Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zofik
autor
29. led 2009

jo mně to fakt tvrdila, že maj akci taška zdarma...tak se zeptej, účtenku máš...teda nepídila jsem se jestli je to origoš....ale tvrdila to paní.....jinak maj je tam nastrčený hned u dveří-sranda.....

pikusa
29. led 2009

no hned aby padnul do oka vid 😉
mě přítel říkal,že klidně i červenou pro kluka by bral......

zojina
29. led 2009

Jj zofik myslela jsem kolik tu tak stoji cela ta sada kolik jste za ni dali nebo jsi se ted koukala ne?

zofik
autor
29. led 2009

no komplet stojí 23 tisíc i s taškou....

zojina
29. led 2009

Ahaaa tak ja to koupila za 25000 i s golfkama

zofik
autor
29. led 2009

jo určo maj přirášku Zoji, to víš...ale mně to nevadí...na kočárek jsem dostala a je to jednou za život(nebo dvakrát)

zojina
29. led 2009

Jj to je jasne ja svuj prvnikoupila za 17 jen hlubokej tak chapuuu...ale je to fakt rozdlil

pikusa
29. led 2009

ZOJI,máte pěknou plína zásobu 🙂 to já nevím,jaký budu jupovat...mám pampers a babylove a pak uvidím asi až s prcek narodí 🙂

zojina
29. led 2009

No ja mam taky vice plinek ale asi pempre jsou nej už u kluka jsem mněla problemy ajedine ty nam sedli ale je pravda že to neni pravidlo tak uvidíme ja jsem předzasobena ,,,,,,,,,mam zasobu asi všeho

pikusa
29. led 2009

A to je dobře,že máš zásobičky 🙂 to já nemám....ale nevadí 🙂 ještě je čas.
Jdu hajat,jsem dnes KO..................pa pa

zojina
29. led 2009

🙂 Dobrou noc

zojina
30. led 2009

Ahojjj Holkyy

zofik
autor
30. led 2009

ahoj Zoji....

zojina
30. led 2009

Jak se dařiii

zofik
autor
30. led 2009

jo jo v poho Zoji....vybírám věcičky pro mimíska...kdy ti sis kupovala kočár, v kolikátým týdnu?

zojina
30. led 2009

ja ho kouoila v řijnu tak nevim už asi tak jak jsi ty jsem ho tu mněla ,ty jo ja dnes prce koukala že mam mimi veciček že je asi ani neoblečeme no mněla jsem radeji kupovat ty vele a ne tolik malich

zofik
autor
30. led 2009

jako verlikost myslíš tím mini věcičky?

zojina
30. led 2009

mo mam moc veci do 68 a to je tak asi na mněsic možna dva

zofik
autor
30. led 2009

já mám taky vše jen do 68 Zoji, ale nevím nevím 68 je dle tabulky 4-6 měsíců....no neříkej že to tak neodpovídá??

zojina
30. led 2009

no neteř ma ted chlapečka 5 mněsicu a ma 76-84 no tak viš jak a mněl teda asi 4 kg když se narodil ael i tak my už mame 3 tak asi ty 4 nas taky čekaji

zofik
autor
30. led 2009

Zoji nestraš, i když já sama mám 178 cm, tak uvidíme 😕

zojina
30. led 2009

No nevimmmmm uvidíme

kikimaruska
30. led 2009

Tak přidávám reference. Byli jsme několikrát venku, vyzkoušeli různý terény na všechny odprožení. Je to super. je fakt, že nemůžete od kočárku čekat houpání jako u jiných, to jsme ale my neočekávali. Jak ale jedete v terénech, je znát, jak se kočárek s nerovnostma vyrovnává 😉 . Jinak je krásně ovladatelnej i při jízde z kopce a bez brzdy-neutíká a neřítí se dolů, jako mé předchozí kočárky. Koš-to je kapitola sama o sobě. Vezla sem velký balík na poštu, deku v obalu a ještě nákup. Dá se krásně zaplnit ažý po okraj, nic nevypadne a krásně se do něj dostanete, ikdyž je mimi v lehu-coz mi jsme ještě-nesedíme. Do kopce prcka přizvednu, pak zase položím, jde to snadno. A hlavně, váha malého je u rukojeti, na rukojeti mám narvanou tašku a ještě tu ledvinku a kočárek krásně pevně sedí na zemi. Známé Cortina se jí převažovala, když měla na rukojeti tašku a mimi leželo-tak už ho ležet nedává...Je opravdu bytelnej, krásně se nám tam vešel celý fusak od Emitexu. Dokoupila sem za asi 210 KČ clonu proti větrru, když se drápeme nahoru a fučí vítr, a je to super. Vypadá, jako když na to patří, když nefouká, složím jí do tašky. A pláštěnka je už taky na cestě. Jeli jsme i busem...prostě zatím absolutní spokojenost. Hrozně mi vyhovuje, že má takové odkládací prostory a dá se celý snadno složit i s fusakem, dekou... 😉

zojina
30. led 2009

;;;My pro velkou krizi mame houpaci peg perego tak snad to bude v pohodě přijde mi super tak snad i všem dalším

marka
30. led 2009

Ahoj holky,
my drandíme s peg peregem už rok a musím říct, že investice se opravdu vyplatila. Jak už popsala Kiki je opravdu lehce ovladatený,bytelný a hlavně pro mimi prostorný. V hluboké korbičce jsme jezdily asi do 6měs. a vešly jsme se v pohodě, pak už se stejně dítko zvedá a chce více vidět....sporťák jde do úplného lehu, takže i když mimi nesedí, může do sporťáčku i dříve...a pokud dítko leží a nemusí být poutáno, tak lze boudičku dát i obráceně, tzn. proti směru jízdy, ze zač. jsme taky využívaly.
Jediná nevýhoda je, že nejde sporťáček otočit prosti směru jízdy, což bylo nevýhodné hlavně když fouká vítr a v zimě 😖 ...ale mimi se vždycky rádo kouká radši dopředu, než na mámu 😉 a byly v zimě docela krátké kšíry, přes fusak, bundu a když jsme nabalení....naše malá je v kočárku docela šídlo, tak jsem to vyřešila dokoupením nových kšírů...JInak když spinkáme a jsme nabalení, tak malou ani nepoutám, to se stejně nemůže ani pohnout 😅
Ale jinak max.spokojenost 😉 ...a teď jsou opravdu moc hezké barvičky v nové kolekci, tak dobře vyberte, holky 🙂 ....a golfky budou určo taky peg perego, značka se osvědčila 🙂

pikusa
30. led 2009

Ahojky,
kikimarusko a marko,super,to se hezky čte 🙂 jsem ráda,že jsou to samá pozitiva 🙂
Už se těším na projíždku 😀

zojina
30. led 2009

pikusa co se čte jedna basen že?

pikusa
30. led 2009

Zoji,no to teda 😀 mám radost 😀 😉

zojina
30. led 2009

🙂 jj ja taky testnu too chvili před vama tak uvidíme ,,

pikusa
30. led 2009

No jo,tak doufám,že budou samá pozitiva 😀 a prckovi se v kočárku bud líbit 😉
Ach jo,jdu žehlit.....musím 😒