Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
8. říj 2010

no, ale aspoň zase víme, že to uveze min. 15 kg 😀

kacka.l
8. říj 2010

Uveze to bez problému 20kg a to každý týden, rozvážím tam letáky. 🙂 🙂 Někdy hodím fotku, páč teď bez boudy to zastupuje buzz, a musím říct, že to uveze taky. 🙂Takže koš vydrží fááákt hodně. 🙂

magalie
8. říj 2010

@kacka.l tak to musí být celkem řehole, prcka, 14ti kilový kočár a 20kg letáků... 🙂 to tě obdivuju

To jste mi udělaly radost, holky, že má takovou nosnost... Jsem teď byla ve městě, tak jsem si zkusmo obsah košíku zvážila a 7,8kg... I kdybych už nebyla rozhodnutá, jakože stejně jsem, tak v tuhle chvíli přestalo Janéčko existovat 😀

kacka.l
8. říj 2010

Je to celkem v pohodě, kromě jednoho šíleného kopce, je to tu placka. 🙂

lucenek
8. říj 2010

já v něm vezla primalex 😀 😀 😀

lucenek
8. říj 2010

myslím že by zvládl i sourozence...teda leda s korbou ne sporťákem 😀

pikusa
8. říj 2010

@lucenek to mě taky napadlo 😀

lucenek
8. říj 2010

@pikusa no jo ženský..plná hlava zlepšováků 😀

pikusa
8. říj 2010

@lucenek hele,to by v PP centrále koukali co 😀

lucenek
8. říj 2010

jako já nechápu čemu se tady nám někdo neuzve od vedení...jako inovace ohlasy...hlavně pásy...by čuměli za tu reklamu co jim tady robíme.....

pikusa
8. říj 2010

Asi jim musíme poslat link na tuto diskusi 😀

lucenek
8. říj 2010

piku tak to zkus ty seš expert 😀

pikusa
8. říj 2010

@lucenek hele,klidně.....ale není sídlo v itálii??????to fakt nepřeložím 😀

lucenek
8. říj 2010

sestřenka žila v itošce....mluví perfiš 😀

pikusa
8. říj 2010

@lucenek ale vlastně je program na překlad ne????????? 😀

verusa22
8. říj 2010

čauky ženy 🙂
Ta taška je nádherná ivett ..teda snad jsi to byla ty🙂
me dneska dosla origos k PP...no za ty prachy nic moc teda 😖
Jinak taky vozívám ten košík zaplněny a narvaný a můžu vám říct,že mám až někdy problém ho do kopce uvézt🙂
Taky jsme byla zvykla jezdit na nákupy autem,ale od té doby co mám PP jezdím s kočárem :o)

henrieta76
9. říj 2010

ahojte
chcem sa vas opytat ako ste spokojne s tymto kocikom?
ja zvazujem gt3 a at4 a neviem sa rozhodnut.viac sa mi paci tento.
ako sa s nim manipuluje?jazdi sa s nim lahko?je odpruzeny?co by ste mi ohladom neho odporucali?

za odpovede dakujem

verusa22
9. říj 2010

@henrieta76 já mám gt3 a špica 😉 neměnila bych už NIKDY!!! super kočárek aspoň pro mě 🙂 prostorný pohodlný a trojkolka se dobře ovládá aspoň mě🙂

kacka.l
9. říj 2010

AT4 je starý model, poslední vyráběli do roku 2006, já bych jej tedy nechtěla. GTčko je nejlepší, odpružené, super.

lucenek
10. říj 2010

navíc má plastové kola...tvrdej.....GT je jasná volba

zojina
10. říj 2010

Ahojky holky mohla bych se zeptat nemáte někdo zkušenost s nanošníkem emitex třikola na gt3 mame velkého chlapečka a v zimně se mi nevejde s fusakem do nanožníku co je na gt tak jsem si říkala že bych koupila emitex..děkuji za raduu....

kacka.l
10. říj 2010

Zoji já jsem jej měla na golfkách, a myslím, že je větší než klasika. Ale já bych si asi nechala ušít přímo v barvě. 🙂cenově to výjde na stejno.🙂

pikusa
10. říj 2010

Tak taky mě naadlo,že se mi do nánožníku nevejde 😒
Kači....na MMB nechat ušít???
a holky...22.10-letím na 4 dny do Anglie se sestrou 🙂 dostala jsem to k narozeninám 🙂

varo
10. říj 2010

ahoj holky, mám dotaz na Vás zkušené, jaký fusak máte do kočárku ?Myslím že do korbičky se ještě nějaký týden vlezeme bez problémů, ale s fusakem nevím nevím. Stejně někdy v zimě asi bude muset do sporťáku.

pikusa
10. říj 2010

Varo...já mám Emitex....a byl v korbičce i s fusakem ještě v 7mi měsících 😀

zojina
11. říj 2010

@kacka.l Já jej až tak v barvě nepotřebuju mam šedej čena by mi na tu zimu stačila jen nevím zda by to na to sedělo ....Ja bych si jej nechala ušít ale to už bych chtěla aby to bylo i se zipem a na to se mi kde kdo v ykvakne jak to nemá celé domaa...

ivett
11. říj 2010

ahojky,
pikus to je super dárek, to si moc užiješ, hned bych taky někam letěla...

s nánožníkem zatím neporadím, já mám od emitexu uni pláštěnku na hl. korbu a je teda mega velká, super zakryje korbu i s boudičkou, ale klidně mohla být menší, takže já bych se nějakých těch uni věcí trochu bála...

a co se týče fusaku, tak mám taky emitex combi 2v1, ten prodlužovací, ale zatím nemůžu sloužit s poznatkem, jak se mi v něm malá dlouho do hl. korby vleze...no snad aspoň do jara jo 😀

ivett
11. říj 2010

zojina a nestačil by ti třeba jen ten fusak? ten emitex combi 2v1 je i na větší dítka, tak když ho do toho oblíkneš, tak mu podle mě zima nebude a určitě neprofoukne a do sporťáku jde dát určitě, navíc ta spodní část na nožičky je zevnitř šusťáková, zbytek je fleecový, takže bych se nebála ani ušpinění od bot a tak...

pikusa
11. říj 2010

@ivett vy určo do jara vydržíte 🙂
a ano,super dárek....já si to přála už dlouho se tam zase podívat,kdysi jsem tam žila 3 roky.....
http://prozeny.blesk.cz/zlaticka2010/profil/7207
http://prozeny.blesk.cz/zlaticka2010/profil/7204
http://prozeny.blesk.cz/zlaticka2010/profil/7198
holky,kdo chcete,hlasujte
🙂 díky

kacka.l
11. říj 2010

Zoji, však jasně. 🙂 Myslím, že emitexový bude dobrý. 🙂

Varo: já bych už teď koupila fusak quinny. Mám emitex i quinny a vzala bych určitě ten, má cca 3_4mm na tloušťku a stejnou hřejivost jako emitex, který má tak 2_3cm. 😀 Kdybych to věděla dříve, koupím si ten, a ušetřila bych si podle mě i 2 měsíce navíc s korbičkou. Emitex je taky super, ale je mooc naducaný.Ale Pikuška porušuje pravidla a vydržela s Matýskem až do 7měsíce. 🙂Vím, že si holky pochvalují i bunker lodger. 🙂

Včera jsem viděla korbu java na gt3 a musím říct, že mi spadla čelist, takovou eleganci, jsem snad ještě neviděla. Je více hnědá a vůbec nevypadá jak pyžamo. 🙂