Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zojina
3. únor 2009

🙂 ja to zkoušela ale nešlo to tak mi nic jineho nezbylo

pikusa
3. únor 2009

No snad já tam muset nebudu.......tak at nám je brzy líp 😀

zofik
autor
3. únor 2009

holčinky tak ať jste zdravé 🙂

zojina
3. únor 2009

a co ty ty jsi v pohodě,

zofik
autor
3. únor 2009

jo jo Zoji, zatím ok 🙂

zojina
3. únor 2009

Tak to je hlavni holky dobrou noc

zofik
autor
4. únor 2009

ZOji jsem se chtěla zeptat, když to máš takhle z Itošky poštou, nebojíš se co případná reklamace?dík

zojina
4. únor 2009

🙂 no nebojim pokud neco necam si to tu na servise opravit a pokud to bude elka vec tak to pošlu zpet do italie přišlo mi to kurirem

pikusa
4. únor 2009

Ahoj,tak jsem byla na kontrole....prcek v poho,má 1561 gramů
Já musím ležet a víc odpočívat a hlavně se zbavit chřipky...............není to lepší........... 😒

sevzuz
4. únor 2009

ahojte kocky takze aj mna zvalila zacinajuca chripka, dufam, ze to viac neprepukne ☹
zelam vam vsetkym viac zdravicka 😉
zoji, a nemozes sem hodit stranku z akej si to objednavala? ty vies po taliansky? alebo ako si sa dohovorila 😉 ?

zojina
4. únor 2009

www.bimbomarket.it maji to i v angličtine tak je to v pohodě ja jsem spokojena

zofik
autor
4. únor 2009

holčinky tak ho dostali u nás V HK, tak si ho koupím u nás...jen kvůli servisu a záruce....nemají sice žádnou akci zdarma, ale zase budu mít klídeček....

zojina
4. únor 2009

však jo ja jen že jsem se bala že ho nekoupim do porodu tak rpoto to ,jinak v pohodětak co barvička zustava stejna

sevzuz
4. únor 2009

tej reklamacie som sa bala tiez, ale cele to pozeram, ze sa tam neda kupit trojkombinacia GT3, navetta a vajicko☹

ale nasla som tam uzasnu postielku
http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=492...

ja mam rada jednoduche linie, a vsetky postielky su take vyrezavane s oblukmi a tato je uplne super, neviete kde na ceskych prip. slovenskych strankach by som ju nasla?
prosiiim.

ale ty si zoji to kupovala tak ze golfky v kombinacii s vanickou a vajickom a k tomu tu sportak?

zojina
4. únor 2009

jj ja jsem chtěla i golfky k tomu tak jsem to koupila dohromady vše a bylo ..

pikusa
4. únor 2009

Ahoj,tak u mne stav stejný,spíš horší...takže postel,čajík,med citron................

zojina
4. únor 2009

🙂 no a maš horečky?

pikusa
4. únor 2009

Zoji,to naštěstí ne....jen jsem tak nějak ztratila hlas a špatně se mi dejchá....teče z nosu,teče z očí.....

zojina
5. únor 2009

Tak hlavně davej pozor mně už konečně je lip tak dnes jsem se dala do uklidu a peču ..

pikusa
5. únor 2009

Ahojky,
Sevuz,když pohledáš,určo takovou postýlku najdeš i u nás...teda u vás 😀
U mě lepší o malinko 🙂

zofik
autor
5. únor 2009

ahoj holčinky, tak už jsem si byla kočík zaplatit, a večer si pro něj s manžou zajedeme.....takže podám info 😵

zojina
5. únor 2009

🙂 Super budou fotečky?

pikusa
5. únor 2009

Zofik,super,už se těším co povíš 😀

kikimaruska
5. únor 2009

Ahojky holky. Koukám, že tu zápasíte s nachlazením. Já zatím mám jen rýmu...tak snad to přejde. Kubík kašle, tak dáváme Hedelix a snad bude zase ok. Koukám další Perego bude doma 🙂, tak Žofíku fotečky a první dojmy sem 🙂 . my s kočárkem řádíme denně a zatím opravdu spokojenost. 😵 😵 😵 . Dneska sem teda mislela že mě trefí. Skočila sem si na chvilku ke kamarádce do paneláku, kde jsme dřív bydleli i my a nechala sem kočár ve vchodě, který se zamyká mj. A nechala tam nákup. Když jsem se po chvilce vrátila, zbyly tam jen rohlíky a uzeniny, sladkosti aj.za 400 kč v .... 🙄 😠 😒 ....Tak jsem to šla nakoupit znova.... 😠 ...ale co jsem tak přemýšlela budu muset koupit pořádný zámek na kola, protože u našeho dr.i jinde se kočárky nechávají dole u dveří, může tam absolutně kdokoliv a cokoliv ukrást vč.kočárku a nikdo nic nevidí. A kdyby mi ukradli ještě kočár, tak to už by bylo na mě moc....Nepřemýšleli jste o tom?

zofik
autor
6. únor 2009

zdravím...mám už měsíc v opravně foťák a mobilem to vypadá příšerně, tak počkám ještě na manželův mobil, ten má lepší rozlišení a pak vám sem dát fotečky.....jinak kočárek jsme včera odzkoušeli a pofrčí k tchýňce 😅 jinak kikimarusko, to buď fakt ráda, že ti vzali"jen" nákup, protože klidně to mohl být kočárek, je to teda síla...taky asi pořídím zámek, třeba někde k doktorce 😕 dneska se fakt krade všechno.....

pikusa
6. únor 2009

Ahojky 🙂
Zofik,jsi nadšená???? 😀
No k dr.když pojedu,tak asi autem....to zn.jen sedačka....
ale praavda,asi zámek do tašky,tím se nim nezkazí že 😉

zojina
6. únor 2009

Ahojky holky jak se mate pikus jak se daři nemoc ustoupila ?

pikusa
6. únor 2009

Zoji,jojo,ale stejně to není ono...dnes ještě postel a klid,ale zítra už bych to nevydržela 🙂

kikimaruska
7. únor 2009

Ahojky, tak zofik už nám nafotil kočárek 🙂. Až je mi líto, že my jsme si korbičku neužili...koupíme až na další mimi...někdy. Jinak holky, dorazila mi pláštěnka Emitex na trojkolky XXL a je MALÁ!!! 😖 , sahá jen k madýlku a nánožník a nožičky(většího mimi ) jsou odkryté. Tak jsem psala, jestli se dodavatel nespletl-na obale bylo jen trojkolka, ne XXL...a pokud se nespletl, musíme hledat dál... Vy co už je máte doma dýl a jezdíte ve sportáku...máte jinou neoriginální, která by pasovala??? - i přes boudu...Asi tu nikdo takový není, ale až najdu tu správnou, dám vám vědět 😉

zofik
autor
7. únor 2009

ahoj kikimaruško, pláštěnka je malá? to je dobrý viď? fíha, tak ji pošli zpět, jestli to máš přes net , tak do 14 dnů to můžeš vrátit bez udání důvodu....no já zatím sporťáček neřeším, pač začnem s korbičkou, tam jsem si od Emitex dokoupila pláštěnku a síťku a ty sedí pěkně....takže neporadím...jinak už teď se hrozím jak sestavíme sporťáček...ale co...žádný učený z nebe nespadnul....