Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
26. dub 2009

no to asi neee,konečně musím uklidit 🙂
ale jo,nějakou chvíli jen pro sebe si najdu 😀

zojina
27. dub 2009

🙂 tak jak se vede holky co noveho

zofik
autor
27. dub 2009

zatím nic ZOji...jak se vám kočárkuje?

pikusa
27. dub 2009

Zofik...však máte ještě čas 🙂
Mě se s PP kočárkuje dobře.........jsem spokojenáááááááááááááááá 😀

zojina
27. dub 2009

🙂 ja taky až moc a to drandime pořad i na brusich asi koarek po 3 letech mužu byhodit ale nevadi je fakt super jsem spokojena

pikusa
27. dub 2009

No Zofik vidíš 🙂 tak se těš 😉

zofik
autor
27. dub 2009

se těším Piku, ale bojím se malinko porodu...ale dám to, musím....

katyl
27. dub 2009

Babule, krasavice 😀 😀
prosim vas napiste mi s cim ste na GT3 nespokojne, alebo co nie je podla vasich predstav. predsa s nim uz nejaky cas kocikujete a mate vychytane negativa. Alebo nemusia to byt vyslovene negativa, len nejake nedostatky, ktore ste postrehli. uvazujem nad nim, lebo ma nafukovacie kolesa, teda nebude hrkat, je siroky, je snad aj dlhy, a babu v nom bude pohodlne, nanoznik je zatepleny, ma okienko v strieske....
skuste nieco s cim ste nespokojne, co by aj mne mohlo pripadne vadit
diky moc za nazory.
Napriklad je stabilny, ked je to trojkolka?? Neprevracia sa?? Ked dieta uz chodi a chce tam samostatne nastupit, neprevrati sa??

zojina
28. dub 2009

🙂 Ja asi nemam co kočarku vytknout srovnavala jsem ho s cam cortinou a e to nesorvnaletne cam je vratkej šilene gt3 pokud maš špatne kolo když chceš nekam najed tak to zavyrvora jako nedostatek to však nevydim je to v rukach MY tu teda všichni mamem miminka tak jezdime s navettou trochu to teda vrzalo v zimně ale to je navetta těžši než sportaček tak i proto ja jsem spokojena

zojina
29. dub 2009

Ahojky holky jak se mate ja prave přijela z brusli a jsem totalne vyřizena

mima3
30. dub 2009

dievčatá, do kedy ste mali v navette dietatko - myslim do akeho veku a akej hmotnosti?? diky

denisab32
30. dub 2009

mima3
- navetta je tak do pol roka alebo pokiaľ sa tam zmestí, u teba to bude kratšie, lebo bábo budeš musieť viac cez zimu obliecť....

zojina
30. dub 2009

🙂 my máme 2 mněsice a kdyby byla zima tak máme smulu asi byjsme se tak s fusakem nevešli

kacka.l
30. dub 2009

Holky, prosím jaká pláštěnka pasuje na navettu. Prý jsou většinou malé. A je nějaká síťka proti hmyzu? děkuji.

mima3
30. dub 2009

zojina a kolko kil ma tvoj syncek teraz?

denisab - no, velmi ste ma nepotesili, myslite, ze takemu malemu bude potom vo fusaku dobre aj v sportovom kociku, ked sa uz nezmesti do navetty?

pikusa
30. dub 2009

Kačko....já byla v Babystaru a chtěla jsem pláštěnku na Navettu a měli...na obalu je psáno..
pláštěnka Classic-Kenyo a artikl číslo 904800..............
No já mám prcka ani ne měsíc...sama jsem zvědavá,jak dlouho vydrží v hlubokém kočíku

zojina
30. dub 2009

🙂 mimi mame 6 kg my ted byly na navšteve a neměla jsem kočarek tk jsme si pujčila sestřenky ma taky gt a byl ve sportačku ve fusačku letni a fyjn myslim že i v zimně se to bude dat..

zojina
3. kvě 2009

Holky kde jste všechny

tobi08
3. kvě 2009

katyl, ten PP je vraj ako Mercedes., len medzi kočíkmi, je dobrý, pekný, elegantný.....
ale veľkéééé hebedo a po zložení tiež, zaprace celý kufor, a to máme combi . auto, muž keď ho dáva do auta, vždy mi nadáva, čo som to vybrala za obra, a zle sa mu chytá, keď ho dáva do kufra.
Pozor, nevojde do každého výťahu, napr. u mojich rodičov, keby mi náhodou spal v kočíku tak sa výťahom nevyveziem, lebo musím ten kočík celý nadvihnúť, aby som sa tam s ním vošla, a dieťa ktoré ešte nestojí, nemáš, ak si práve sama, ho v tom výťahu prepraviť, neutržíš aj kočík a aj dieťa.
Stabilný je, len keď ideš po obrubníkoch, tak je to tak, ako pri trojkolke...
Ale inak pekný...
Pýtaj sa, rada ti poradím. 🙂

katyl
3. kvě 2009
denisab32
3. kvě 2009

katyl
- GT3 sa tuším vyrábajú 3 rok, tak by nemal byť až taký starý 😀...podložky tam neboli, ale možno je už vydratý poťah....ale existujú rôzne univerzálne....
....my sme mali jeho predchodcu AT4, veľkosťou ležacej plochy super, ale opacha riadna, keď som ho dávala do auta, tak som si občas ponadávala....keďže sme neskôr, keď prichádzal na trh Fusion odskúšali aj ten, pretože malá sa rozhodla v 2 rokoch, že bude spávať len v kočíku 😀 , asi by som vybrala skôr Fusion alebo Jané SLALOM, či NOMAD ako GT3...ja s úsmevom vravím, že k tomu kočíku-GT3 treba mať aj primeranú výšku 😀

tobi08
4. kvě 2009

Pláštenka je v cene, je na zips, tašku ja nemám, lebo tam je v cene taká ladvinka, na mobil, fľašu..... a má veľký koš.
Podložku som si dala ušiť takej pani cez minibazar.cz, zeleno oranžovú, lebo mám farbu mocca, tak, aby to oživilo.
A na cestovanie si zháňam niečo malé, v piatok, keď si muž urobil modrinu na ruke, keď ho dával do auta, tak kúpim niečo za 2000,-Kč, a bude pokoj. Pa pa a ak ťa niečo zaujíma, pýtaj sa 🙂

katyl
4. kvě 2009

denisab, ja som fusion mala, a trojkolku som nikdy vobec nechcela....ale po skusobnej jazde sa mi zda, ze ide ovela lepsie ako fusion. uz som aj pisala, ze fusion sa perfektne sklada a naklada do auta. komfort pre babo aj pre rodica je neporovnatelny a to som bola vasniva obhajkyna concordu. nehovorim , ze concord je zly, ale toto mi vyrazilo dych. A ako stary skeptik som fakt skusala travu, kocky, obrubniky, strk.....bez zavahania
🙂
ja mam 175 cm a manzel 192, takze sme k nemu primerani 😀
jane ee, nomad so zdvojenymi plastovymi kolieskami vobec a slalom mi pripada malo stabilny..

tobi08
4. kvě 2009

Inak to je pravda, ku GT3 sa nehodí maličká mamina, nebolo by ju vidieť a vyzeralo by to, že ten kočík ide sám, Ešteže mám nad 172 cm a muž 190, tak tam vyzeráme primerane, ale prvý moment bol, že neuvidím ani pred kočík, ale je to o zvyku. 😕

katyl
4. kvě 2009

tobi, asi uz nemam otazky, teraz pohladam dobru cenu. A potom v pripade nutnosti este kupim nieco sladnejsie na cestovanie, zeby Pliko??? 😀 😀

tobi08
4. kvě 2009

Ja som našla najlepšiu cenu cez mimibazar.cz. predavajuci Mazurová Martina, majú v Ostrave predajňu, ale mne to posielala na adresu v ČR, neviem asi by poštovné bolo na SR veľa. Tam stále cez 12.000 Kč.

honzinecka
4. kvě 2009

ahojky holky ,dlouho jsem tady nebyla. prosím pošlete hlas 😉

http://hnutizadobrousnidani.stream.cz/video/90

kikimaruska
4. kvě 2009

Ahojky, na Navettu sedí krásně nejmenší pláštěnka na hlobokou korbičku od Emitexu

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17093407&tab=0 😉

zojina
5. kvě 2009

🙂 Ahojky holky jak se vede Budeme kolem zaři prodavat navettu a autosedačku s isofixem tak kdyby někdo chtel pisněte

pikusa
5. kvě 2009

Ahoj holky peregačky 🙂
jak je???U nás dobrý,matyášek je pořád zlaté miminko a kočárek je super 🙂
Kikimarusko....skováváš mi tu vložku do sportáku?? 😉 jestli ti tam nějak překáží,klidně jí pošli poštou.....