Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
19. kvě 2010

Paxies...díky,ale i šířka by mě zajímala.....
a pak to porovnat se starou navettou....jen že jsem myslela,že XL bude větší,než ta stará.....
ale mě přišla strašně ouzká.....když si představím,že tam mates byl ve fusaku 😲 jak se tam vešel????? 😀

pikusa
20. kvě 2010

Ahojík....
tak taška objednaná a zaplacená----ted se na ní už jen budu těšit 🙂

kacka.l
20. kvě 2010

Piku super, určitě to bude rychle, tak se pak těším na fotky.
Já si pamatuju, že stará navetta měla 72cm, takže žádný rozdíl. :-
)

pikusa
20. kvě 2010

kači,jasan,že dám fotky...
Tak to asi mi ta navetta jen přišla ted tak malá......když jsem vedle sebe měla matese a koukala do kočárku,kam se dá malé miminečko 🙂

lucenek
20. kvě 2010

piku myslím že rozměry stejný jen u XL navíc polohování nožek směrem dolů a zádíček hore, tím pádem získáš navíc 5cm

pikusa
20. kvě 2010

Luvi,asi jo....
tak si to už nepamatuju.,jak to bylo ouzké.....
a ona má i jiné polstrování,takové měkčí,bílé,tak to asi zkresluje

lucenek
20. kvě 2010

myslím 35cm

pikusa
20. kvě 2010

No díky....až kamarádka vyjede s miminkem ,znova to prozkoumám 😀

lucenek
20. kvě 2010

tož koumej 😀

pikusa
20. kvě 2010

No až na začátku července 😀

lucenek
20. kvě 2010

to ti bude hlodat červiček co????

pikusa
20. kvě 2010

Neeee nebude 😀
ale už říkala,že pak bude na prodej ta navetta víš 😀
ale to je ještě čas 😉

lucenek
20. kvě 2010

JÁ SI POČKÁM NA LAVANDIČKU 😀 nevíš neprodává někdo????asi ne......

pikusa
20. kvě 2010

Nevím....ale třeba než budeme potřebovat,dostanou se do prodeje použité 🙂

pikusa
20. kvě 2010

Kačko.....ted jsem bloudila po diskusích o golfkách a ty zminuješ tento
http://aablueone.vltava2000.cz/store/goodsdetai...
a teda mě se zalíbil...... 🙂

lucenek
20. kvě 2010

holky kde na duše???jako foukala jsme do tvrda a po hodině stání znmáčknu na ráfek....jako nejsou úplně prázdné...ale....

pikusa
20. kvě 2010

Luci...cykloservis.....jsou to duše jako na dětská kola....rozměr je napsaný na kolečku z boku...
A já nakonec měla problém s ventilkem,tam to ucházelo,musel se vyměnit.

kacka.l
20. kvě 2010

Lucenku, asi do nějakého cykloservisu???Třeba podle mě tam dole na Lenince.Ale nevím
Piku: ten jsem viděla na veletrhu a fakt jedině ten a mark q od babypointu se mi pozdával, jinak to byly třasořitky, co se mi nelíbily. Ten juniors vypadá fakt jako přesná kopie plika. 🙂 Kamarádka z Emirátů, řikala, že tam jedou jedině ty juniorsy, a že jsou spolehlivé. 🙂

pikusa
20. kvě 2010

kači,ale nějak jsem nenašla nikde kolik váží.....
teda golfky nepotřebuju ale.............. 😀

pikusa
20. kvě 2010

Jooooooo 10 kilo,už to mám.....

lucenek
20. kvě 2010

holky dík, tak v po zajdu....ventilky dotažené nevím nevím...ještě hany nafouká a uvidíme nooo

pikusa
20. kvě 2010

Luci,já je taky měla dotažené...ale někde byla zrada 😒

lucenek
20. kvě 2010

hmm tak malli maj 1 stojí 250 a ty z cykloservisu sedí????

pikusa
20. kvě 2010

Luci,já nevím,ale pán říkal,že to je právě jako rozměr na dětské kolo...a že stojí kolem 100 kč....

lucenek
20. kvě 2010

a osobní zkušenost máš? víš jak oni se takové značky rády pojistí před neorigo vším,co by na ně sedlo levnější, třeba jinak vycentrujou ráfek a šmytec......ach jo asi je kupim

pikusa
20. kvě 2010

No táta jak mi jezdil ted s tím kolečkem,taky byl tady u nás v cykloservisu.....kluk prý velice ochotný,všechno zkouknul....a hned říkal,že plášt tam má,že to je stejnej rozměr jako z toho dětského kola....ale nedávala jsem tam neorigoš,tak nevím...pak jsme právě zjistili,že to je ten ventilek.

lucenek
20. kvě 2010

hm já to radši objednala ty origo....uvidíme
děkuji za info pikus

pikusa
20. kvě 2010

Jasan,tak at brzy dojdou 😉

baritus
23. kvě 2010

Ahojte! Strašne sa my páči kočík GT3. Vlastne je prvým favoritom. Ale neviem že či sa nám do auta zmestí ☹ . Máme fiat punto.Nemá náhodou niekto skúsenosť malým kufrom?

pikusa
23. kvě 2010

Baritus....obává se,že tam se nevejde ☹