Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
1. říj 2010

😀 to znám, já bych ho taky nejradši měla hned, ale vydržela jsem a mám javu, navettu budu mít red step a autosedačku taky javu...
my ho prvně viděli právě v zelené a manžovi se celkem líbila, no mě naštěstí ne, já chtěla rozhodně javu, pak jsme ji viděli tady u nás a manža byl pro, tak ji máme...
taky se už nemůžu dočkat až vyjedem, ale ještě čas...

tak pokud na něj nepsěcháš a nepotřebuješ ho hned, tak bych taky čekala na tu novou kolekci... 😉

magalie
1. říj 2010

@ivett No jo, hlavně mě nic netíží, když java bude i v nový, kdyby se mi náhodou ta béžovka nelíbila.. ale ona určitě bude 🙂
Manžel rozhodně nechce ani tu oranžovou, ani zelenou. Ta java se mu líbí, že by mi to šlo k autu (mám šedivý), ze mě bude kočárkomaniak, manžel je zase volkswagen maniak 🙂 Mám vymyšlený, že až bude kočárek doma, že do něj nechám ušít vložku a nechám tam vyšít VW, bude nadšenej 🙂

ivett
1. říj 2010

🙂 to bude super...
až někde uvidíš tu béžovou, tak hned piš jaká je, mě moc zajímá...

pikusa
1. říj 2010

@magalie tak to bude manžel nadšenej...
a taky máme VW...ale veterána 😀 kdysi nám VW ukradli...transportera......pak chlap měnil auta co měsíc a ted má starého

magalie
1. říj 2010

Si pište, že to teď budu hlídat jak ostříž 🙂 A hned jak se někde objeví, tak budu útočit na dětský ráj, aby mi to dali za dobrou cenu 🙂
Já právě mám passata v combi a manžel má touarega, takže nám je jedno, že je gtčko neskladný, nám by se jinej kočár mohl v kufru i ztratit 😀
Jaký typ máte toho veterána?

ivett
1. říj 2010

magalie to máš super, že máš kombíka, my passata měli, ale sedana, už ho nemáme, ale manža má pořád sedana, naštěstí hooodně velkého, takže tam gt v pohodě vleze, jen pro mě budeme muset pořídit cosi nového po novém roce jelikož mám dost nepraktické sportovní 3dveřové kupé 😀 i když dostatečně velké, menší kočár bych tam v poho dala, ale gt fakt ne, takže já chci taky nějakého kombíka, nad passatem zvažujeme...ale kdo ví, co nakonec vyberem...
tuareg je super, i když možná až zbytečně vleký, pokud už jedno větší auto v rodině je, ale jako proti bych nebyla 😀 😀 😀

já tu béžovou budu taky sledovat a i když budu mít javu, tak se na něj někde půjdu mrknout...

magalie
1. říj 2010

@ivett já právě měla golfa třídvéřového, ale když se narodila Kája, tak manžel usoudil, že už není dost bezpečný blbě se tam všechno dávalo, jak do kufru, tak i sedačka na zadní sedadlo a tak jsme s Karolínkou dostaly paštičku.... A touareg - to je srdcovka mého muže, on si to auto přál snad od první chvíle, co vyjelo a tak jsme ho loni v červnu koupili a on ho hrozně opečovává 🙂 Samo, že obě auta se kupovala starší, na nový bychom fakt neměli 🙂

ivett
1. říj 2010

mag tuareg i ojetý stojí dost, já bych ho brala všema deseti, ale pro mě a jedno mimčo je zatím až tak velké auto zbytečné, jak na velikost tak živení, proto spíš zvažujeme kombíka třeba právě passata, ten se dá sehnat za super penízky, taky mluvím o ojetých, ale ne moc starých kusech...pro kočár a všechny ty bebechy kolem je prostě potřeba kufr no...
do konce roku to necháváme uležet, pak už snad něco vyberem...

magalie
1. říj 2010

@ivett já samo neříkám, že stojí málo, to vůbec ne.. taky máme na dlooooouho pokoj od byť jen pokukování po něčem jiném. A mně by taky jedno velké auto stačilo a do golfa by se mi kočár asi vešel, protože se tam v pohodě vešla ta inglesina vittoria, co mám teď, ale manžel je prostě blázen do aut a tak jsme tím jako rodina docela postižený 🙂

magalie
1. říj 2010

Tak ať se vrátíme zase ke GTčku 🙂

Chtěla jsem se zeptat - nejste tu některá, která byste přecházela z neotáčecí čtyřkolky na GT? Za jak dlouho si zvyknu na to ovládání?

kacka.l
1. říj 2010

Holky až béžového uvidíte, hned napiště, myslíte, že není hloupé pro kluka, že by jezdil v béžovém s květy. Mám pocit, že všechny barvy jsou letos holčičí. 🙂

magalie
1. říj 2010

@kacka.l Myslím, že určitě ne, když to není růžová.... 🙂 Já mám teď na Karolínku tmavě modrou vittorii, protože se mi modrá prostě líbí a kdyby bylo GT v modrý, tak neváhám 🙂 Mně se třeba moc líbí na kluka červený kočárek, protože jak jsou v tom modrým oblečení, tak to krásně vynikne 🙂

ivett
2. říj 2010

@magalie jasně, to bez debat...já jsem zvědavá, u čeho nakonec skončíme my, manža auto taky měnit nehodlá, ale co vyberem mě je zatím ve hvězdách, já se bojím, že do golfa bych gt nesložila, ten podvozek má 110 cm a golf určitě tak široký kufr nemá, takže bych to musela dávat "na štorc" uhlopříčně a¨asi na bok a už tam nedám nic jiného, já chci auto, do kterého strčím i hlubokou korbu, protože nejsem příznivcem vození dětí v autosedačkách, takže já chci vozit oboje, takže u nás fakt jedině nějaký hatchback s velkým kufrem, nebo kombík, malé suv nebo něco typu toyota corolla verso, kt. se mi mmch moc líbí 😀 no uvidíme, to už jsme stejně mimo téma 😀

já myslím, že na 3kolku si zvykneš rychle, já osobně neumím jezdit se 4kolkou, fakt ne, když jsme začli vybírat kočár a já zkoušela na prodejnách 3kolku a pak si stoupla ke 4kolce, tak já s tím neumím jezdit, ta 3kolka sama krásně zatáčí, dá se jednoduše ovládat, to u 4kolek mi nejde...a hlavně ne u těc, co mají lomený podvozek - mutsy, maxicosi, i´coo apod., s tím se jezdit nedá vůbec, když ti první dvě kola zatáčí a zadní dvě jsou na pevno, asi je to o zvyku, ale mě to nejde, takže chvála 3kolkám... 😉

@kacka.l já myslím, že vyloženě holčičí ta béžová není, a že jsou na ní květy? mě to přijde takové decentní, jsem sama zvědavá na realitu, třeba to bude děs, ale kdyby ne, tak i na kluka si to dovedu představit úplně v pohodě...

pikusa
2. říj 2010

@magalie máme T3...jestli si to dobře pamatuju 😀

pikusa
2. říj 2010

A matese vozím v červeném 😀

ivett
2. říj 2010

piku však on to tu někdo psal ne? že i ferrari je červené a jezdí v něm chlapi a nikdo se na tom nepozastavuje 😀 tak proč ne kluk v červeném, navcí ve sporťáku je to úplně v pohodě, já se děsím, jestli se dr. spletli a bude kluk, tak bude mít červenou korbičku 😀 ale co, jsou horší věci...

pikusa
2. říj 2010

Ivett...my měli korbičku šedou,ale já bych klidně vzala červenou 🙂 dnes už je to jedno...

ivett
2. říj 2010

jj, taky to nebudu hrotit, myslím teda že se nespletli a bude holka, ale když ne, tak budeme mít kluka v červené korbě, však co 😀

pikusa
2. říj 2010

No jasně....tady u nás jezdí chlapeček v šedo růžové......ale to už je divný

kacka.l
2. říj 2010

Piku: všák já taky jezdila chvíli v šedorůžové. 🙂 .-)
A další posun, nový gt nebude, nechám si oranž a uvidím, Bruník v něm stejně nechce být. 🙂 navíc ta ko.09 má namakanější i ty pásy, a navíc mám tu slun clonu na ten uzávěr, a to ty nové nemají, já se prostě jen bojím, že mi to do půl roka zase šisne. Na té béžové by to nebylo vidět. Tuším že oranž. má ještě želvátko, Želvičko pořád stejná barva???Nebo už bledne???
Äle vsadím se, že zítra zas budu psát něco jiného. 🙂 🙂

Holky potom nezapomeňte dát fotky vašich nových kár. 🙂

magalie
2. říj 2010

To víš, že dáme 🙂 Já už se fakt nemůžu dočkat, chtěla bych ho mít už doma a alespoň jednou vyjet s otočenou boudičkou a Kájou proti sobě... pak zase budu jezdit s inglesinou, dokud se tam vejde, slibuuuujuuuu 😝

Holky, odbočím - tchánovci nám chtějí koupit pro malou k vánocům jídelní židličku, nemáte některá zkušenosti s peg peregem pappa dinner? Ať zůstanu věrná značce 🙂 A nebo naopak - vyplatí se do tý židličky investovat, nebo stačí ta obyč dřevěná s tím překlápěcím pultem?

pikusa
2. říj 2010

@magalie tak já mám CAM.....od kamarádky.....a super...PP nevím,ale princip bude stejný...
je super,že je polohovací.....Mates v ní pak byl se mnou v kuchyni,když jsem třeba vařila,koukal,hrál se s hračkama na půltíku a byl klid....v té dřevěné by byýt mohl až od 10.měsíce,do té doby sám neseděl a ta nejde polohovat

magalie
2. říj 2010

@kacka.l to jsi mě docela vyděsila, že už Bruník nechce být v GT... já se manželovi svatosvatě zapřísahala, že ten kočár bude aspoň na 2 roky... 😨

magalie
2. říj 2010

@pikusa no jo, to mi nedošlo, že by v tom mohla vlastně sedět, až bude úplně sedět sama... tak to půjdem do té polohovací, jen ještě musím vyčíst jakou, jsou v tom docela velké cenové rozdíly, takže to udělám asi jako s kočárkem, sednu a budu chodit po forech a zjišťovat 🙂

pikusa
2. říj 2010

Jasně,pokoukej....
on i ted v tom vydrží.....dám mu na pultík dobroty,pustím pohádku a něco si zatím udělám...
dřív když sám ještě neseděl to měl napolohované a taky tam vydržel

kacka.l
2. říj 2010

@magalie Já mám prima pappa diner, je to starší, mám ji pojednom miminku z bazaru, ale super, měla jsem právě tu dřevěnou, ještě snad po mě, ale to se nedá srovnat, pokud ti ji koupí, fakt doporučuju!!!! Tu dřevěnou ale nechávám, předělanou na ten stoleček se židličkou, malý si tam může vlézt a dělá "pisypisy". 🙂
S kočárem se na zimu nedá nic dělat, buzz na zimu není, hlavně na naši vesnickou, takže se bude muset rychle přeojinačit na gtčko. 🙂 Kdyby buzze nezkusil, ani ho to nenapadne dělat cavyky. 🙂Takže neboj určitě vydržíte. 🙂

ivett
2. říj 2010

magalie ale gt nejde mít čelem k sobě, jako sporťák, tzn. vozíš dítko jen po směru, ne čelem k sobě, to je jediná věc, která mi od začátku trošilinku vadí, ale jinak všechna + převažují... 😉

co se židličky týče, mě naši koupili tu co jsem chtěla chicco poly magic - model sea dreams, je to pro dítko už od narození, že to jde dát do lehu a je tam novorozenecká vložka, nebude tam asi malá pořád, ale sem tam to určitě využijeme a ona na nás aspoň uvidí, třeba u jídla a tak, pak se z toho udělá klasická jídelní židlička s pultíkem a když je dítko větší, tak klasická jídelní židlička, která se zasune normálně ke stolu, mě se hrozně líbí a jsem z ní nadšená a doporučila mi ji kámoška, co je s ní moc spokojená
tady odkaz http://www.avit.cz/detail/jidelni-zidlicka-chic...
kupovali jsme ji přímo z těchto stránek, je tam nejlevnější a i s poštovným to vyjde do 3tisíc...

magalie
2. říj 2010

@ivett já právě myslela, že v tom úplným lehu jde u GT přehodit stříška na druhou stranu? nebo se pletu?
ta chicco je taky mooooc pěkná, no ještě je čas, ještě minimálně měsíc budu jen kojit a pak pomaloučku začnem... už teď je mi to líto, já si kojení hrozně užívám, se mi úplně vyplavují endorfiny, když koukám, jak Karulce ode mě chutná 🙂 A zatím pro ni máme od fisher price takový lehátko rain forest a v tom je moc spokojená a když vařím, tak si ji v něm hodím na stůl a kouká na mě

@kacka.l já jsem právě taky přemýšlela, že bych koupila nějakou starší, ale to by tchánovci nezkousli, aby malá od nich dostala něco použitýho... řekli, že dají do 4000, bych nejraději koupila nějakou za 1500 starší a za zbytek něco jinýho, ale to by bohužel neprošlo ☹

lucenek
2. říj 2010

@ivett vsaď se že to jde jezdit proti směru...kačka je expert naháže ti foteny stačí odepnout boudu srovnat zádovou i nožní opěrku pásy dát na bok a boudu přpnout tam, kde jsou nohy.....sice je to jen pro ležící mímo ale první 3-4m se takto dá jezdit...pokud nenajíždíš na vysoké patníky, do mhd...dítko není poutáno

lanka
2. říj 2010

@kalerat se stabilitou je naprosto špičkovej. Dovezli jsme ho dom. A já zkoumala všechny ty čudle, kde která páčka co udělá abych pak neměla potíž v terénu bez návodu. Malá samosebou nevydržela a kočár slézala a vylézala ze všech stran. Ani trochu se nenaklonil. Dokážu si to představit se Slalomem... ten už by byl převrácenej, kdyby na něm tak vyváděla....