Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ciencialka
27. čer 2010

@luca30 mě připadne že je to cedro 🙂

kacka.l
27. čer 2010

Luco je to 100% cedro, já měla cedro to síčko, barva je to krásná daleko hezčí než na fotkách. Mušky mi na něj nešla ani jedna, to více chodí na tu papaiu, a i ty jsem svazla tak 4 celkem. Ty cedra se totiž prodávaly v akci za 9900,- nové, takže i tak to byla super cena. 🙂 🙂

kacka.l
27. čer 2010

Kiwi, má už vedené pásy, ze zádové opěrky klasicky, nemá uzávěr na boudičce na pláštěnku. Tyhle jsou ještě ty staré pásy. Takže je to 100% cedro.

kacka.l
27. čer 2010

Luco, koukni tady, ale asi to končí dneska
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5659285

pikusa
27. čer 2010

tak mě přijde,že na té první fotce je kiwi,ale na ostatních cedro....
A já chci golfky,ale žádné se mi nelíbí,toto chipolino teda místo golfek....líbí se mi spojená rukovět

lucenek
27. čer 2010

pikus loola bebe confort???ta má spojenou a je celkem vysoká.....

pikusa
27. čer 2010

Tak to bych šla do Plika za ty peníze.....přijde mi,že není moc velký vevnitř jak na to ted koukám,

luca30
27. čer 2010

@kacka.l no to je ten který paní nabízí na MMB za 7000,- je to tedy cedro ted si s ní píšu...

Jen si nemohu vybavit tu opravdovou barvu, má ty fotky takové zajímavé...

kacka.l
27. čer 2010

No jo Piku, holt jsme zhýčkané z GTčka. 🙂 😀

kacka.l
27. čer 2010

No jestli ti to pomůže, nejvíce odpovídá barvě s Bruníkem.

lucenek
27. čer 2010

já chcu síííčkoooooo vyměnte to semnou někdo za jane energyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

pikusa
27. čer 2010

lucenek...nemám síčko 😀 😀

lucenek
27. čer 2010

pikus a co to jako je ty tvoje foteny s bruníčkem????To je PP Sí ne?????

luca30
27. čer 2010

@kacka.l krásný kočík, takže odpovídá žluté paní psala že je to takové žluto zelené....já bych si ho jela prohlídnout do Brna v babystaru, ale musela bych zavolat jestli ho tam ještě mají....nejdřív bych musela prodat náš a pak jít do tohoto, taky záleží jak dopadne ta aukce třeba ho paní prodá a bude o starost mín a nebo jí to odklepnout za těch 6500,- ??? 😕 😕

pikusa
27. čer 2010

Lucenek to není moje 😀

lucenek
27. čer 2010

luco já bych si nečchala Moku...já teda nemám nic šíslého a to ho mám od října hnědá je krásná elegantní barvička a velice dobře kombinovatelná...pro kluka s tyrkysovou, pro holku s růžovou i malinovou...fialovou...fakt bych si ho nechala

lucenek
27. čer 2010

jo dýýýt to je Kačky 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
27. čer 2010

luco,jestli se to nevyšplhá,je to dobrá cena...

luca30
27. čer 2010

No a teď babo raď....no je pravda, že ta moka se dá kombinovat s kde čím, jen je taková né smutná to bych ji ublížila, ale prostě barvy jsou barvy... 😀 😀

lucenek
27. čer 2010

Luco smutná??,mě přijde strašně teplá milá barva.... 😵 😵 😵
ale uvidíš......

luca30
27. čer 2010

@lucenek no právě že ne smutná...nevím jak to nazvat a navíc už mám objednanou moka korbu a autosedačku...na druhé dítko, které plánujeme 😀 😀 😀 nevím je to asi jen můj rozmar, že to paní prodává za dobrou cenu tak mě to napadlo do toho jít....

lucenek
27. čer 2010

jo tááák já si GT nechám taky a korbu chci lavandu, sedajdu mám maxi cosi cabriofix velvet morning, tu mám i Tobinu, ten dezén, oželím možnost nakliknout sedajdu na podvozek když bdu mít polohovací korbu, a taky mě odradily ty krátké pásy a třeba zimní mimča, v MC mi Sára vydržela rok

luca30
27. čer 2010

@lucenek a vy ještě jezdíte v GT3 nebo už v něčem menším...já mám ještě casualplay vintage to používám, když jedeme s kamošku do plavání atd. tak že dáme její i můj kočárek do kufru s gt3 bysme se tam nevešli...
Já teď viděla to kiwi a je to v reálu moc hezké....a to si furt říkám že to prodám a půjdu do čtyřkolky ale nevím do jaké 😀 😀

pikusa
27. čer 2010

Luci,máš korbu na mimi,co plánuješ???? 😀 😀

lucenek
27. čer 2010

Luco jo plánovalajsme na jaro schovat ale dneska jsme si objednala podložku 😀
a myslím že léto projezdíme....obrovká plocha na ležení, zmáknu koupák na celý den...prostě pajada
jako druhý mám jane energy Marine, je to fakt do šaliny vyřizování atd...ta,m kde se nedoporšuju pomoci s kočárem do MHD je lehký vynesu ho v klidu a to jsme prcek a slabej 😀

lucenek
27. čer 2010

ááá pikus útočí s navettkou 😀

pikusa
27. čer 2010

neeeeeeeeee neútočím 😀 😀

luca30
27. čer 2010

No já sehnala oboje na MMB za supr kup, takže jsem s paní domluvená na srpen na odběr, je fakt že než se nám narodí druhé mimi tak bude v na MMB zase něco jiného tak uvidíme, jestli se mi to podaří prodat a koupit něco jiného nebo zůstat u celé Moky...

pikusa
27. čer 2010

Však kamarádka co ve čtvrtek porodila bude pak kiwi prodávat,tak to zkouknu a uvidím 😀

kacka.l
27. čer 2010

No holky. 🙂 🙂
Já chci mít třetí mimi holčičku a koupit si růžovku, ale manžovi dvě děti stačí, tak nebude asi nic. Já čekám jaká bude kolekce 2011,- moc by se mi líbilo něco pro kluky.
Jo a ta hnědá, holky promiňte, ale i mě se líbí ze všeho nejméně ještě s titaniem, příjde mi taková smutná, neživá, no....
😒
Je fakt, že s hezkou vložkou to zase bude něco jiného.