Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

verusa22
2. zář 2010

@mooby ja mám jen sporťák a mám ho od jedné paní... s kočárkem se jezdí super... podle mě je to jeden z nejlepších kočárků

pikusa
3. zář 2010

@mooby určitě doporučuju 🙂
měla jsem kombinaci,korbičku jsem prodala--tady 😀
takže taky bych šla do nového sportáku,použité korbičky a klidně použité autosedačky....taky jich je dost na prodej.
Jestli ti nevadí,že kočár je docela těžký,jestli se vám vejde do auta--výtahu-pokud nejste v baráčku,jdi do něj 😉

mooby
3. zář 2010

@verusa22 @pikusa díky moc za odpoved 😉 hozně se mi líbí a myslím, že je to správný tank 😀 takže mám favorita. Potřebuju aby zvládnul jak kostky a kočičí hlavy v centru města tak i trávu a lesní cestu na chatě protože budu chtít být s mimískem na čerstvém vzduchu přes léto 🙂 Jinak auto budeme muset pořídit jiné já mám svoji malou nákupní tašku a tam by se mi fakt nevešel 😀 to bych ho musela za jízdy držet z okínka 😀
Ještě jednou díky 🙂

pikusa
3. zář 2010

@mooby tak terén zvládne....určitě....
A nový kočárek,nové auto-----super 😀

ivett
3. zář 2010

mooby my do něj nakonec šli i přesto, že je z těch těžších a dražších kočárů a taky doufám, že nebudeme litovat, je krásný a myslím, že to je prostě fakt kočár jak má být... 😉
taky kvůli němu pořídíme pro mě nové auto, protože do stávajícího se mi nevejde, ale to jsme měli v plánu u kteréhokoli kočáru...

tak snad se rozhodnete stejně jako my...v osbotu ho vezem k tchánovcům a už se těším na konec roku, až s ním vyjedeme...

my teda koupili sporťák nový - barva java a teď ještě objednám korbičku - barva red step a autosedaču - asi taky java + základnu na isofix...zvažovala jsem koupit taky použitou korbu a autosedačku, ale manža chce vše nové a zůstane to kdyžtak na druhé dítko, nebo to prodám...

jůů, já se fakt těším až vyjedem 😵 zatím ho tu jen hypnotizuju v krabici 😀

kacka.l
3. zář 2010

Mooby, já jsem měla nový spor´ták a použitou navettu i autosedačku, obě byly jako nové a absolutně nešlo poznat, že by byly používané. 🙂
Takže toho bych se nebála. Novou bych si asi nekupovala, tedy pokud nehýříš penězi. 😀 , protože ony se dají koupit po jednom mininku za 2000,- a nová stojí kolem 5000,- Možná leda tu navettu XL, prý je větší, a polohují se jí i nožičky, oproti té klasice. 🙂

lanka
3. zář 2010

Ahojte poprosila bych Vás o radu.
dočetla jsem to k vlastnímu neuvěření kompletně...
Jediné co mi stále vrtá hlavou je podvozek. Existují dvě verze nebo jen jedna. Někde cca v půlce se zmiňujete o verzi Naked. U které, když je třeba nasadit autosedačku ,nesmí být upevněn sporťák. A pak o normální verzi, kdy sporťák zůstává pod sedačkou.
Jak se toto dá poznat? Máme v plánu koupit sporťák, sedačku a isofixovou základnu, vše použité. Dle toho že se za poslení měsíce nabídka použitých přiliš nemění, budeme pravděpodobně muset koupit sporťák i sedačku zvlášť. Co tedy na sporťáku hledat nebo ještě lépe po čem se ptát ať nejezdíme zbytečně, když potřebujem vozit sedačku a mít k dispozici sporťák zároveň?

kacka.l
3. zář 2010

Lanka, já si myslím, že si můžeš koupit jakýkoli. A buď sportovní část sundáš, chce to cvik, ale pak je to do minutky, nebo si necháš sporťák, vytáhneš ven jen ty pacičky na zacvaknutí a nacvakneš i s potahem, taky se to tak dá. Podle mě je jen jedna verze. Naked je, že si koupíš jen podvozek- bez potahu. 🙂

lanka
4. zář 2010

Budu mít ještě jeden dotaz. Které roky se prodávala kolekce papaja? Nerada bych autosedačku starší tří let. Na papaju jsme narazili včetně isofixu za slušnou cenu. Bohužel paní netuší kdy byla koupena, jelikož není první vlastník.

lucenek
4. zář 2010

papaja je kol 2009, stejně jako moka cedro a titano

lanka
4. zář 2010

Super - děkuji mockrát.

kacka.l
4. zář 2010

Lucenku, už jsem si říkala, kde jsi??? 😉

kacka.l
4. zář 2010

l
@lanka A ještě bych si dala pozor, někde píšou, že je to papaia, ale není, papaia je pouze oranž- hnědá, už jsem viděla, že ukazovali i oranž s bílou a to je surf, nebo ještě i starší. 🙂

pikusa
4. zář 2010

Teda holky,vy to máte některé tak zmáklé to PP 😀

svoja
4. zář 2010

Nazdarek,
tak hlasim, ze jsme s peregackem zmakli vysokohorskou dovolenou v Krkonosich. dostaval teda pekne zabrat a zvladl vse na vybornou!!!!!
az se vzpamatuju (privezla jsem si nejakou rymicku🙂), konecne dodam fotky switche🙂

pikusa
4. zář 2010

@svoja no tak to je super...ted nemyslím tu rýmu 😉

kacka.l
4. zář 2010

Piku jojo, než jsem si ho koupila, snad 4 měsíce jsem seděla na netu a četla o něm vše co se dalo. 😝
Svoji super, je to teréňák. Včera jsem byla na procházce v lesíku a buzz to vzládnul, ale nadřela jsem se, a myslela na PP, jak se asi má 😀 😀 . Doufám, že mi brzo dorazí zpátky a vyreklamovaný. 🙂 😀 😀

pikusa
4. zář 2010

@kacka.l no snad se brzy dočkáš a budeš zase jezdit 😉

lucenek
4. zář 2010

kačií no hníping noooo 😀

kacka.l
5. zář 2010

Lucenku, tak to jóóóóó!!!
Máš dobrý čas, byla jsi na noční???

lucenek
5. zář 2010

jj a valim na druhou.... 😝 😝 😝

lanka
5. zář 2010

no tak tohle je bílé oranžové a šedé.... http://www.aukro.cz/item1209143830_autosedacka_...
ještě rozmýšlíme... 😉
Ale i tak dík za radu.

kacka.l
5. zář 2010

Tak to je surf, kolekce 2008. 🙂
Lucenku, tak to joo, tak ať ti to uteče.

svoja
6. zář 2010

slibene fotky switche

lojzina
6. zář 2010

@svoja pekny kocarek...Muzu s ezeptat:ta sedacka jde otocit do obou smeru?ja mam pliko,nevite jestli by to taky slo?kupovala sem ho pouzity...

kacka.l
6. zář 2010

@svoja Týýý jo, ta java vypadá super. A malá je vysmátá, tak že by toto byl ten pravý kočár pro ni???

svoja
6. zář 2010

@lojzina toto je pliko switch, u ktereho jde prehodit sedacku pro/proti. klasicke pliko to neumi

@kacka.l stridame s GTckem, na ktery uz si zvykla....miluju je oba 😀

pikusa
7. zář 2010

@svoja supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀
holky-----včera matese kousnul králík....šli jse na zahradu,že se koukneme na králíčky,jen se otočím,mates prst vevnitř a řev--ale jakej..
Krve strašně moc...no bříško na ukazováčku.Tak jsem šla dom se řvoucím a zakrvaveným dítětem.
A volala jsem na poh.co jako mám dělat,jestli stačí vyčistit..tak prý raději na chirurgii,at se na to podívají....
tak jsme jeli---no vyčistili mu to,zalepili,ale ten řvallllllllll :roll:
a zítra na KO,jestli to nezačne třeba hnisat.

pikusa
7. zář 2010

Kousanec 😒

lucenek
7. zář 2010

tývole piku ten měl zubiska
my prozměnu valili na příjem gojjgy spolkla korunu, teda nejdřív ji dala do pusy, začala se dusit a ján jí to vymlátila a jak se nadechla tak čup do žaludku, a má ji tam, navečeřela se zelíčkem s knedlíkem a do 10h čekám na hovino, jak tam nebude tak jdem k doktorovi ráno a zase rtg