Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
11. říj 2011

@mpavlinka a co ta modrá ze slovenska?myslím navetta

mpavlinka
11. říj 2011

@lucenek vůbec nikdo se neozval... asi to sem nechce posílat, ale mohla aspoň reagovat, neřekla ani bůů 😠

boka08
11. říj 2011

@lucenek dievcata a to teraz akoze nikde nechodite, lebo vsade je nebezpecne prostredie, niekto na dieta nahodou kychne... vsak aj doma ti dieta moze tak spadnut, ze radsej ani nemysliet, na bicykel dieta neposadis.......mudra v tom, ze si ma hned zvozila ako vsetci vedia, akoze co ja sa tu vobec ozyvam, sa troska zamysli ako si reagovala, ja predsa som len z vlastnej skusenosti v dobrej voli napisla odpoved na otazku...nic viac a nic menej.

lucenek
11. říj 2011

@mpavlinka ajaj
@boka08 v tvém věku bych čekala více rozumu straně bezpečí dětí....ale jezdi si jak chceš a na své reakci nevidím nic špatného objasnila jsem situaci jak to vidím já.

lucenek
11. říj 2011

@mpavlinka a símtě prašule dorazily?

kacka.l
11. říj 2011

Jasně v cukru. 🙂Aspoň pokecáme. 🙂
Dííky Lucenku.

pikusa
12. říj 2011

@boka08 sama za sebe...v navettě bych taky nevozila......jasně....doma se taky může stát cokoliv,venku taky,ale proto je autosedačka,která aspon něčemu zabrání...
A to píšu protože jsem viděla kdysi,jak tady u nás jedni rodiče....jedeme jen tady za roh.v obytné zoně--30km za hodinu,zboku auto taky 30km,náraz už byl v 60ti že.....
dítě sedělo vzadu...vedle autosedačky a je teda v pořádku,ale ty nervy,když ležel po nemocnicích
A představ si toho drobka,co leží v té korbičce a něco se stane.
Ale tím ti nic nenutím........

mpavlinka
12. říj 2011

@lucenek kapříci dopluli na oučet 😀 🙂

@boka08 trošku mi připomínáš mého otce, to je taky schopnej demagog 🙄

lucenek
12. říj 2011

@mpavlinka uf uf.... večer zbytek pošlu ju?

ivett
12. říj 2011

@boka08 tak rýma a bacil je snad něco jiného než nebezpečí v autě ne? 😖 srovnáváš nesrovnatelné...hele, nám náš názor nevymluvíš, a myslím, že z 90% se nesetkáš s pochopením u vození děcka v hl. korbě místo vajíčka, nejen tady na diskusi, ale všeobecně...u nás v čr to dokonce není ani povolený pokud vím, takže asi až tak bezpečné to nebude 😉 hele, klidně si voz děcko jak chceš, my ti jen řekly svůj názor, a to, že někde píšou, že to bezpečné je, mě rozhodně nepřesvědčí...bohužel jsem viděla, jak dopadají nehody dětí i ve vajíčkách, natož když leží bokem ke směru jízdy a nic je pořádně nechrání...

lucenek
12. říj 2011

já když jedu k dopravní nehodě a jsou tam děcka..nedávno otočené auto na střeše a v baráku nabuřené, měla jsem pěkně staženou prdelku a to jsem profík....
mě nepřesvědčí nikdo ani 15 minut ani rychlost 40km/hod
na to jsem toho dost viděla a zažila

ivett
12. říj 2011

no přesně luci...žádný argument není dostačující pokud jde o bezpečnost děcka v autě, ani minutu, ani při parkování bych nenechala malou v autě mimo sedačku a nezapásanou...ať si každý myslí co chce, nebudu kvůli minutě pak celý život litovat, že se jí něco stalo...

já nevím, zkuste si představit samy sebe, jak by se vám jelo v leže na zádech na zadních sedadlech bokem ke směru jízdy??? děcko si nevybere, za něj rozhodujete vy, tak se trochu zamyslete, co vám přijde přirozenější a bezpečnější???

ivett
12. říj 2011

mě docela udivují i nějaké nové typy autosedaček, těch větších, že nemají pásy vevnitř, ale nějaký pultík či co to před děckem je, to je divný a podle mě to děcko rozhodně neudrží tak bezpečně jak pásy, ale možná mi něco uniklo, no každopádně bych to nekoupila ani náhodou...

lucenek
12. říj 2011

@ivett jj ty myslíš kategorii 2 kdy je ten masiuvní polstrovaný plut a pak se nedává a je klas pás... no je fakt že že tam dojde k pohybu hlavy na pult čili pohyb par contra coup, hrozí jednak fraktura nosu rozbití pusy tak pošk mozku samotným pohybem hlavy dopředu dozadu dopředu....

ivett
12. říj 2011

jj luci, přesně ta...mě to přijde divné...prostě já jsem pro 5bodové pásy...budem teď kupovat novou sedačku pro malou, uvidím dokdy vydrží ve vajcu, ale jak ji navleču, tak je tam jak sardinka, takže chci objednat už sedačku 9-18kg a rozhodně bych s pultem nebrala...
objednám tuhle http://avit.cz/detail/romer-safefix-plus-tt-hig...
máme sice tu Opal sedačku, ale manžel je nervozní, že to není na isofix a když oba isofix v autech máme, tak chce tuhle, takže Opal prodám, nebo si ho koupí ségra nebo nevím, jezdíme zatím ve vajcu a Opal s náma byla jen na dovči, jinak je ale super, tak snad jiněkdo bude chtít...Pokud byste o někom věděly, dejte vědět...Je jak nová, v podstatě je nová, ježděná fakt jen 14 dnů na dovči...Nebouraná, nekuřáci, v záruce, s doklady, origoš krabice, všechno prostě tak jak přišla...jo a barva intense red...

lucenek
12. říj 2011

@ivett jj právě sjem si říkala že opal jste nedávno kupovali....jako zase bych asi už vydržela je to značka a v testech vychází fakt dobře..mny teda isofix nemáme ale kdybychom auto s isofixem měli, tak sedačku koupím, ale zase bych asi neměnila mít novou kvalitní sedačku bez iso....

ty romerky vychází taky perfektně ta kravičková letí už delší dobu

ivett
12. říj 2011

luci no já bych si Opal klidně nechala, ale manžel je na isofix zvyklý, tak to s těma pásama blbě rozdýchává 😀 nevymlouvám mu to, ta kravičková je boží, tak jdem do ní a bude klid...věřím, že ta Opal se prodá a když ne, veme si ji asi ségra po novém roce, má prcka začátkem srpna, tak využije i to ježdění v protisměru, isofix nemají a je z Opal nadšená, tak uvidíme...
byl to asi unáhlený kup no, jsem se zamilovala a řešila, že malá ještě jezdí proti směru, tak jsem ji chtěla, přitom do vajca ještě vejde, měla jsem počkat a koupit teď až tu romerku, ale to je jedno...Opal je super, určitě někomu poslouží...
akorát teda malá ještě nemá 9kg, podle dr. bude mít kolem 9kg tak v roce, ta romerka je od 9kg, myslíš, že ji tam můžu dát i když ještě 9kg nemá?

lucenek
12. říj 2011

@ivett já dala když měla cca 8 a trochu....v 11 měsících, holt přerostla vajco a váhově byla trochu pod a v pohodě, zase pásaná bude

ivett
12. říj 2011

no právě, jako být léto, tak mi ve vajcu ještě vydrží, nožky jí trčí, ale to není nic hrozného, hlavu má ještě v pohodě a určitě by tam i v roce vlezla, ale v zimních hadrech je to bezšanc...tak půjde do kravičky, objednám ji asi tento týden, tak uvidíme, v 11m půjde do velké...

ivett
12. říj 2011

jo a jinak @kacka.l kači mám už fusak na BJ, koupila jsem výhodně přes mmb v super stavu jako nový ten fusakonánožník a vůbec nevypadá zle, je vevnitř fleecový, ale ta fleecová vrstva jde odepnout, takže teď to mám v kočáru bez toho a je to jako takový podzimní fusak, je to super...mrkni...

ivett
12. říj 2011

jo a to béžové je podložka moby od emitexu, taky super...úplně vynikne, jak dlouhá je ta zádovka, malá má nad hlavou tak min. 15 cm místa...

lucenek
12. říj 2011

vypadá to fakt good

luca30
12. říj 2011

Holky poraďte co vy na to? to je dobrá cena ne? podle toho co jsem koukala na netu,jen jsem ji neviděla naživo nejblíže máme Brno ...díky moc za rady...je to sice mimo téma, ale koukám, že tu někdo vybírá podobnou jen ve vyšší bezpečnosti....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49220408

kacka.l
12. říj 2011

Tak já mám cybex pallas- pultíkovou, a musím říct, že je naprosto super, mám srovnání s roemerkou, ale pallas se mi zdá prostě bezpečnější. Celkově je pevnější a hrží bytelně celý hrudníček všechno. 🙂 Nosík rozbití podle mě nehrozí i když malý usne, je ten pult tak, že mu hlava na ten pultík nosíkem ani nedosáhne, ale nevím jak je to u jiných. Docela jste mě nahlodaly, cože jsem to koupila, ale vyhrála testy a je fakt super.
http://autosedacky.heureka.cz/cybex-pallas-2011...

Ivett: no krása, nedělej mi to. ☹ bééé bééé. 🙂 A ten nánožník máš super, ta bílá linka tam je asi novinka, protože jinak byl celý černý, vypadá to božsky. 🙂

Ivett a nevíš něco o callistu?? 🙂 Třeba neměla jsi ho??

lucenek
12. říj 2011

@luca30 na co až od 15ti kil? jako ber že kde máš pásy u sedačky je to leppší, čím menší dítě tak rozhodně, až kolem 6ti let se nepoutá pásy od sedačkly ale klas pásama od auta

lucenek
12. říj 2011

@kacka.l kači já mylsela rozbití čuně při nárazu pohyb dopředu hlava dozadu hlava dopředu hlava..při nárazu zepředu

ivett
12. říj 2011

kaci o callisu nevím nic...

k té sedfačce, tuhle podle mě koupila kámoška a koukala jsem sousedce do auta, má je pro oba kluky taky, asi to nebude tak špatné, ale já prostě tak nějak tomuhle i tak nevěřím, pásy jsou pásy...mě prostě přijde divné dítě nepásat nebo ho pásat velkým pásem, nevím no...ale neboj, určitě to musí splňovat normy, já bych ji nebrala, ale to je spíš tím, že fakt tohle asi není dlouho na trhu a ještě tomu tak nevěřím...testy jsem i viděla, píšou o tom, že je to tak udělané, že při nárazu ten pultík nějak chrání, ale zase, já když si představím sebe při nárazu nalepenoiu na nějakém pultu, bych měla pocit, že se rozervu 😀

kaci já ani nevím jestli je i celý černý...ještě mi jedna paní nabízela přímo ten fusak, co jsi měla v albu, ale já už měla tohle, tak jsem ho nebrala...přijde mi fakt super, krásně tam pasuje a je to prostě boží 😀

lucenek
12. říj 2011

@luca30 podle věku jestli jsi ve vajcu ještě tak byste měli jít do dvojky čili 9-18kg.....

ivett
12. říj 2011

a kámoška co tuhle sedačku koupila říkala, že jí v tom malá nonstop řve, páč se tam nemůže ani pohnout (je stejně stará jako moje Gita), byla zvyklá z vajca, že mohal hýbat nohama a prostě se hýbat i s pásama, kdežto přes tohle nic...

luca30
12. říj 2011

@lucenek no já to mám na malýho...malá už časem půjde z vajca do Kubíkové 9-18 kg a Kubík musí vyfasovat něco jiného...my zatím bohužel nemáme auto, většinou necháváme sedačku u kamošky mají dvě auta...takže hledám nějakou střední cestu...a navíc...ted když je malá ve vajcu tak s kamoškou nemůžem cestovat autem..páč nerada dává dítě dopředu a vypínat air bag samo kvůli mě nebude a uprostřed vzadu je klasický pás vidíte...takže by to stejně nic neřešilo, stejně bychom tam tři sedačky nedaly teď si uvědomuji, že ten středový pás je vlastně jen přes pás....
Já vím, že sedačka s vlastníma pásama je prostě asi lepší...ale je nějaká v téhle kategorii v těch 15-36 kg...vím o storchenmuhle starlight nevím jak se to přesně píše....