Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
5. únor 2011

@luca30 v po jdu do centra a můžu mrknout mám ti ji rovnou koupit? stojí 599

luca30
5. únor 2011

@lucenek jako ta černá?? hnědou u nás mají..

lucenek
5. únor 2011

tady v Porubě maj hnědou taky ale jdu v PO do centra a kosek po cestě mám velké DM je možné že tam bude černá

luca30
5. únor 2011

No já teď bohužel musím vyčkat, navíc bych na ni uplatňovala tu slevu 25%, měli jsme větší výdaje...tak teĎ čekám jak na smrt na svoji první dávku ze sociálky 😀 😀 takže juknout můžeš...to budu ráda a já bych se kdyžtak ozvala...

lucenek
5. únor 2011

jasný rozumim....u nás to není jinak., ale už bude výplata tak si juchám 😀

luca30
5. únor 2011

Já si budu juchat až tak v březnu, manžel konečně nastupuje do nové práce a mě přiznali pěknou ppm tak aspon chvilku to bude dobré než spadnu na rodičák...ale tento měsíc bída, v staré práci neměli prácu,tak čerpal dovolenou a tím že odchází tak mu dali neplacené volno a pak byl doma na paragrafu,aby si nečerpal dovolenou takže únor bude hrozný....no ale to je jiný téma...

pikusa
5. únor 2011

Já mám černou tašku z DM....taky se nabízím,že se zítra podívám,jestli jí mají...... 🙂

luca30
5. únor 2011

@pikusa jé to jste nejhodnější...jak říkám v Brně jsem potkala tři DM a všude mají jen tm. fialovou nebo béžovou a dnes u nás jsem poprvé viděla hnědou taky vypadá moc pěkně..

pikusa
5. únor 2011

@luca30 hele,juknu jestli je....ale koupit jí nechceš vid....
no kdybys jí pak nesehnala,my ti pomůžem 😀

luca30
5. únor 2011

JJ jak říkáš juknout můžeš, ale já teď objednala na mimi věci za 1500,- tak fakt musím počkat na tu slavnou sociální dávku... 😀 😀

pikusa
6. únor 2011

@luca30 hele,jukla jsem a ted stejně nemají,ale budou prý brzy

luca30
6. únor 2011

@pikusa díky moc a teĎ je jako nemají vůbec nebo jen tu černou??

lodgermaniacka
6. únor 2011

Ahojte, prosim vas maminy z čiech, kde najlacnejšie, na akej stranke sa da kupiť momentalne GT3 kol.2011? diky moc 😉

lodgermaniacka
6. únor 2011

už nič, pozrela som to, vychadza to podobne ako u nas 😉 🙂

pikusa
6. únor 2011

@luca30 zrovna neměli žádnou......

mpavlinka
6. únor 2011

@ivett hele ani mi nemluv o autosedajdě, Nikču tam v silnější bundě mám problém dát, chjo ☹ Jinak já mám Oktávku a podvozek musí bejt v kufr napříč, na něm mám navettu. Od června bych měla mít audinku a6 tak jsem zvědavá jesi se tam vejde peg tak aby nemusel bejt zas naštorc 😠
JInak holky o víkend jezdil mlůj bratránek s pegem a to bylo zas řečí a zase mi kočár málem převrhl 😠

ivett
6. únor 2011

@mpavlinka nám teda autosedačka vyhovuje, já to zjišťuju pro kámošku, která chce ušetřit, bo může mít autosedačku od kámošky a nemusela by kupovat novou...my jsme s ní spokojení, i když je fakt, že ty pásy by mohly být delší a docela se těším, až vyndám tu novorozeneckou vložku, do kdy se vůbec musí používat? jde vyndat, že jo? já když malou hodně navleču, tak mi tam taky přijde dost napěchovaná, proto jsem objednala uni nánožník a budu jí dávat o vrstvu míň a radši ji přikryju dekou a dám nánožník a bude 😉
jinak kočár jsem do kufru už dala, nějak nás nenapadlo dát ho kolama hore, takže když sundáme přední kolco a dáme kočár kolama nahoru, tak se krásně na délku vejde, vedle něj korba a hotovka, nemusím mít nic na sedadlech apod., tak jsem ráda, my to měli teoreticky vyměřené, ale v praxi jsme to museli teprve vychytat no 😀
kombík by byl smaozřejmě praktičtější, manža si teď bude pořizovat SUV, takže tam se vlezeme v pohodě a krásně, ale mě zůstane sedan, tak jsem ráda, že i přesto, že to není kombík se mi tam vleze komplet kočár a ještě zbyde hafo místa třeba na tašku a tak...
a objednala jsem si i návleky na kolo, ať si nezašpiním navettku a ať to jedno sundané přední kolo nemusím mít v igelitce 😉

jak se mu podařilo ho převrhnout??? se musel hodně snažit ne? 😅 mě ho zatím každý chválí a každý je z něj nadšen...včetně nás...

mpavlinka
6. únor 2011

@ivett mně ho teda nechválí nikdo, páč mám i čtyřkolku a i já musím uznat že kdo není zvyklej, tak je peg proti tomu nestabilní. Když s tím nikdy nejel, tak se nemusí moc snažit a při sjezdu z obrubníku se to naklání no 😉 😀
Hele já mám starší autosedajdu a pásy jsou krátký. Mmch ta vložka sundat nejde 😉
U SUV bych si nebyla jistá že tam kočík půjde lépe, většina SUV maj v poměru k autu kufry malý 😠

mpavlinka
6. únor 2011

Vůbec holky kdybyste viděly jak do mne furt někdo reje skrz pega 😠 Třebas můj táta, on to jako říká vtipně, ale furt ho kritizuje, už mne to se 🤐 😠

ivett
6. únor 2011

@mpavlinka no tak jasně, že si na to musí člověk zvyknout, ale u nás s tím zatím nikdo problém nemá...
fakt nejde ta novorozenecká vložka vyndat? to si děláš srandu...já na to zrovna dneska koukala a ty části té vložky se hýbou a podle mě z pásu půjdou nějak sundat, je fakt, že návod jsem vůbec nestudovala, ale jestli to jako nepůjde, tak to je pěkně na pytel, tam malou v půl roce už nenasoukám...

holky fakt to tak je???

manža si pořídí takové SUV, do kterého to vleze 😉 kufr je jedna z věcí, kteoru při výběru auta řešíme jak první, takže na tohle myslíme...

ivett
6. únor 2011

@mpavlinka hlavně co je komu do toho, že máš pega??? je to snad tvůj kočár ne? jako může mi někdo říct svůj názor, že se mu s tím třeba blbě jezdí apod., ale rýpat kvůli toho do mě, bych mu něco řekla...snad každýho věc, jaký kočár má ne?

mpavlinka
6. únor 2011

@ivett ta vložka není určená k vyndávání, jsem se na to ptala 😖. Ty tam malou nasoukáš, páč ji nebudeš mít v půl roce v kombineze 😉 My jsme na tom hůř ☹
U těch SUV je to obecně problém, že na to jak je to auto velké, tak má malý kufr. Je to prostě spíš imidžovka 🙂 😀 Ale jsou to krásná auta, mám pro ně slabost (audinka q7 a bavoráček X5) 😵 😵

mpavlinka
6. únor 2011

@ivett hele já už jsem mu řekla, že mne to mrzí, že mi kazí radost apod. ☹ ALe v nějakých věcech mají pravdu, ten kočár je prostě méně stabilní z logiky věci že je to tříkolka. Kdybych neměla ještě klasika čtyřkolku tak to asi tolik neřešej.

evatk
6. únor 2011

my jsme teda měli autosedačku starší kolekci a ta vložka nejde vyndat

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk viď 😒 No já to řeším tak že malá je jen ve svetru a dávám na ní deky dle potřeby. Nasoukám ji tam teda i v bundičce, ale strašně u toho pláče, tak na to prdím 😠

evatk
6. únor 2011

@mpavlinka jo, vám to blbě vyšlo, že tam malou musíš mít hodně oblečenou, u nás už to v půroce tak hrozné nebylo, používali jsme ji do 9 měsíců
ty máš novou? tu naši jsem prodala kamarádce a ta se právě zajímala, jestli ta vložka je vyndavací a říkala, že u těch nových kolekcí jo, ale nemyslím si, že by to tak fakt bylo

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk hele já mám starou, ale prodavačka v babystaru mi tvrdila, že u tý nový to též nelze.

mpavlinka
6. únor 2011

@evatk ono je to i logické, je tam to štelování jak se dá posouvat ta vložka výše a výše, z toho je jasné, že to není určené k vyndání 🙂

ivett
6. únor 2011

@mpavlinka no holky, to jste mě teda moc nepotěšily, já fakt měla za to, že to vyndat jde, tak jako malou tam snad nasoukám, za chvíli je jaro, nebudu ji tak navlíkat, ale i tak, tak to je snad jediná vada, kterou PP má, to jsem zklamaná teda...
jako jasně, 3kolka je pro většinu lidí vratčejší už jen proto, že donedávna prostě byly kočáry standardně 4kolové a holt je to jiné poježděníčko, ale podle mě jde o zvyk, já s tím fakt nemám problém, je pravda, že kdo s ním poprvé jel, tak s nájezdy a sjezdy na a z patníků měli problém, ale stačilo ukázat jak na to a jde to, už nemá problém nikdo...

a k těm autům, q7 a x5 byly právě ve výběru, ale přidal se k nim nový tuareg a x6 atd., takže u čeho nakonec skončíme netuším, ale kufr to musí mít min. takový, jaký máme teď, a to máme sedana 😉

evatk
6. únor 2011

@mpavlinka já už si to moc neumím vybavit
jako ona vyndat jde, ale jak se to vydělá a vidíš, co je pod tím, tak je jasné, že to asi není ono
ale na druhou stranu, dobře, že tam ta ochrana hlavy zboku je

mě spíš hodně zarazilo, že je hodně do sedu, ostatní sedačky, co jsem viděla, neměly takový ostrý úhel mezi opěrkou a sedací částí