Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

cernobilka
22. bře 2009

Ahoj holky, přečetla jsem skoro celou vaší diskuzi. Potřebovala bych poradit. Moc se mně i příteli peg perego GT3 líbí, dnes jsem se na něj byla s mamkou podívat na živo, skládání supr, barvy v pohodě, vše je fajn až na tu korbičku. Nepřijde vám malá? Používáte ji někdo? V obchodě byla jedna maminka s tříměsíčním mimimkem a tedy to by se tam už s fusakem nevešlo... Tak jsem z toho dšěsně zklamaná. Vybírání kočárku mne už úplně ničí, myslela jsem, že už máme jasno a teď ta korbička.... Potřebujeme sportovní kočárek a hlavně odpružený, u nás nejsou asfaltky. Ale mimčo se mi narodí v červnu, takže do podzimu asi pohoda, ale co na podzim a v zimě?

kikimaruska
22. bře 2009

Černobilko - malá korbička? Měla sem Boldera a X-landera a ted jezdíme v korbičce Navetta. Máme skoro 11 měs (jinak by nám bylo 8) měříme 68 cm a vejdeme se do korbičky i se skráceným fusakem Combi od Emitexu a s kombinézkou. Tato korbička je jedna z největších, co se týče těchto typů - nacvakávací. X-lander ji má o kusínek menší (mohu porovnat) a navíc nevím, malému se v této líbí, z X-landera jsme vystoupili už dávno. Je hlavně příjemně polstrovaná, odvětrávaná na léto, má větrací sítku a polohování, pro nás k nezaplacení, když už chce koukat ven nebo jezdime z prudkého kopce (tady často). Sám tatka nadával když korbičku dával na zadní sedadlo, že je mnohem větší než ta od X-landera. Já bych se toho nebála...a když bude sedět, zase se tam vejde ještě lépe...a nebo už pak do sportáku, ten jde do uplného lehu. Já bych se té korbičky nebála.. Ono jde i o to jak je uvnitř řešená, některé korbičky jsou uvnitř zužené...tato je široká. Mě se nezdá malá, znám mnohem menší 😉

zojina
22. bře 2009

Ahojky tak ja mam brzdu uplne v pohodě žadenj probelm a korbička je teda manši ale v dnešni dobe je to vše takove mam starši peg perego klasik a ta je vetši ale spiše jen do šiřky a ne do delky...je pravda že ted taky nevim zda budeme v 6 měsicih v hluboke korbě ale s klasiku se mala vozila i v roce krasne se tam vešla ale je to o ditěti ........letni dětičky mám dve a je to horši že oni už jsou v tu zimu trochu vetši ale ne zase tak na ten sportařek ted mi to vyjde trochu lip v listopadu malej ma už 9 měasicu tak uvidíme třeba odjezdime další zime ve stařičkovi ........Mužu řict že mam gt 3 a navettu a kasika houpaci podvozek hlukokej a je to parada když je malej protivnej vytahnu houpaci kočar a male spi hned jako dudek .... 😀

kikimaruska
22. bře 2009

Zoji a jak má ta brzda fungovat, když ji chceš zacvaknout musíš tam ty zuiby rvát ručně nebo zapadnou sami když zmáčkneš rukojet? Přítel se domnívá, že to tak má být a brzda je vadná od začátku, ale já nevím, v návodu o tom neni vubec nic ☹ ...no tak jak tak na třetí zub to neni možno dát, vadí tam rukojet, to bych bud ted zub uplně zlomila (tu červenou tento)...a nebo že bych oddálila nějak rukojet a to nejde. Jak ti tedy funguje?

zojina
22. bře 2009

ja jak chci zastavi zmačnu brzu a zacvaknu to červene pokud se nepletu musela bych to jitdolu vyzkoušet

kikimaruska
22. bře 2009

aha, takže to taky musíš zacvaknout prstem to červené...takže vyreklamujem jen to že nebrzdí kola rovnoměrně a nejde použit třetí brzdný stupeň (aby kočár stál na pevno). 😉

zuzik28
23. bře 2009

ahojky holky netušíte náhodou někdo kde by se dal na netu kočár koupit, ale jde mi o loňskou kolekci (víc se mi líbí barvičky) teda konkrétně bubles green (hlavně mi jde o korbičku a autosedačku). Tady u nás v Prostějově je obchod kde ho prodávají i za celkem dobrý penízky, ale mohou nám sehnat jen letošní varianty. U sporťáku mi to nevadí, ten chceme ten vínový, ale korbičku chci jinou...a zatím jsem nic nenašla...díky

zojina
23. bře 2009

🙂 no prej to je problem ale nevim proč

zuzik28
23. bře 2009

děkuj moc...zeptám se

pikusa
23. bře 2009

Ahoj holky...¨jak se mají miminka???I ta v bříšku???
Já už jsem jako velrybka a funím jako lokomotiva 😒

zojina
23. bře 2009

alee už to máš za parrrr uř budeš v parte jezdcu gt3

pikusa
23. bře 2009

Zojinko...už aby to bylo 🙂
Ted jedu ještě na těhu cvíčo..to je moc fajn...tam jezdím ráda 🙂

kikimaruska
23. bře 2009

Zuziku zelené:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21747723&tab=0
http://deti.bazos.cz/inzerat/3192267/Hluboka-ko...
našla sem jen tyto ale asi před měsícem tam byla i ta bubbles green jak myslíš...ale nemužu ji najít, asi se už prodala ☹ .

kikimaruska
23. bře 2009

Jinak jsme se byli podívat v Malli a zjistili jsme , že ten ozub nejde dát do třetí pozice na žádném kočárku co tam mají...Že je tam jen na ozdobu 😉 ...pán tedy ani nevěděl zda to jde či ně...kdyby mi to napsal hned, že to na třetí ozub jít ani memůže 😅 ...každopádně v návodu o brzdě není ani písmeno, jak se má používat, jak funguje, jak se má udržovat a seřizovat...já o tom nevěděla vůbec nic...a tak mi to vše ukázali, že když se sjedou pakny a povolí se to (kolo brzdí méně než druhé, nebo obě), že se vše musí dotahovat těma lankama...to já laik absolutně nevěděla a to mám kolo taky...ale nikdy jsem se teda nehrabala v brzdách...a po vyzkoušení ani ty uplně nové po zabrždění nedrželi, kolečka se protáčela...a tak je to prý normální.... Takže s tímto jsme zas pak po výletu jeli dom. No aspon jsem v klidu, že je brzda v pořádku a budu se muset naučit válčit s těma lankama, protože když sjedu ten prudký kopec do města dolu, tak pak už kola zase prokluzují a nejsou abržděny napevno. No holky kterou z vás by to napadlo, že se musíte vrtat v lankách? A seřizovat je? Když v návodu ani písmeno 😕 , no ani ten pán co tam byl s tím moc nepochodil...pořád na to koukal a zkoušel ty jiné ale nevykoukal nic. Jinak jsem jim ukazovala ten špatný návod k obsluze se starou verzí nandavání navetty na podvozek (na sporták) a pani do mě neustále hustila, že ten obrázek je tak jak má být (přestože tam je sporták nakreslenej) a když mi to nevymluvila, řekla že je to jednpo, že se dá navetta nasadit i když je ten sporták na kočáru též...i tato verze. A když je tam prý napsáno systém (ted si nevzpomenu, něco nakked či co), že to znamená Nahatý a že si to mám odvodit z angličtiny, že se to dává na holý podvozek 😠 ...já se tedy anglicky neučila, jen německy a myslím že by to tam spíš mělo být česky...a správný obrázek....abychom se s tím pak my neprali... Jinak jsem koukala jak maj nasazený navetty a jsou tak jak ji mám i já...tak aspon to 🙂 . takže holky, hlavně budoucí peregačky - UČTE SE ANGLICKY, at pochopíte český návod k obsluze 😀 😀 😀 😀

astrane
23. bře 2009

Teda kiki,to je román...ale u tak drahýho kočáru by mě to nebrždění docela štvalo... 😖 Tak si to užij,než přestanete jezdit,budeš profík v seřizování brzd 😀

kikimaruska
23. bře 2009

to asi ano 😀 😀 😀

zojina
24. bře 2009
zuzik28
24. bře 2009

kikimaruska, zojina...holky super, jste šikovný...já koukala na tu bubles green korbičku, bylo jich celkem dost, ale všude kam jsem psala jsou prý prodané. Jinak mě zaujal celý ten komplet...korbička, autosedačka i ta báze do auta v té zelené barvičce, co objevila kikimaruska...tak asi raději půjdeme do celýho koompletu ať pak nemám "každý pes jiná ves" 😀
Ale každopádně díky moc všem

cernobilka
24. bře 2009

Ahoj holky, ještě bych měla na vás jueden dotaz. jak snášíte, když přecházíte na sporťák, že na mímo nevidíte??? Přece jen je mu teprve půl roku... Já se rozhoduji mezi PPGT3 a teutonií spirit. líbí se mi víc PP, ta teutonie je proti němu taková subtilní, ale zase se tam dá otočit sporťák směrem k mamince.

kacka.l
24. bře 2009

Kiki, můžu se zeptat, proč ho prodáváš? Štve tě ta brzda? Našla jsem jej na MMB. ☹ Pořád si jej chci koupit, a zrovna ten oranžový.

zojina
24. bře 2009

kdo tu co prodava.................neco mi uteklo ja jsem s gt 3 spokojena moccc

kikimaruska
24. bře 2009

kacka: jo jo, tu brzdu nemohu přenést přez srdce...mě to v busu i celkově dost vadí a po každém sjetém kopci zkoučet ladit lanka, když ani ten chlap to neuměl... Máme objednanou Teutonii Cosmo s ruční brzdou, ale čeká se týdny...tak uvidím a když se prodá kočár, budem přežívat v Multiwayi, než Teutonka dorazí. Byli jsme včera juknout i na BEBE comfort High trek...a zděsili se, taková obludka 😅 a nakonec jsme se rozhodli, že už nepujdeme ani do trojkolky... A ta Teutonka se nám i vejde líp do kufru, takhle mám neustále to stahovací plato uplně pryč a kočár tam dost rvu na těsno, skoro se nám tam nevejde. No nejedzdit busem a z kopce, tak mi to nepřijde, ale my ten kočár vzali hlavně kvuli brzdě a ta nás zklamala. Ta paní se se mnou hádala, že neexistuje trojkolka s ruční i nožní brzdou, přitom ji mí Teutonie, Chicco, High trek a ona tvrdila že to není pravda. Kdyby byla nožní brzda, bylo by to praktičtějsí ale to vím až ted 😉

astrane
24. bře 2009

Vidíš,já myslela,že prodáváš jen hlubokou korbičku....jsem to celý nečetla 😔
z tebe bude taky kočárkovej odborník,ještě pár pokusů a budeš trhat rekordy 😀

kacka.l
24. bře 2009

Aha, tak to je fakt škoda. Docela jsi mě s tím zviklala, myslela jsem si, že PP má i nožní brzdu a ta ruční je jen na přibrždování. Holky ještě me napadl Slalom pro, cenově je stejný- nemůžete některá porovnat? Díky.

cernobilka
25. bře 2009

Kacko ja se docetla, ze slalom je hodne poruchovy a vratky. Avsak nemam ho, tak to nemuzu rict jiste. Ja nakonec take od GT3 upustila, vcera jsme objednali Teutonii spirit s rucni brzdou.

zofik
autor
25. bře 2009

kikimaru ty ho fakt prodáváš? to si mě úplně zarazila 😲

kacka.l
25. bře 2009

No já jsme si totiž včer našla celý komplet slalomu za 12000,-korba+ spor´ták, je to sice z Polska. Tak uvidím.
A co vy ostatní peregačky, jak jste spokojené?

zofik
autor
25. bře 2009

kacko l. já ho mám ještě u tchýně 😉

kikimaruska
25. bře 2009

Holky já Vám pořád nevím. Chybí mi ta nožní brzda, ale zas za něj nemohu najít kvalitní náhradu. Ta Teutonie opravdu dorazí nejdřív za 10-12 týdnů a mezi tím jsou velikonoce a svátky a Němci nepracují, tak se to ještě může zbrzdit. A kočár se musí prodat, aby byli peníze na jiný, ale 3 měs.s nechodícím mimi bez kočáru jen v golfkách, to bude nepohodlné, žádné dlouhé procházky, žádný terén...nic. Asi od ní upustím nebo koupit starší, ale je jich na prodej jak šafránu 😒 . Zatím u něj asi zůstaneme, když nemáme náhradu. Slalom je prý opravdu poruchový, hlavně ta přední brzda...proto jsem si ho nevzala a ani ted o něm neuvažuji. Je fakt, že GT je krásnej, moc krásnej...třeba se s tou brzdou zžiju....musím....Prodám jen tu korbičku tak za měsíc, stejně dřív nový kočár nebude. Já nevím.... 😕 🙄 😕 ona snad náhrada není...tedy je, ale ta lhůta dodání je vražedná, ta je pro těhulky, ne pro mamči co kočárek potřebují hned. ☹