Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
7. zář 2010

@lucenek no tak to je taky síla...
jestli ona není už ted na prachy 😀
snad se povede jí vykadit

lucenek
7. zář 2010

piku 😀 😀 😀 😀 je maminko penizky do kapsičky jo???tohle slyším denně

pikusa
7. zář 2010

@lucenek tak Mates zase...kounyyyyy a beží za mnou s jeho prasátkem,aby jsme do něj zase naházeli kounyyy 😀

kacka.l
7. zář 2010

Holky týýýjo.
To je maso- králíček byl trošku brutální. 🙂
A koruna, no to je taky síla.
Naštěstí Bruník padí jen ze sedačky po hlavě dolů.

A kounyyyy jsou super. To už tak Piku mluví????? 😀

lucenek
7. zář 2010

gojgynčin slovník:
kuš kuš- rohlík
opaka- pohádka
trtunik-vrtulník
maseško-masečko
sáinka hošinka-Sárinka Hořínková
miačenko-miláčku
maulí maulí- miluju tě

pikusa
7. zář 2010

@kacka.l jo ted se docela rozmluvil..teda žádný věti,ale slova....i se domluvíme 😀 občas 😀
a koukám,jak mi docela dost rozumí....dones mamince...podej to a to....jdeme ven....hned běží pro bity--no je to sranda 🙂

pikusa
7. zář 2010

@lucenek jééé to je hezký- 🙂
Bibi---dudlík--netuším,jak na to přišel
baúúúyky---brambůrky
buoaaa--beruška 😀
Hafi-pes
a další a další

lucenek
7. zář 2010

piku hlavně že rozumí, sára začala mluvit ve větách a docvakává jí spoustu okolností, komentuje pohádku sice neskloňuje ale poví mašinka bac a pipinka páče......jakože vláček boural a ptáček začal plakat..... 😀
s děckama je prdel 😀 😀 😀

lucenek
7. zář 2010

@pikusa jj ty slovíčka jsou bopží já si ji nahraju na záznamník a uložím do PC pak ji to dám na 18 tiny...mám klinik box ten papírovej z porodnice a tam jsou první otisky, první vlásky, první fotka, plenečky co nosila....prostě takovej pel mel všeho......a tu korunku až ji vysere tam dám taky 😀

pikusa
7. zář 2010

@lucenek jéé to bude mít hezký....já mám jen deníček do roka a stejně jsem ho flákala.....
ale jak jsme ted matese stříhali,vlásky mám 😀

lucenek
7. zář 2010

my máme tu knihu do 5 ti let ta tam bude taky....první zoubek, prostě takové blbiny, já jsme taková sentimentální a na to si potrpím......
no vidíš vlásky...jednou to ocení teda spíš jeho manželka, chlapi na to nejsou

pikusa
7. zář 2010

@lucenek no já zoubky píšu taky,to ta je.....
musím to dopsat 😀

kacka.l
8. zář 2010

Jé to je hezké, mě by to asi ani nenapadlo dělat deníček, ale asi něco takového splichtím, jen mě štve, že tak do 5.měsíce nemám žádné fotky, protože mi vyhořel PC.Prý to jde nějak vytáhnout za 15000,-ale to fakt nemám. 🙂
JInak hlášky super, boží je miláčku a brambůrky. 😀 😀

pikusa
8. zář 2010

No já jsem si koupila tu knížku do roka,nemám tam nalepenou jedinou fotku....ale mám je tam vložené 🙂
Kači,teda s těma fotkama by mě kleplo.....nemáš nějakého známého,co by to zmáknul levněji???
proto já je dávám i na rajče,net....jsou na netu a tam snad budou pořád 😀

lucenek
8. zář 2010

sem sehnalalůce kupce na gt3 😀

pikusa
8. zář 2010

@lucenek ty ho prodáváš??????????????????

lucenek
8. zář 2010

ne já ne ale luca30 co tu xchodí

pikusa
8. zář 2010

@lucenek ahááááá tak to jo-
balíme se a jedem do nemocnice na ko prstíku...
co koruna??????????? 🙂

kacka.l
8. zář 2010

Lucenku, našla jsem lavandičkový switch v Havířově za poloviční cenu, nechceš si udělat zásobičku??? 😝 😝

lucenek
8. zář 2010

kačií ukaž 😀
no jsme z5
je furt v žaludku, kterej je trochu rozepnutej, zítra opět rtg....

claire146
8. zář 2010

ahoj holky potřebovala bych radu pro kamarádku,objevily jsme na MMB peg perego switch completo v barvě cedro za 4500,-....nemáte někdo zkušenost jestli na to půjdou hodně mušky jestli se to vyplatí je to dobrá cena a golfky jsou kvalitní...omlouvám se za tolik dotazů..případně uvítám něco obdobného v jiné barvě..

claire146
8. zář 2010

Je k němu i přebalovací taška....

kacka.l
8. zář 2010

Já jsem na něj taky koukala, ale pro mě by byl zbytečný, myslím, že svoja by mohla psát. 🙂 Za ty prachy i s taškou je supr. Mušky na něj nejdou,měla jsem síčko cedro a bylo super.

svoja
8. zář 2010

za ty prachy super....s tou barvou nevim, my mame neutral, na to zadna havet nejde

golfky jsou super!

pikusa
9. zář 2010

Holky co máte PP GT3--nejste některá za západočeského kraje??????
jedna maminka na E-miminu by chtěla vidět kočárek za provozu 🙂

claire146
9. zář 2010

Holky díky moc radu, myslíte si že teda s těma muškama nebude problém? A chtěly jsme se zeptat náhodou stříška se nedá sundat a vyprát nebo ano.ale celý potah kočárku je pratelný??

@svoja asi máš vlastní zkušenost s golfkamy, takže jsi s něma spokojená...my je tady v reálu nemůžem najít nejbližší město kde je prodávají je 40 km ale asi se vyplatí si tam zajet a juknout na ně jestli je tam ještě budou mít když je to loňská kolekce...

svoja
9. zář 2010

CLAIRE my jsme je taky nazivo nejdriv nevideli, ale jeli jsme se kouknout na klasicky pliko, jsou uplne stejny, jen switch ma prehazovaci sedacku a libily se nam, takze to byla jasna volba....a jeste jsme je nasli na netu za 8400 necelych, coz je luxus cena, nebot vsude jinde je maji za 9990! jsou fajn, ale s klasickym kocarem se to samozrejme srovnat neda. trosku hrkaj a kopeme si do kolecek, coz je asi u golfek normalni.

lucenek
9. zář 2010

svoja t¨cena 9990 byla cena mého GT3 😀 novej samozřejmě 😵

kacka.l
9. zář 2010

Lucenku, ty jsi vyžrala tu akci, že???Já myslela že mě loni švihne, koupila jsem si jej za 12200,- už tak to byla super cena az aměsíc všechny barvy slevnily na 9900,- kromě té mojí papaii, ale i tak. 🙂
A co kouuuny???už je venku???

lucenek
10. zář 2010

kači jj ale taky nervy než jsme prodalal byt měla jsem ho za tu cenu rezervé asi měsíc....než se podepsaly smlouvy a došly prachy.....a došly v pátek kdy jsem měla 12 tku tak v soibotu ráno jsmejnemohla dospata a čekala na 8hod 😀