Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
19. črc 2011

@valentinuska já jsem četla že izofix má většina aut po roce výroby 2000 🙂

ivett
19. črc 2011

mpavlinka tak možná ho měla, ale mě se zdá, že ne...pravda, v té době to nebylo pro nás podstatné, děti jsme neplánovali ještě, takže možná jsem si nevšimla 😅 třeba passat mého táty z r. 2002 to nemá 😀 takže asi jak které auto no...každopádně je třeba si to zjistit dopředu no, ať pak nemáte doma isofix a v autě prd 😀 😀 😀

valentinuska
19. črc 2011

@mpavlinka já ho zatím taky viděla u většiny aut - nemá to jen jedno auto v mém okolí 🙂 a to je snad 1999 chrysler nebo chrisler (já nevííím 🙂))

jchalupka
19. črc 2011

Holky, tak teď zpětně, po zkušenostech... jaky byste volily sporťák a jaký golfky?

lucenek
19. črc 2011

@jchalupka
sporťák PP GT 3 a golfky....hmmm bud jane energy nebo, cybex....

zdenka
19. črc 2011

Ahoj baby, prosim vas - potrebujem poradit: ako prichytit prsiplast na GT3? Nech skusam ako skusam, nemozem tam uchytit cvoky a uz mi dochadzaju napady....

Pripadne mi poslite obrazok na: zdenka6@azet.sk

vdaka. 🙂

ivett
20. črc 2011

jchalupka, podle toho, jakým způsobem kočár chceš využívat, do města a na většinou pěší prochajdy, kdy všude nejezdíš autem a tudíž nepotřebuješ tak často kočár skládat, bych doporučila zase gt3 (zvykla bych si i na ten neotočný sed, přicházím na to, že to fakt je jen o mojem pocitu, dcera je po směru naprosto v pohodě), ale pokud často jezídte aute, skládáte ho i několikrát denně a nemáte tank 😀 tak bych volila něco jiného, ale neporadím co...
golfky zatím ozkoušené nemám...

zdenka tady ofiko foto z malli http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-...

lipetra
20. črc 2011

Pomoooc holky jaky mam vybrat? Mam vyber mezi kombinaci cela sada kiwi nebo autosedacka a korbicka marea a sportak java...co je hezci?

pikusa
20. črc 2011

@lipetra šla bych do Kiwi
u marey by mi asi vadil ten semiš

lucenek
20. črc 2011

mě by semiš nevadil jen koupit pláštěnku na celou korbu, myslím že semiš tolik nešisuje jako klasika

ivett
20. črc 2011

taky bych brala tu javu, semiš bych nechtěla...

lucenek
20. črc 2011

@lipetra ale kdybych si měla vybrat z těch tří tak asi javu ..k ní se dá nejvíc kombinovat....

kamusek
20. črc 2011

Holky, můžu se prosím zeptat. Máme autosedačku Autosedačka Peg-Pérego TriFix 2010 Kiwi a myslela jsem si, že jde ta vložka vevnitř vyndat, když bude malá větší....ale teď jsem to zkoušela a zůstane tam vzadu díra. Takže jsem se asi spletla ☹ Nebo ne? Děkuji moc za odpověď.

ivett
20. črc 2011

kamus já to řešila taky, jde vyndat jen ten podsedák, to kolem hlavičky ne, ale jde to snad posouvat nahoru...

dominika_sk
20. črc 2011

ahojte baby, aj ja chcem kupiť tento kočik, velmi sa mi pači GT3 2010 vo farbe papaja, ak možem vedieť, kde ste kupili celu trojkombinaciu a za kolko? skušam najsť čo najlacnejši.alebo nebudete ho niektora predavať?mam čas do novembra 😉 ďakujem!

pikusa
20. črc 2011

@kamusek jde vyndat jen to pod zadečkem.....

kamusek
20. črc 2011

@pikusa No, po všem možném zkoušení jsem zjistila, že to tak je 🙂 A můžu se zeptat, do kdy se ti tam malý vešel? Opravdu až do 13kg? 🙂

pikusa
20. črc 2011

@kamusek no nám ne.....on měl už v půl roce skoro 10 kilo 😀

kamusek
20. črc 2011

@pikusa No právě, že naše Domča má v půl roce už taky přes 8kg a nevěřím, že tam bude ještě dlouho ☹ Už se asi budu muset poohlížet po něčem novém 🙂 Děkuji.

pikusa
20. črc 2011

@kamusek Mates tam byl asi do 8-9 měsíce.....pak v zimě byl nabalenej a nevešel se....

mpavlinka
20. črc 2011

@kamusek mně se tam malá na výšku přestala vejít v jedenácti měsících a to je dlouhán 🙂 Ono je pak už i problém to vajíčko poponést, když má dítě 11 kg 😉

lipetra
21. črc 2011

Dekujiii holky za radu, nakonec vezmeme sportak Java novy a tu barvu marea budeme mit od kamosky autosedacku i korbicku, tak to takhle vykombinujeme 🙂

pikusa
21. črc 2011

@lipetra jasně.....a však korbička a sedačka je na chvilku,sporták využiješ mnohem dýl 😉

lipetra
21. črc 2011

@pikusa no prave...🙂

kamusek
21. črc 2011

@mpavlinka Děkuji...no já už teď když váží 8,25kg ji v tom moc netahám. Spíš buď vezmu spodek kočárku nebo ji nesu na rukách 🙂

ivett
21. črc 2011

holky a když se vám tam děcka v 8 měsících nevešly, tak jste je daly do normoš sedačky po směru? i když ještě samy neseděly?

lucenek
21. črc 2011

@ivett dost lidí kupuje sedačku v tomto věku na přendává děcko do té 9-18kg....já ti nevím ale u mě je validní info o přesedlání na dvojkovou sedajdu kam mi dosahuje hlavička a zda sedí, děcka, to že je prcek naknap, nebo byla naknap jí ani mě nevadilo, prostě byla tam od miminka a to byl holt jinej prostor. Sárula šla do sedajdy až v roce měla 11m a něco, to mi teprve začala sedět a udžela by kebulku

dobrá varianta je Maxi cosi opal ta jde po i proti směru
já hlavně dbám na bezpečnost, nechtěla bych si celý život vyčítat že při ťukanci v 50km/h děcko co nemělo co dělat v sedačce II mělo zlomenej vaz

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett já si myslím že se ti tam do deseti, jedenácti měsíců vejde. Nikča je obřík a vešla se. Já ji držela ve vejci co nejdýl, je to nejbezpečnější. Dítě který nesedí a neudrží hlavu do větší sedačky nepatří. Kámoška dala dcerku v sedmi měsících do sedačky 9-36, to jsem z ní nemohla ☹

lucenek
21. črc 2011

no tak to je hazard jak prse, čím dýl , tím líp - ve vajcu
TA MC Opal je vajco a pak jde napolohovat na klas sedačku, takže je prostorná otáčí se báze, jde ji poutat i v protimsěru i po...jenže asi cenově bude někde jinde....ale co jsme shléédla video, tak bych si ji koupila....je to právě úpro tento případ dětí, velké, nosnost, nesedí, neudrží hlavičku.Jen nejde klikat na podvozek ale to není pro mě podstatné

ivett
21. črc 2011

luci, díky...já právě taky nechci dokud sama fakt pevně nesedí a neudrží pevně hlavu při případném nárazu, ji dávat po směru, to rozhodně ne...maxi cosi opal mě zaujala, asi ji koupíme, manžovi se taky líbí, mají ji i jako bebecomfrot opal, myslíš, že je to to samé? podle fotek je to úplně totožné, tak proč jednou je to maxi cosi a jednou bebe confort?

mpavlinka tak to byla kámoška fakt hazardér...

a když přesedláme do té opal, tak je to ok ne? malá se do vajca vleze, ale koncem prázdnin chceme na dovču do chorvatska a to už bych chtěla ať jede v opalu, přijde mi pohodlnější než vajco od PP a jde proti směru, což je super...akorát jsem zatím nezjistila, jeslti k tomu nejde koupit isofix, u těch větších sedaček to jde jen málo, že?
já koukala na cenu, stojí kolem 7 tisíc a měla by vydržet do 3,5 let dítěte, což mi přijde ok, pak koupím jinou...