Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
19. lis 2010

@luca30 já myslím,že to tak je i u bazarového zboží....

nika
19. lis 2010

@luca30 nemám slov, toto je opravdu jednání, navíc kočárek jsi prodávala za super cenu. mmt lem je ze stejné látky, právě jsem se byla kouknut dole. dělá to asi jen efekt že je to jen kousek a jinak na to dopadá světlo.
halvně kliiid a neboj prodej se povede napodruhé na jedničku, drž se
a co chtěla dělat s policií by mne taky zajímalo, od jisté doby jsem na tyto praktiky velmi alergická, měla jsem podobný zářitek až mi kamarád policista poradil to zaprvé hodit zahlavu - pes který štěká nekouše, a zadruhé to zavání spíše problémem pro ni ve formě "pomluvy".

luca30
19. lis 2010

@nika jak píšeš celkový stav kočárku byl zohledněn v ceně, vše měla nafoceno, no je jasné, že chce jít do jiného kočárku...já se s tímto setkávám poprvé...no prý by se jednalo o přestupek, jelikož je to nad pět tisíc, tak by šlo o nějaké obohacování či co...no je mi to jedno, už jsme se nějak domluvili...

lucenek
19. lis 2010

@pikusa lem vyfocen sosám..lem je světlý bouda tmavá jak zevnitř tak z venčí..trapka

luca30
19. lis 2010

Jinak k PP k tomuto tématu, už jsem našla navettu cedro za 2000,- tak doufám, že po novém roce ještě něco objevím, kiwi je stále za 2800,- ale tu lavandu jak chce lucenek tam má paní za 4300,- což se mi zdá hodně...já vím, že to to miminko za 6 měsíců nezničí, jen v tom leží, to už je úděl koupě nového, je to jak u auto koupíte nové a jen vyjedete z prodejny tak jeho hodnota je o 50-100tisíc nižší...

luca30
19. lis 2010

@lucenek jí šlo asi o to, že barva lemu na boudičce je jiná než ta barva na tom jak dítě sedí, vlastně celý povlak nebo jak to mám nazvat...díky za snahu aspoň vím do příště...

lucenek
19. lis 2010

tu tpo máš brouku

lucenek
19. lis 2010

ale tak to je originálně 😅 😅 😅 😅 kráva
no ta lavanda je čačí..ale cena jako...si radši koupim novou

luca30
19. lis 2010

@lucenek no ta holčička by se mi v ní krásně vozila...ale vzhledem k tomu, že je to na pár měsíců, tak můj plán je jetá korbička a možná nový sporták a nebo opět jetý...nyní naše jediné vozítko je pliko black step, paní ho koupila před půl rokem, takže je v super stavu a jsem s ním moc spokojená, jen teda na těch horších cestách u nás to stojí za to, ale ve městě a v obchodech je to super... 😵 😵

lucenek
19. lis 2010

já chci síčko uvažovala jsme o tom mini..co je na stránkách mali...ale zase váhový rozdíl je jen půl kila a síčko mi přide čananější....
Gojgy se vozí..janečko už má zájemce...tak zimu odjedu v PP GT3 a uvidíme jestli má cenu to kupovat asi ne neb v březnu jdem na zápis do školky...chjo já chci kočárkovaaaaat

luca30
19. lis 2010

@lucenek my jdeme s kubíkem v lednu na zápis do školky, aby ho od příštího roku vzali,chudák sotva se narodí a už jde na zápis...no a od března snad budeme kočárkovat a Kubík už bude chodit jen pěšky...už teď kočárek beru jen v nutných případech...i z těch golfek mu čouhají nožičky....

lucenek
19. lis 2010

tak je fajn že ti capká gojgyna mamí Op jako hopruce hore a matko smýkej mě 😀

luca30
19. lis 2010

@lucenek no to on taky občas zkouší, ale já už se s ním moc tahat nemůžu, ale stejně mi to nedá a když je potřeba tak ho zvednu...no jo hrozně to letí, sotva se narodil a příští měsíc už má dva roky... 😲 😲

lucenek
19. lis 2010

jj sletí to neskutečně

pikusa
19. lis 2010

Tak já beru kočár jen do města a na nákup....jinak ven na prochajdu taky chodíme bez kočárku.....
a tšším se,jestli budu jednou vybírat navettku 😀

lucenek
19. lis 2010

@pikusa to já taky bez ale kdo se má s ní pak smýčit...... 😝 spocená na řiti z teho

pikusa
19. lis 2010

@lucenek hele.,to je pak síla,ale prostě mu řeknu,že ho nosit nebudu a je to.....už to celkem pochopil 😀

lucenek
19. lis 2010

@pikusa sára dělá scény kolikrát rezignuju popadnu ji a jdu.....na to na veřejnosti nemám nervy

pikusa
19. lis 2010

@lucenek hele,to já někdy taky...ale je těžkej,takže má smůlů,dlouho to nedám

lucenek
19. lis 2010

kolik má?sára 11 kilčo

pikusa
19. lis 2010

@lucenek nooo tak 11.70 měl mates na roce....ted má tak 14 😀

lucenek
19. lis 2010

tývado 😲 😲 😲 bych měla ruce jak opice

pikusa
20. lis 2010

@lucenek no však mám....
ale od jeho miminka,však už na půl roce měl 9.60 😀

lucenek
20. lis 2010

no to měla gojgy v roce...jo včera mi zechcala kočár 😠

kacka.l
20. lis 2010

Lucenku: ber to pozitivně, alespoň už nemá plíny. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
Jinak mi došla komboška z Tchiba a je fakt boooožííííí!!!!Díky. :-

Piku: tak to je fakt obr, Bruník má od půl roku jen 2 kila navíc, ale má taky 11. 🙂

lucenek
20. lis 2010

@kacka.l kači máme plíny...za boha nesedne na nočník leda oblečená..a na plavču si tam sedla a nic...takžýe přechcaná plína
boží že ? celkem kvalitka tchibo ještě bomba jsou ty termo punčocháče.....nevytahnou se...nevycuckujou

pikusa
20. lis 2010

@kacka.l jojo Mates je obřík od mala......
Tchibo chci foto jo?? 🙂
Nočník u nás taky nefrčí......

lucenek
20. lis 2010

www.tchibo.cz jdi se kochat

pikusa
20. lis 2010

@lucenek ale já chci vidět dítko v kombinéze,já vím ,jak vypadá na netu 😀