Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lanka
31. říj 2010

kacka.I koukni na diskuzi zimní botičky... většina lidí vsází na goretex... 😅
magalie - vypadá fakt suprově... ale asi bych z té světlé měla strach... páč my taháme jeden a ten samej kočár i do lesů, na pole, po polňačkách.... asi bych ho pak měla furt v pračce 😀

magalie
31. říj 2010

Holky, prosím radu - já s tou pláštěnkou fakt neumím - chci dát tu origo, když tolik fouká, aby mi nefoukalo na malou. Ale jediný patenty, na který to vychází, jsou ty, na který zapínám nánožník. Jak se zapne nánožník, když tam je pláštěnka? Nebo to nejde? Díky za rady 🙂

pikusa
31. říj 2010

@magalie neporadím.....já tu origoš nikdy nepoužila............

kacka.l
31. říj 2010

@magalie
Nánožník můžeš připnout i tak, že odepneš jakoby dole tu boudičku z toho druku, tam dáš nánožník a pláštěnku připneš jakoby nánožník, ten druk tam dole je oboustranný, nebo já mám i druk jakoby z boku na opěrátku, jak jsou zádáčka, tak jsem nánožník připínala i tam.

kacka.l
31. říj 2010

No je to pěkně nestozumitelné , radši ti to vyfotím. 🙂

zuzimia
31. říj 2010

Ahojte, dievcata! chcem sa vas ako znalych opytat, ci mate skusenost s montazou vanicky Navetta XL na podvozok GT3?
Totiz - kupila som tuto vanicku od ruky a su k nej este nejake "suciastky". Ked ju podla navodu len tak nakliknem, tak sa mi to cele kolise na podvozku viac ako je to vhodne, takze zrejme ich treba nejako pouzit, ale v navode sa o tom nic nepise, tak som z toho nejaka sprosta. Ak viete, poradte prosim.

pikusa
31. říj 2010

@zuzimia na podvozku je takový černý kus plastu....tem se musí zvednout a navettka se o něj zapře 😉
takový černý obdélník....

kacka.l
31. říj 2010

Tady fotečky, nějak se mi to seklo, tak znova. 🙂
Nánožník připneš na holou konstrukci a pláštěnku hned tam kde vždycky dáváš nánožník. 🙂

@zuzimia , pokud jsi zvedla stříbrné nožičky, pak je tam ještě takový černý plast, ten musíš dát taky nahoru, ale i tak se vanička trochu houpe, my jsme to řešili tak, že mezi navettu a podvozek jsem vsouvala plínku nebo houbičku na mytí nádobí, ta to pěkně odpružila. 🙂

zuzimia
31. říj 2010

Jej, dakujem, ste strasne promptne. Musim to vyskusat, akonahle budem mat cas. Ak budem mat este otazky, tak sa vas popytam. Musim to cele dokladne "prekopat" skor ako porodim, potom uz na takuto zabavu nebude cas. Aj ked mam este par tyzdnov casu, uz mi to vrta v hlave. Este raz vdaka a coskoro ma tu mate s dalsimi dotazmi.

pikusa
31. říj 2010

@zuzimia jasně přijd 🙂

lucenek
31. říj 2010

kači jj nepromokne já ji měla v loni a super, budu kupovat furt 😉 a termopunčochy jsu taky kvalitka 😵

kacka.l
31. říj 2010

Lucenku tady něco pro tebe a cena je v poště. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36138688&tab=0

lucenek
31. říj 2010

kači ten znám, ale ta barva..... ☹ no.....

kacka.l
31. říj 2010

@lucenek Co máš proti papaii????? 😀 😀 😀 😀 Počkej až ji uvidíš v reálu. 🙂 🙂 🙂

lucenek
31. říj 2010

@kacka.l ale níííc no jen radši jinou no 😀

kacka.l
31. říj 2010

😀 😀 Jojo, kdyby to byla Lavanda..... 😉

Co to úterý???

lucenek
31. říj 2010

kači úterý dopo mohu 😉
jj lavandičenka

kacka.l
1. lis 2010

Dobře, Market přidáš se, a i ostatní z OV a okolí???
Holky neprodáváte někdo pláštěnku na 2010??? 😉

evatk
1. lis 2010

my teda zapínáme nánožník na ty druhy na bocích opěrátka... mě přijde, že na té boudičce je to moc naplé, že to tam ani nepatří
a když malá propne nožky do boku, tak se nám nánožník na jedné straně odepíná, to mě pěkně štve

magalie
1. lis 2010

Holky, díky moc! Já o těch patentech na opěrátku vůbec nevěděla 🙂) Když jsem to na ně zapla, přijde mi tam ten nánožník takovej pevnější, prostě lepší 🙂

nika
1. lis 2010

holky ráda bych se přidala ale malá je marod ☹ tak jindy 🙂

pikusa
1. lis 2010

Tak já nánožník taky zapínám na opěrku.....

magalie
1. lis 2010

Tak jsem akorát zjistila, že mi nánožník nejde zapnout na ty zádíčka, když jsou v rovině - je to tak, nebo dělám něco blbě? A představte si, já jsem na něj tak opatrná, nejradši bych ho nosila, aby se mu nic nestalo 😀 a teď jsem zjistila, že se mi urvalo to poutko, co se s ním přidělává nánožník ze strany ☹ bylo to blbě ušitý, protože na druhý straně jsem to hned kontrolovala a drží jak přibitý... Já to samo přišiju, to není problém, ale štve mě to - však s ním jezdím od soboty ☹

pikusa
1. lis 2010

@magalie když malej ležel,zapínala jsem na boudičku,ono to i víc kryje prcka.....na opěrku mi to nešlo...

vendyzr
1. lis 2010

Ahoj holky,
opět zdravím a a hlásím, že už taky kočárkujeme. Kočík je super, jen nás zlobí ta GTčka klasická nemoc - vrže.... Ale manža mi tvrdí, že nevrže...... tak budu muset promazat sama 😠 Tak prosím o radu, kde a co namazat. Je to takové plastové vrzání, to asi všechny znáte, že.
Díky moc za radu.

mata35
1. lis 2010
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

@vendyzr ja si sama mažem kolečká, vytiahnem ich a normálnou bravčovou masťou, lebo muž mi to natieral akýmsi špeciálnym sprayom, ale nepomohlo, ale tá masť je super.
Inak ja som s týmto kočíkom veľmi spokojná, len je nehmotný na skladanie do auta, tak keď niekde ideme autom, že tam budeme iba pár hodín brávam takú malú letnú buginu, ale na zimu je ten kočík fakt bomba. Je veľký, priestranný, dieťa tam je ako v BMW.

lucenek
1. lis 2010

kačenko platí zítřek či nikoli?????

froschka
1. lis 2010

@magalie nadherny kocik, prosim ta kde si ho kupila?resp kde sa da kupit takato kolekcia?na nete som to nikde nenasla, je nadherny 😵

magalie
1. lis 2010

@froschka moc díky 🙂 opravdu je krásný, ještě hezčí než na fotkách.. koupila jsem ho v obchodě Kočárky Matouš v Liberci, na netu ho ještě nemají, ale určitě je přes net k dostání na www.oknakup.cz . Já po tom, co vylezl v tom oknakupu, tak jsem volala paní do Liberce a ona mi ho objednala v Praze. Platila jsem 11480,-

pikusa
1. lis 2010

@magalie prosím,kde v LBC je ten krám?????