Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
7. únor 2011

@kacka.l díky moc za odkaz!

kacka.l
7. únor 2011

@mpavlinka 😉
Lucenku: tak v pátek ve stejný čas?? nebo další úterý, pátek, úterý pátek, úterý...... 😀 😀 😀 😀

lucenek
7. únor 2011

@kacka.l pátek bych mohla

kacka.l
7. únor 2011

Holky neznáte náhodou tyto bundy???
http://www.cestomat.cz/detska-softshellova-bund...

lucenek
7. únor 2011

ee ale vypadá teda dooobře

annakordelia
8. únor 2011

ahojte, včera večer som poskladala nový gt3, ale prosím o radu. o pravé zadné koleso šúcha brzda. dá sa to nejak nastaviť? aj to počuť ked ho tlačím, taký šuchot. aj ked zdvihnem koleso do vzduchu a zatočím, tak ide ťažko. ostatné sú ok. poradíte?

pikusa
8. únor 2011

Ivett...na té fotce má vyndanou jen tu vložku pod zadečkem....a to je asi tak 8 měsíců Matesovi a bylo to už fakt na fest....
A měla jsem do auta taky tu bázi...s ní to bylo supet
@annakordelia já nějak nevím,co myslíš....
@kacka.l tak tyto bundy neznám,ale softshelové bundy jsou super

annakordelia
8. únor 2011

no akoby jedno koleso bolo trochu pribrzdené, aj ked nemám stlačenú brzdu

pikusa
8. únor 2011

@annakordelia aha...ttak bych asi poprosila chlapa at to pošteluje.....mě to nedělalo,tak nevím,co poradit
nebo počkej na holky až se ukážou 😉

annakordelia
8. únor 2011

ved práve, chlap moc nie je technický typ. aj kočík som skladala sama. tak snád niekto bude vedieť poradiť.. alebo to dám pozrieť do cyklošportu? predsalen tá brzda je niečo ako na bicykli, nie?

zuziq
8. únor 2011

nam sa presne ako @evatk odtrhlo putko na nanozniku z jednej strany a tiez mi vadi, ze ten nanoznik neni na zips po celej svojej dlzke... co sa autosedacky tyka, tak ta mi trochu vadila ked bol miminko, bol v nej taky zapadnuty, furt ho to tahalo na jednu stranu, ked bol vacsi bolo to uz ok. A to ze je do 13 kg je sice pisane, ale nasemu z nej dost trcali nozicky ked nemal este ani 9kg ( asi 8 ci 9 mesciacov) a uz sa mu ani nepacilo, ze sedi v protismere... takze sme ho dali uz do normalnej. Inak by som kociack nemenila za nic na svete. som s nim veeelmi spokojna ( pre mna su nedostatky ktore ma nepodstatne - napr. ten nanoznik, alebo "boudicka" na sportaku, ktora pokial nie je zacvaknuta z bokov na pevno sa sklapa naspat dole 😕

pikusa
8. únor 2011

@annakordelia jojo zkus to v cyklosportu....nám tam spravovali duše od kočárku

lucenek
8. únor 2011

@annakordelia hele a nemáš ten červený zobák na té blbé pozici? mě tak taky šuchalo a těžko se jelo a já pinda to měla na prvním zubu pokud ne tak musíš tím stříbrným kolečekm dotahovákem poštělovat zvládneš to i ty, takže zkoušet povolit brzdit a snad to bude opuká...ta brzda se musí pořádně vycentrovat a pak brzdí jak má

ivett
8. únor 2011

holky když je řeč o brzdě, povedlo se vám to seštelovat tak, že dáte ten červený zobák do všech poloh? my to teda "štelovali" sami, takže nic moc, ale brzdí super, ale dáme ho jen na tu první pozici, nevím jak to vyštelovat, aby to šlo na všechny pozice, i na té první to brzdí tak, že se kočár nehne, tak myslím, že to není ani třeba, ale zajímá mě, jak jste ty brzdy vyštelovaly?

lucenek
8. únor 2011

mě jde pozice jedna a dvě jedna na rovince před obchodem atd a dvě autobus kopec apod

pikusa
8. únor 2011

@ivett mě to šlo na dvě pozice...........
ale pokud to brzdí,nechala bych to 😉

ivett
8. únor 2011

díky, no mě to brzdí dobře, ale trochu mě to rozčiluje, bo bych ráda, aby to šlo na všechny ty pozice...no na jaře se asi prothnu kolem nějakého cykloše a nechám si to seštelovat...

pikusa
8. únor 2011

@ivett na 3 to stejně nejde ---teda mě to nikdy nešlo,brání madlo 😒

annakordelia
8. únor 2011

@ivett mne to tiež ide len do prvej pozície.
@lucenek tak som to nejak doštelovala tým strieborným a pomohlo. ale asi ma porazí, lebo začalo to isté robiť aj na ľavom.. možno jak som mala ten kočík furt nahnutý alebo čo. jaa už neviem. zajtra zájdem do cykla. a rovno sa spýtam aj na tie ostatné pozície

luca30
9. únor 2011

Tak jsem dnes zavítala do našeho DM a světe div se, oni dostali jak tm. fialovou tak tu černou, tak si ji jdu v pátek vyzvednout, chci ji před koupí ještě testnou na kočárku jak tam bude držet 😀 😀

lucenek
9. únor 2011

@annakordelia musíš štelofat furt dokud nevyštěluješ stejně...... 😉

@luca30 suoper
@kacka.l co ten pátek teda?????

mpavlinka
9. únor 2011

@ivett u mně jednička jen rovinka, dvojka zabrzdí mírnej kopec a trojka nefunguje, muselo by se poštelovat 😉

kacka.l
10. únor 2011

Kdysi jsem hned volala do servisu, že mi to nejde na třetí zobák a v kenyu mi řekli, ře na třetí to nejde nikomu a komu to půjde, tak to má prý urvané lanko, nebo štěstí a perfektně vyštelované. 🙂
Jinak holky koukejte- vypadá docela dobře. Ten šitý nánožník, stojí tuším 380,-

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3608...

Jo a Lucenku, ten zítřek můžu. 🙂

pikusa
10. únor 2011

@kacka.l tak to je můj nánožník 😀
paní mi ho ušila na Pliko...ten co tam je mi nevyhovuje 😀

pikusa
10. únor 2011

Jo a je to prodloužená verze...tak bude i delší....

lucenek
10. únor 2011

@kacka.l a v kolik?

luca30
10. únor 2011

Holky ještě jsem se chtěla zeptat je ta taška dost prostorná, vleze se tam ten základ? Já měla takovou širší, je fakt že jsem v tom vozila i termosku a věci na umělou výživu. Díky

lucenek
10. únor 2011

juj to nevim ale ta z dm mě na to přijde akorát ta origo asi moc ee leda koupit menší termosku

pikusa
10. únor 2011

@luca30 já jí ted tahám ven.....pití,svačinu,kapesníky,moje věci,ubrousky.....všechno 😀

ivett
10. únor 2011

ahoj holky, zas mám dotaz, je nějaký rozdíl mezi GT3 2010 a 2011? krom barev?