Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kikimaruska
15. bře 2009

Ahojky ženy, tak jak je?
zuzik: my máme taky starší korbičku, a není to na ní vubec vidět...a ušetříš penízky. Kor když maminka není prasátko...a to asi ne, když si koupí tak drahý kočárek, aby se o to nestarala. Třeba hned od začátku na první bych asi taky určitě koupila novou korbu...ale že jsme ho pořizovali za chodu...a kočárky měnili...tak se ušetřené penízky hodili už jinde... 😉

zojina
16. bře 2009

🙂 ahojky holky tak sjem zase vložila nějakou novou fotečku .....Jak se daři tehulkam a jak se daři Miminkam

zofik
autor
16. bře 2009

ZOji tvůj chlapeček už má měsíc? toto teda letí.... 🙂

zojina
16. bře 2009

🙂 jo užžžž je to strašné že neboj poznaš

sevzuz
16. bře 2009

ahojte kocky,
tak uz 10 dni mam doma uzasny kocik PP GT3 trojkombinaciu, len ho budem musiet asi zakryt nejakou plachtou, lebo si ho okukam do jula 😵

zofik
autor
16. bře 2009

holky maminy, poraďte mi s monitorem dechu Nanny, prosím, dle manuálu nesmí být na roštu, je to tak? takže pevnou podložku pod celou plochu matrace?díky

zofik
autor
16. bře 2009

sevzuz vítej v klubu GT3 🙂

zojina
16. bře 2009

🙂 já ho mám vyplej přestala jsem ho použivat pořad řvalll malej ma semtam pomalej dech a to hned jrečíííí desnee to je na mrtvici když te to vzbudi 3 krat za noc

kikimaruska
16. bře 2009

Ahojky...Zofiku my dali na rošt a pod matračku kus desty, takový tý dřevotřísky...ic jinýho mě nenapadlo a tohle bylo po ruce 😀 . Jdu kouknout na fotečky.
sevzuz: jaký jste vybrali? 🙂

kikimaruska
16. bře 2009

aaa.červenej, už ho vidím fešáka 🙂. Zoji krásně rostete...a taky máte rádi plyšový dupky jako my? 😀

zofik
autor
17. bře 2009

díky kikimaru a jsem četla že si psala že ten respisense stojí za kulový, je to tak? já ho chtěla ještě přikoupit, ale potom co píšeš by to byly asi vyhozené prašule 😕

pikusa
17. bře 2009

Ahoj holky....
Sevzuz,vítej v klubu 🙂
Tak mě se to nějak krátí......prcek dloube a dloube...........zítra zase k dr.tak uvidíme................

Zoji,teda měsíc....broučínek 😉

zojina
17. bře 2009

🙂 NO my rosteme strašne až to je smutnee.......červenej je moc pěknejjjj

pikusa
17. bře 2009

Jo jo červenej je super............ 😉

coxa
17. bře 2009

Ahoj maminy, my máme AT4 completo a je naprosto super, stabilní, lehce ovladatelný, fakt jsem na něm nenašla chybičku.Taky nemám ráda smutný a tmavý barvičky na kočárkách, takže máme tyrkysový. 🙂 Na jaře budeme prodávat, pokud byste některá chtěla písněte do IP! 😉

zojina
18. bře 2009

Ahojky holky jak se vam daři tak mně to tu pělkne lehlo a manžela chytli zada tak tu mam uplnej lazaret ..chvytam s molochem ven neb se na ne nemužu divat ,navařeno amm tak jdu ..pěknej den ahojjj

mar26
18. bře 2009

Ahoj holky, tak se přidávám do kloubu, objednala jsem si Peg Perego GT3.
Mám dotaz, před časem tady někdo dával odkaz na paní z mimibazaru co šije podložku do sporťáku i do GT3, nemáte to někdo v záložkách nebo odkaz..díky

mar26
18. bře 2009

Už jsem ten odkaz našla 🙂

kikimaruska
18. bře 2009

mar 26 - my ji máme taky ušitou...od Mamča a dva čerti 😉
Jinak dnes jsem byla 3 hodky venku, krásně svítilo sluníčko, nádhera. Prcek se nejdřív koukal ven ale pak hned usnul a spal celou dobu. Krásně na té rukojeti drží plenka proti slunci...a to byl dnes docela silný vítr. Holky já jsem š'tastná, že jsem koupila ještě tu korbičku! Ta je tak veliká...pořád jsme tam jak králové a až vyndáme ještě fusak...budem jezdit určitě nejmin do konce dubna, možná dýl...piku 😀 😀 😀 . Jinak Zoji kompletně jsme promazali a vrzání ustalo...ale ne uplně. To bude asi vrzat pořád, když to pruží.(my to máme neustále nna nerovnosti). když jedem po uplné rovině, je kočár uplně tichý, na nerovnostech ale pruží a vydává ty zvuky. S tím se asi nic neudělá, koukala sem a ptala se a kočáry co maj péra a odpružení to dělaj často a není to důvod na reklamaci. A sice ted je korba težší...ale ve sportáku zas bude těžší mimi, tak si nevyberem 😉 .

mar26
18. bře 2009

kikimaruska -jo tu jsem našla 😉 ...a sedí to tam hezky?

zojina
18. bře 2009

🙂 lepši neřešit....my byli taky 3 hodky veknu až na vetr parada...holky nepotřebujete nektera plinky 3-6kg a vložky do porodnece da poprsenky a tak?zbyli nam vše cele baleni

kikimaruska
18. bře 2009

Zoji...já nepotřebuju 😀 , ale díky za nabídku. Zbylo nám to samé, ale dali jsme to na stranu pro další mimi. Jo jo, pasuje dobře, má spec.řešené ty dírky na pásy, protože GT3 je má jinak - ta dírka uprostřed místo dvou 😉 ...jen jsme dostali špatnou barvu, tu mám schovanou už pro zájemkyni 😀 ...a čekám na naší oranžové žirafky-hnědou čokoládovou (pro papaiu) 🙂 . Je to hezky měkkoučké, můžeš to vyprat když se stane nehoda...a hezky to vypadá, když si zvolíš vzoreček jaký chceš. 😉 a cena mnohem menší než univerzály,, které na Perego nejdou-kvuli tem dírám na pásy 😉

zojina
19. bře 2009

Kiki ty už nečekaš neee?ty si chvili počkaš ja myslela tehulky

zuzik28
19. bře 2009

ahojky holky...jen mě tak napadlo...kdyby jste někdo náhodou prodával hlubokou korbičku tak mi dejte prosím klidně vědět. Sháním nějakou starší, ale zase né moc starou 🙂

mar26
19. bře 2009

Kiki a kolik to stálo?

pikusa
19. bře 2009

Ahojík,jdu pozdravit maminky i miminka 😀
zítra jedu do rizikové poradny...dr.se zdá,že máme málo plodové vody...........
Jinak Kiki....koukejte v té korbičce vydržet 🙂

kikimaruska
19. bře 2009

Ahojky

Zofiku: Respirense jsem měla já i moje kamarádka s nedonošenou holčičkou a oboum nám snímal špatně, měl falešné poplachy, byl hrozně tichý a nedal se navlíct na oblečené mimi...my ho měli jen když byly v létě vedra abyl jen v plence... Ale chtěli jsme ho do autosedačky a to tedy nešlo. Nesnímalo to a ani to nebylo slyšet, ten případný signál. S Nanny se to nedá absolutně srovnávat a to je cenově stejný i dražší 😖 Jinak mimi jednou...tak za 2,3 roky...ještě stejně musíme kdybychom chtěli čekat rok díky jizvě...aby se vše zregenerovalo 🙂 mar: já platila 350 kč a poštovné...tedy platila sem víc, ještě jsem chtěla na pásy ty polstry (40 za jeden - 80)

pikusa
21. bře 2009

Ahoj holky...
tak jsem včera strávila celé dopoledne v nemocnici,ale malej je v pořádku,to je hlavní 😀 A opravdu má pindíka 🙂 sice má méně plodovky,ale není to nějak vážný.........
Jinak plínky máme a vložky do podprdy taky................

kikimaruska
21. bře 2009

Ahojky, piku tak hlavně že jste v pořádku, ty i prcek 🙂 ...už se to blíííížííííí 😀

kikimaruska
22. bře 2009

Ahojky. Holky co už jezdíte, jak vám funguje ta ruční brzda? Já nenašla v návodu nic o ní, ale zdá se mi že nefunguje jak má. Zprvu fungovali všechny 3 zuby. Nyní na ten druhý brzdí jen jedno kolo...(při brzdění tahne na stranu a nedrží to napevno třeba v buse), až na třetí zub to šlo dát ze začátku, ale ted to tam nedám ani za nic, brání mi rukojet a zlomila bych to. Máte s tím nějaký problém? A zacvakáváte ty ozubky rukou, nebo se maj samy zacvakávat, jak mile zmáčknete brzdu? Docela z ní začínám být neštastná, protože jakmile sjedu jeden dlouhý kopec do města, ty pakny se snad sedřou nebo co a už to tolik pak nebrzdí (napevno - ozub 2)...a ten ozub jako jediný ted používám i na plné zabrždení kočáru, když to na třetí nejde nijak dát. Už sem psala do Mali, ale kočár musíme tedy odvézt do Phy na Černý Most, raději bych osobně než vše poštou a rozdělávat...tak nevím zda mám smulu na kočáry...nebo je to opravdu jen vadná brzda...???Docela mi ted vadí, že nemá ještě brzdu zvlášt nášlapnou na zadní kola...abych byla v klidu. Ten kočárek pořád v busu musím držet silou a stejně když jedem do zatáčky a k nám nakopec...najel minule na jednu pani...a pěkně jsem to schytala...přestože jsem brzdu teda držela celejch 20 min jak o život jen v ruce, aby se kočár nehýbal 😕