Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
23. říj 2010

@lucenek no máš recht že je jiný než 2009 i to polstrování je lepší na 2009...ale stejně je to pořád dobrá cena nebo co myslíš??

lucenek
23. říj 2010

luco já myslím že to je 2007 ale tomu tak rozumim ...prd....

lucenek
23. říj 2010

kukni stránku vzad poslední odkaz 😵

luca30
23. říj 2010

ale tady je stejný že jo?? taky tam má ty cvoky atd...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35991392&tab=7

lucenek
23. říj 2010

jj přijde mi stejný s tím z toho bazosu

luca30
23. říj 2010

No mě jde o to že ty golfky použijeme jen občas, takže do toho nechci zbytečně vrážet, líbí se mi všechny ale bohužel ted jdu po ceně...doufám, že budou stát za to paní mi je veze z Trenčína...

lucenek
23. říj 2010

luco jj tak snad budou sedět 😉

kacka.l
24. říj 2010

Je to 100% kolekce 09 papaia, prodávala se i těsně na konci roku 2008, je to super barva, já ji mám na gtčku. Jen šišuje. 🙂 2010 je totožná, je béžová síťka je nahrazená šedou. Já jsem měla i plika přesně v téhle barvě a nánožník tam pasuje perfektně. Já se na ně taky dívala, za ty peníze je to super, ale já fakt u plik kopu do koleček. Momentálně mám nunu🙂 a jsem náprosto spokojená a s golfkama jsem tedy skončila. 🙂

luca30
24. říj 2010

@kacka.l Dobré ráno děkuji za odpověď....včera mi ho paní dovezla a když vážili takovou cestu až z Trenčína tak jsem ho vzala...vypadá pěkně, jen má prošoupaný košík to mi paní říkala...ale malý jak ho zkusil tak z něho nechtěl vylézt..není ani moc poškrábaný jen při rozložení se mu musí trochu víc pomoc...je vidět že má něco málo za sebou ale jinak je super i manžel ho zkoušel a ok a jak já říkám....když mě přestane bavit tak ho prodám a koupím jiný 😵 😵 😵 je krásně lehký...paní prala i tu boudičku což je znát na tom hnědém lemu protože se jakoby vytáčí ven, ale jinak jsem jiné vady nenašla..myslím že na to naše cestování do busu je ok...ještě mi k němu dala nějaký černý fusak takže za 2000,- celkem i s dovozem myslím supr cena..ano ta oranžová je taková ta dírkovaná látka nebo jak to mám psat z fotek to není moc vidět, na mocce mám jinou takovou hladkou..

Teď by měl jen zajímalo jestli i na tento model pasuje třeba autosedačka nebo navetta...

Někde jsem četla nevím jestli to bylo tady že nějaká paní na MMB šije ty košíky nemáte někdo ID??

lucenek
24. říj 2010

ahá tak to já měla za jinou kolekci 😀
hlavně, že se líbí 🙂

kacka.l
24. říj 2010

@luca30 Pasuje na to navetta i autosedajda, já jsem tak jezdila se sedajdou a bylo to super. 🙂
A ten košík by sis opravila i sama, stačí na to našít shora jakoby čtverec a bude jej mít jako nový. Já bych si stejně ten neoriginál nekupovala, protože stejně párktát vyjedeš a bude úplně stejný, ty košíky u plika na to prostě trpí. 🙂 Jo a gratulace.
A s tím lemem, on se dá i natáčet, tak to zkus potvarovat. 🙂

ještě mě napadlo, ta boudička by měla mít druky na připnutí na bok, pak se ti nebude vytáčet.

luca30
24. říj 2010

@kacka.l Nový bych nekupovala, jen od nějaké paní z MMB co to šije...ono je to dost protrhané,takže něco musím vymyslet, já jsem zvyklá od GT pod tím vozit spoustu věcí 😵 😵

kacka.l
24. říj 2010

@luca30 Luci jasně, však uvidíš, já jsem si kupovala ten šitý z MMB na buzze, protože tam neměl, je dobrý, ale trhá se. 🙂

luca30
24. říj 2010

A nebo jak píšeš koupím nějakou pevnou látku čtverec nebo najdu doma a nechám to tam od někoho šikovného všít... 😉 😉

kacka.l
25. říj 2010

Tak bouda mi přijede zítra volali mi z Prahy, a už mají i nové GTčka, ale prezentace bude až počátkem listopadu. 😉

magalie
25. říj 2010

@kacka.l sáákra, já se těšila, že maximálně tenhle týden.. já se snad nedočkám 🙂

lucenek
25. říj 2010

juchůůnaskladnili kombošky z tchiba na e shopu.... 😵 😵 😵
konečně mám za normální cenu ne od těch vydřidušek 😝

verusa22
25. říj 2010

čauky...
Mám dotaz 🙂

Mám fusak emitex combi,ale asi starší model,jelikož mě nejde zaháknout jakoby za tu sedací opěrku.... kamoška tam má takový límec na fusaku a dá to jen přes opěrku a malá jí nesjíždí....já tam ten límec na fusaku nemám a mam tam jen přasku ...tady foto.... a nechápu jak to zaháknout za kočár a kam 😖

verusa22
25. říj 2010

a jak je 5-bodový pás tak já ty vrchní přes raminka nezapínám.... nějak tam nemůžu malou narvat s bundou...asi zas něco dělam špatně 😅

luca30
25. říj 2010

@lucenek to myslíš tyhle nebo je mají někde jinde?? díky za radu... tady už ani nemají naši velikost ☹ ☹

http://www.tchibo.cz/Chlapecka-oteplovaci-soupr...

lucenek
25. říj 2010

jj tydle..sakra to byla rychlost já stihla tu svou 😵

kacka.l
25. říj 2010

😝 Lucenku a fakt jsou tak super???Já na ně koukala před měsíce v shopinu, ale 1000,- se mi zdálo dost.

lucenek
25. říj 2010

kači dost jo? když za 500 máš super bundu a za 500 super nepromokavé kalhoty nad pas????
jako koukni na ceny kvalitních oteplovaček pod litr nejdeš....
já jedu jenom v tchibu co se týče kombošky a termo punčoch ty jsou opravdu skvělé nikdo je nemá tak kvalitní jako tchibo

kacka.l
25. říj 2010

No, to je fakt. 🙂 A jsou nepromok???Tak to bych uvažovala, ale už je to stejně fuk, protože 80!86 asi neseženu. 🙂 Mě s emoc líbila ta holčičí kolekce.

lucenek
25. říj 2010

jj jsou hele musíš číhat oni je někdy naskladní a zmizne nápis on line vyprodáno...několikrát to udělali s botama a teď jsem vyčíhla i tu kombošku 😵
některé trubky na mmb je skoupily a prodávaj za 1399 a podobně 😝

kacka.l
25. říj 2010

Tak to je hnus, asi ji teda koupím.
Mám topolino oteplovaky a z H&M bundy, tak jsem myslela, že by to mohlo stačit. :_)

lucenek
25. říj 2010

kači jj dvoje na střídačku v poho já mám jedny 92 z loňska jako jsou jí..ale sedne si a už toleze nad kotníky, takže jistě chápeš mé nadšení z kombošky 😀

kacka.l
26. říj 2010

Lucenku to chápu!!!!! 😀

Magalie: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38790261&tab=1 A cena je příznivá. 🙂

kalerat
26. říj 2010

@kacka.l to je super cena 🙂

Holky chci se zeptat, jak tam přidělám tu pláštěnku, jsem to doma zkoušela a nějak nevím kam to mám na boudě zapnout?