Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
25. dub 2013

@alicar nedá.....
jako jestli zteda myslíš že odstrojíš a nasadíš jako z jiného kočárku?????? 😕

alicar
25. dub 2013

no tak som to myslela. lebo ma to stve ked to tak na figu vyrabaju
Inak kocarek je super.

pikusa
25. dub 2013

@alicar JE SUPER...
ležícího prcka ve sportáku otočíš----přehodíš boudičku obráceně

donkacik
25. dub 2013

@pikusa presne toto som potrebovala vedieť, či sa to dá a akurát tu dáš fotky, že áno, no to je fantastické!!! zaraďujem do užšieho výberu! vďaka

kacka.l
25. dub 2013

Ale jen v leže. posadit nejde.

pikusa
26. dub 2013

@donkacik tak tak....jde to jen když prcek leží....jinak ne 😵

alicar
26. dub 2013

supeeeeer. aj to pomoze. MILUJEM VAS 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pikusa
26. dub 2013

@alicar 😀 😀 😀

kamusek
28. dub 2013

Holky, mám dotaz, za jakou cenu asi tak můžu prodat 2 a půl roků starý, hodně zachovalý PP GT3 sporťák? Co je reálné? Na netu jsou ceny od 3000 do 10000,- Jaký je váš názor? Kolik byste byly ochotné dát? Děkuji.

kamusek
28. dub 2013

@lenny.anticek já teď na nějakých stránkách viděla adaptery na maxi cosi...

lenny.anticek
29. dub 2013

@kamusek a nevíš na kterých???

saaralota
29. dub 2013

@kamusek Záleží, jak moc spěcháš na prodej...já bych zkusila nasadit vyšší cenu a pak se uvidí. Jinak já když bych sháněla kočárek, aby byl "jako nový" (ne jen něco na spaní na zahradě), tak bych dala tak max dvě třetiny původní ceny asi... jestli je teď nový za 12 tisíc, tak bych 10 tisíc asi nedala...to už bych si 2 připlatila a měla úplně nový...ale tak kolem osmi tisíc už bych o tom přemýšlela - záleželo by pak na stavu kočárku a tak, jak by se mi líbil...

lucenek
29. dub 2013

@kamusek taky záleží na typu a kolekci, jednu dobu byla sháňka po mocce a nebyla, teď jich je dost, asi bych si nekoupila ted tu novou kolekci, barevně je otřesná navíc ty kol 2008-2009 měly jednoznačně lepší pásy
takže i to by hrálo roli, množství příslušenství a tak

kamusek
29. dub 2013

@lenny.anticek Aha, tak jsem hledala znova a dívala jsem se špatně. Je to jen na PP Book 🙂 Omlouvám se...

kamusek
29. dub 2013

@saaralota Právě že zatím nespěchám....v prosinci čekáme druhé...jsem s tímto kočárkem moc spokojená, ale mám jiné auto a tam se mi bohužel GT3 nevejde ta konstrukce. Tak uvažuju, že sporťák prodám a koupím PP Book sporťák, kde jde i vajíčko a korba s GT3.... Mám kolekci 2009. Fakt v super stavu, zelenou barvu. Jen drobné škrábance od běžného použití...

saaralota
30. dub 2013

@kamusek Tak zkus nasadit vyšší cenu, kočárek pěkně nafotit a uvidíš...snížit cenu můžeš vždycky...

mpavlinka
12. kvě 2013

@pikusa
@lucenek
@kacka.l

holky zrovna chystám (peru) Navettu, už se těšííím až pak vyrazím s Kubíčkem do ulic 🙂 😵 No a pomalu odstrojím gtéčko a pořádně ho vydrbu, aby bylo připravené na mimuško 😵 Mám i Easy Drive golfky, s Navetkou vypadají super 😵

lucenek
12. kvě 2013

ááách......já ti tak závidím 😵

lalineckaaa
12. kvě 2013

@lucenek
@mpavlinka Hooolky zkušeny GT čkařky da se sundat nak potah ze střišky ze sportaku? chci si ušit novy potah ale jjsou tam zanytovane ty madla ? nebo jak to mam řešit když cchi ušit novy?

kacka.l
12. kvě 2013

Já taky závidím!!!
Sundat se nedá, odvrtat nýty, ušít a pak nanýtovat, nebo našít na to, ale není to ono.

lalineckaaa
13. kvě 2013

@kacka.l manža se na to doval a řikal že uvidi ale nechce se mu s tim pyplat. stim nytovanim. v praci ji maji . No zkusim si stim pohrat a udělat to na to. chtěla bych to měnit na střidačku . Neviš jestli se da sehnat jen konstrukce? asik ne že nemužu nic dohledat pouze celou střišku.

lalineckaaa
13. kvě 2013

@kacka.l jsem si naivně myslela že to pujde sundat jelikož u korby to jde že 🙂 kuaaaa

dasty79
14. kvě 2013

Ahoj holky prosím poraďte - máme Peg Perego GT3 a chtěla bych koupit SKEJT.Jaký je vhodný na tento kočárek?díky

aknel2002
14. kvě 2013

@dasty79 mám tento http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/stu... a spokojenost už čeká na druhé použití 😉

mpavlinka
15. kvě 2013

@lalineckaaa já boudu u sporťáku nikdy neprala, hm tak jsem chytřejší. Překvapuje mne, že to není udělané, aby to šlo sundat, když vše ostatní jde... 😒

Jinak jsem si sehnala izofix na vejce 😵, mám ještě v živé paměti to šílené pásání 🙄 😀

lalineckaaa
15. kvě 2013

@mpavlinka tak mam hotovo uděláno na suchý zip.

pikusa
15. kvě 2013

@lalineckaaa juu to je krásná barvička 😵

dasty79
15. kvě 2013

@lalineckaaa krásná barvička 🙂 z jakého to je roku?to jsem ještě neviděla...fakt super 🙂

dasty79
15. kvě 2013

@aknel2002 moc děkuju 🙂 tak ho taky asi objednám 🙂

lalineckaaa
15. kvě 2013

@dasty79 z zadneho usilA jsem novy potah.