zběžně jukla a myslím,že přesně toto máme....takže starý návod 😀 no a pak jsme si tady mohli mozečky zavařit 😀

kikimaruska
24. led 2009

TAK TO JE SUPER...MÁME UŽ TU MODERNÍ VERZI 😀 😀 😀

pikusa
24. led 2009

No,ale kdo na to má přijít 😀 😀
Tady u nás s tím kočíkem jezdí jedna maminka,tak jsem si byla jistá,že se to musí odstrojit,ale zase jsme nevěděli jak 😀
A maminku jsem vyzpovídala a je moc spokojená,tak to mi taky při rozhodování o kočárku pomohlo.

kikimaruska
24. led 2009

Taky jsem si s jednou taky z koníka psala...má ho 2 roky a je moc spokojená. Já nikdy trojkolku nechtěla-jenže ruční brzdu maj hlavně 3 kolky...a nebo jsem našla Casulplay-ale ten má přední kolečka zdvojená a sem do terénu a sněhu neeee. Pokukovala sem po dosti firmách, ale tenhle zvítězil, zamilovala sem se od první chvíle, co sem ho našla...a to není ještě tak známý jako třeba Jane

pikusa
24. led 2009

Já jsem taky nebyla pro 3kolky,pak si kamarádka pořídila Chicco,3kolka,taky velký kola a jak jsem s ní často jezdila,tak jsem změnila názor.
Zdvojené kolečko nabo ta malá kolečka,to musí být teda do sněhu asi síla....často vidím maminky,jak třeba v parku zápasej.
No musíme si ten náš kočárek chválit ne?? 😀

kikimaruska
24. led 2009

😀 Jasně 😀 🙂

pikusa
24. led 2009

A ty jsi psala,až budete kupovat korbičku...jednou.....
myslela jsi pak pro druhé dítko??

kikimaruska
24. led 2009

tak tak, pro druhé 😉

pikusa
24. led 2009

Super 🙂 takže plně využito 😀 tak to má být 🙂 ke Kubíčkovi sestřičku 😀

kikimaruska
24. led 2009

Časem určitě...a když ne sestřičku, tak brášku 🙂

pikusa
24. led 2009

Jo jo,já už se tak těším na prcka a na kočárek,piš piš,jak slouží a jak jsi spokojená 🙂
A očekáváme tady jen pozitiva 😀

kikimaruska
24. led 2009

Rozkaz...v úterý poreferuju 😉 - umřel nám PC, tak musím k sousedům 😅