Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
20. zář 2011

tento tedy stav odpovídá ceně jak paní psala...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48370549 možná fleky půjdou vyčistit...

pikusa
20. zář 2011

@luca30 no nevím....moje dvouleté dítě bylo už tehdá velké jako tříleté.....
a teda netuším,jak v kočárku,my nejezdíme už doooost dlouho
Druhý odkaz nejde otevřít a nechce se mi to hledat 😵

pikusa
20. zář 2011

@luca30 a koukala jsem na slovenský MMB????tam jich taky je 🙂

luca30
20. zář 2011

@pikusa jsou to tyhle..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48370549

No kubík je bude využívat jen občas...my to teď máme takové těžké, že když někam jdeme a teď přes zimu to moc nebude, jako kde se budeme zdržovat déle třeba do desáté atak...tak musíme vzít děti sebou a to je ta jediná doba kdy bude kuba využívat ten kočár, aby tam usnul a my ho pak mohli v nich převézt, jinak golfky kupuji pro Eldu, pro rychlou přepravu atak...ale potřebuji je občas i pro toho Kubíka, jelikož nám nemá kdo hlídat,když mamka umřela 😔 tak jsme odkázáni je tahat sebou...bylo to občas teď přes léto když je nějaké posezení nebo tak..
Navíc jsem si říkala, že koupit třeba hodně jeté protože přes zimu je asi moc nevyužijeme, pak je prodat a na jaře se zase podívat po nějakým dobrým kupu, to už by snad užívala jen Eliška...posledně jsme to dokonce přehodili, že Eliška šla do golfek od kamošky a Kubík měl prostor v Gt3 a jak se mu tam líbilo....

pikusa
21. zář 2011

@luca30 jo aha...
a co teda koupit nějaké už lepší,nezničené,pak je nechat malé.....a ne ted levné a dost jeté,pak těžko prodávat a zase hledat další
Já bych rovnou koupila už hezké aby vydržely i pro malou

luca30
21. zář 2011

@pikusa No ještě čekám na tu lavandu od té paní...psala že nemůže najít foták tak to zkusí mobilem,ale zatím nic neposlala...

pikusa
21. zář 2011

@luca30 když ono těch kočárků je vid

luca30
22. zář 2011

Holky tak paní mi zaslala fotky lavandy jen nevím co si myslet o té barvě, i když ono záleží asi na fotáku jaká je ta barva ve zkutečnosti fialková a bílá a šedá.????? děkuji vkládám fota..je tam tedy opravený košík nevim podšitý jeanovinou kdyžtak koupit nový??

kacka.l
22. zář 2011

A za kolik je???Jinak lavanda je opravdu jako světle fialková, na sluníčku nádherná.

lucenek
22. zář 2011

jj je to lavandička spíš počítám že měla blbě nastavenej foťák....komb šedé a lila... 😵

luca30
22. zář 2011

@kacka.l je to za 4000,- i s nánožníkem kupované letos na jaře v záruce do 2013...

tak holky co vy na to??

ivett
22. zář 2011

@kacka.l kači sorry, že zas otravuju, ale chci objednat origo fusak na BJ a nevím jaký je mezi nima rozdíl, chápu dobře, že tohle je fusak http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11857149&tab=0 a na něj bych ještě dala ten tvůj nánožník a tohle http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11371270&tab=3 je taky fusak, ale zároveň nánožík??? co je lepší? já bych asi radši ten fusak, protože k čemu mi pak bude ten tvůj nánožník a tak nějak se mi moc nepozdává kočár bez nánožníku 😀

lucenek
22. zář 2011

@ivett tak nakonec máš to co kačka? 😀 ty seš taky aparát ti povim 😀 😀 😀
@luca30 mno....cena.....s poštovným jo...4 čistá ruka.....

ivett
22. zář 2011

luci no nakonec mám, přímo ten kaččin 😀 a je božíííí...jsem na opavu říká manža, ale z city elite je naprosto nadšen i on, takže mi to ani nevyčítá 😀

luca30
22. zář 2011

@lucenek no + 200,- Kč poštovné ale to je mín já jsem pego posílala za asi 140,- kč to bych paní napsala, že poštovné není tak vysoké max. by to chtěla i za balné, páč je z Prahy a chtěla osobní odběr tak jsem ji psala, že jestli je v případě zájmu ochotná zaslat poštou a ona že jo...třeba to skrz ten koš ukecám na 4000,- to je dobrá cena za completo ne? ještě skoro dva roky v záruce..

lucenek
22. zář 2011

@luca30 jj zkus ukecat a dej si ho podšít plastem jenda mamina to dělá na mmb

@ivett a jak je boží jak jede? to bych musela asi okoštovat co?

luca30
22. zář 2011

@lucenek no to jsem právě četla na netu jenže paní to má podšitou jeanovou látkou nevím proč...ale tak snad by to šlo nějak opravit či odpárat...
nemáte nědo ID na tu paní co to opravuje?

lucenek
22. zář 2011

@luca30 určo to půjde hele ta darint by to zvládla taky, u ní jsem osobně byla....zkus jí písnout kdybys jí ho poslala jestli by šlo cosi pevného proti prodiravění

ivett
22. zář 2011

luci no prostě jede krásně, lehoučký, skvěle se s ním manévruje, jako s gt3 taky se manévruje a jezdí super, ale přijde mi oproti jízdě s city elit, takový těžkopádnější, sem tam lupne v plastech, občas povrzává, to u city elite vůbec nic, navíc má odpružené i to přední kolo a je to fakt znát a celkově ta jízda mi přijde taková komfortnější a i pro malou, jakože ten sed není tak "tvrdý" napevno jako u gt3, tam je prostě znát, že sedí na plastové konstrukci, že pod tím potahem prostě něco je, kdežto u city elite ten potah "visí" na konstrukci, ten sedák není na ničem položený a přijde mi takový pohodlnější...i pásy má super vyřešené, žádné protahování opěrkama nebo sedákem, všehcno pěkně na karabinky a poutka, už mi přišlo i to madlo před dítě a je to s ním super, malá tam sedí a čumí kolem, je to parádní, přitom je fakt hodně prostorný...ta bouda nemá chybu, s tou se gt3 bohužel nemůže rovnat, jinak je veliký bych řekla stejně, když se k němu postavím, je to "kolos" kočár, ale při jízdě to není vůbec znát...brzda je taky vychytaná a fakt drží, stavěla jsem v prudším kopci a kočár se ani nehnul, kosíšk to má taky super, jen teda horší přístup, to zase gt3 ho měl lepší, ale velikostně bych řekla na stejno...ledvinka na rukojeti taky super, aretace taky...prostě opravdu bych řekla o chlup lepší než gt3, kdybych to měla srovnat, tak oba jsou mercedesy, ale city elite vyšší třídy a gt3 střední třídy 😀

lucenek
22. zář 2011

@ivett jj dík za popis mě by asi srala jediná věc a to visící potah..radši pevnou desku plus polstrování...ale je to indivindi

mpavlinka
22. zář 2011

@ivett v čem má lepší boudu než peg? Mně přijde že pegové maj super boudy, prakticky jsem neviděla nikde nic lepšího, no neviděla jsem teda city elite... 😀

@luca30 to jsou náádherná Plika 😵

lucenek
23. zář 2011

@mpavlinka koukej jak jde bouda překlopit u pegu jde taky sice ne až tak moc ale jen pokud dítě sedí vlehu to nejde a u CE jde....fakt nepotřebuješ clonu nic

kacka.l
23. zář 2011

Ivett--nech toho...nebo to tu obulím, je fakt, že od doby, co jsem nemám elite, jsem kočár nepotřebovala, tak by tu jen stál. A dneska mi přijde ten peg za 1500,- Lucenku díííky. Už mám koupenou Iberiu a celý půjde načerno!!!🙂 Tedy doufám, že to půjde.
Pavli, mám hoi v albu, tak kukni, podle mě se gtčku elite nemůže rovnat. 🙂

Ivett- ten fusak co má pruhy podélně je jen fusak, ten druhý-MMCH se mi vůbec nelíbí- zle z něho udělat i podložku a nějak vytáhnout zateplenou vložku, takže je i na podzim. 🙂

Luco nové plika i s nánožníkem se dají koupit prý v xxxl lutz za 4999,- v barvě kiwi a ještě nějaké. osobně+ se mi zdá 4000,- dost za plika s takovým košem.A je to vůbec comleto??S nánožníkem a pláštenkou???

luca30
23. zář 2011

@kacka.l jj je to s nánožníkem a pláštěnkou...jen to paní neměla sebou že bylo teplo a nánožník byl v pračce... no paní o slevě nemluvila má případného vážného zájemce tak to dnes musím rozkousnout počká mi s platbou do mateřské... tak si s ní ted budu psát a uvidím co napíše ještě objevila nějaký flíček na boudě zkusí to vyčistit...

lucenek
23. zář 2011

hmmm když je to fakt že nové ale jiná barva o litřík....no....uvidíš zkus slevu...

lucenek
23. zář 2011

@kacka.l vyšel ti nakonec jo?

tilly
23. zář 2011

@kacka.l v com je gt lepsie ako elite? celkovo? hod nejaky ten postreh... a este som u teba videla jane slalom, hod recenziu 😀 ja teda moc na jane nie som, ale tak si ho pekne odfotila 😀 😀 😀 😀

kacka.l
23. zář 2011

@tilly To se nedá srovnat, teď jsem chytla do ruky zase ten peg- a stabilita, ač je u pegu perfektní, tak elite nesahá po kotníky. Celková ložná plocha je větší, odpruženější, tak komfortní jízdu jsem z žádné trojkolky nezažila. Přes koleje jezdí sám a bez drncání jako peg, prostě je to podle mě opravdu extra vyšší třída mercedesu, jak psala Ivett. Janéčko je zase úplně o něčem jiném- srovnala bych ho s pegem. Super je ten otočný sedák a pro malé děti je super, jízdně jako peg. 🙂

Lucenku došel, ale bude pro mě. 🙂 Jen se paní zapomněla zmínit o pár detailech, chybí krytka na polohování, nápis na boku atd.Holky prosím nejste někdo z Prahy- někde u kenya??Objednala bych si novou, stojí prý kolem 30,- ale za poštu chtějí 150,- To se mi tedy dávat nechce. 🙂

Ivett jsem ráda, že jej užiješ, pro mě byl už fakt zbytečný, alespoň koupím malému postel a vánoční dárky. 🙂

kacka.l
23. zář 2011

Jo Lucenku jsme si kvit za navettu. 🙂 🙂 Moooc díky.

tilly
23. zář 2011

@kacka.l pockaj, cize elite je lepsi? ci nepochopila som ta? z tej prvej reakcie sa mi zdalo, ze gt3 je lepsia... 😅