Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
20. říj 2010
magalie
20. říj 2010

@pikusa takže je jetej necelej rok? holky ale není to na rok, že ne? mě by manžel zabil, kdyby se koupil kočár za 13,5 a já ho za rok přestala potřebovat 😒

lucenek
20. říj 2010

magal já v něm vozím gojgy dodnes sice méně..když frčíme mhd atd beru golfky, ty přece jen vynesu..ale i manža je z něho hotovej a na timu teda ještě necháme 😉
tvoje malá má 5m takže dva roky určo však uvidíš

magalie
20. říj 2010

@lucenek díky za uklidnění 🙂 a když se o něj budu starat, tak ho pak třeba i prodám za dobré peníze 🙂

mimochodem - dneska mi přišla židlička PP prima pappa diner, holky, ta je úžasná! a jak to maj vychytaný! já už se nemůžu toho kočáru dočkat 🙂

lucenek
20. říj 2010

jj paráda já to obečím až půjde do krabice

kacka.l
20. říj 2010

@magalie Já si myslím, že si jej třeba koupily maminky, když už jejich mim mělo třeba rok a půl, tak to pak prodávají. 🙂
Lucenku, jojo, taky ho pak obrečím. Dneska jsem viděla u nás prvního oranžáka ve sparu, týý jo moc se mi líbíl. 🙂 🙂 🙂Takže barvě dám zas evelllkou šanci. Jen už chci tu boudu!!!!

lucenek
20. říj 2010

jako já taky jsme kupovala až měla gojgy 1,5ročku

pikusa
20. říj 2010

@magalie no jo...vypadá to tak.....
a červenej máme my 😀

lucenek
21. říj 2010

hele kači na lelince potevželi novou cukrošku s herničkou...nechceš dojechat????

kalerat
21. říj 2010

Holky díky, kočárek je fakt super. Jen je mi líto, že ho zkusím naplno až trochu později. No ale jestli zase to do toho může dítko od 6 měsíců, tak to zas tak daleko není 🙂

kacka.l
21. říj 2010

Lucenku to bych mohla- uvažovala jsem co je lelinka, ale že by Leninka???? 😀 😀 😀
Dojet můžu jen bez peregáče-bez boudy to nejde 🙂
A ještě je dopo, kdy je Barča ve škole. Kromě pondělka můžu kdykoli. 🙂 Jo a vlastně od st-pá jsou prázdiny, takže jen úterý nebo další týden. 🙂

kacka.l
21. říj 2010

@kalerat my jezdili od čtyřech a půl na střídajdu s navettou, měla už jsem pak takový grif, že jsem ho měla vysvlečený snad do minuty. 🙂

lucenek
21. říj 2010

jo leninka 😀
já mám free jen následující úpondělí aetp jdem dopo plavat tak jedině odpo, pak můžu až 1 a 2.11 😀

kacka.l
21. říj 2010

Lucenku to nemůžu. 🙂
Tak potom toho 1. 11- dušičkovat nebudem. 🙂
Přidá se ještě někdo???

marketka.27
22. říj 2010

Po dlouhé době nakouknu a tady se domlouvá mejdan 😀 Kdy, kde, v kolik? Teda jestli se můžu přidat 😀

kacka.l
22. říj 2010

@marketka.27
Market asi toho 1.11??Musíš nakukovat více a domluvíme se. 🙂

marketka.27
22. říj 2010

To by šlo 🙂 Tak jo, zahajuji pravidlený šmíring, žádný hodnotný příspěvek do debaty momentálně nemám 😀

lucenek
22. říj 2010

ano ano 1.11 jsme free.....ale kurnik jsme po dvou nočních leda odpo..kači vezmeš Barču ze školy ne?

luca30
22. říj 2010

Holky prosím o radu...narazila jsem dnes na tenhle inzerát...ale paní mi píše že je to kolekce 2008, ale vím že v té době se dělalo jen moka a tango red nebo jak se to jmenovalo...neumíte my někdo poradit..paní prý víc fotek nemá...

http://deti.bazos.cz/inzerat/7575357/Peg-Perego...

luca30
23. říj 2010

A ještě jsem se chtěla zeptat jestli nevíte zda by na to fungoval fusak z gt 3 ten mám hnědý tak by to k sobě pasovalo...díky moc za info...

lucenek
23. říj 2010

myslím že to je 2007 ale piku by řekla víc tahle barva je předchůdce tropical......

luca30
23. říj 2010

@lucenek fakt podle mě je to 2009 barva papaia soudím podle těch bílých pruhů vedle té oranžové...tak jak to má pikusa na GT3 doufám, že zdání mě něklame...2007 by už bylo moc...paní ho má dnes dovézt, takže já to poznám i podle materiálu ten z 2009 je takový jakoby dírkovaný na té bílé nebo jak to mám říct, ale i tak je to super cena ne????

lucenek
23. říj 2010

no počkerj ta vypadá jinak vydrž najdu

lucenek
23. říj 2010

no pro srovnání
tak a jdem hledatrozdíly 😀

lucenek
23. říj 2010

pásy uchycení, logo....

lucenek
23. říj 2010

cvoky v bílých částech......

luca30
23. říj 2010

podle mě je to tento teda jako stejná barva

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35991392&tab=7

lucenek
23. říj 2010

a má i ty cvoky, ten novej je nemá..tak to bude asi straší 😉

luca30
23. říj 2010

tak že by to teda byla opravdu kolekce 2008 jak mi psala paní já vím jaký byly GT3 v roce 2008 ale jaký byli plika to nevím