Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
2. pro 2010

@pikusa jj sem si to dranila s jednou rukou na rukojeti..a maminy s golfáčema prohnuté doředu a tlačily a tlačily....
se mi zdál krásnej sen koupě řadovky s prosklenou podlahou a pod ní potok za 55tisíc......jako už jsme stěhovalal nábytek a v tom budík.... 😝 😝 😝 😝 😝

pikusa
2. pro 2010

No teda s golfkama si to nedovedu představit.....
Jooooo tak nevím,jestli bych chtěla prosklenou podlahu s potokem 😀
ale za 55 tis.klidně 😀

lucenek
2. pro 2010

@pikusa hele víš jak to bylo krásné...prostředí zelená tráva....zase bych si tam dala koberec, dojít do řadovky a být pod parou asi bych šavlila ze startu u dveří no....

lucenek
2. pro 2010

akroát tam umřela sa¨tará paní, ale už tam nebyla ani místo kde umřela nebylo poznat...čisté vymalované...kurnik načučnu do snáře 😀

pikusa
2. pro 2010

No tak to teda koukni.......
a v takovým domečku holt nesmíš pít 😀

lucenek
2. pro 2010

tak čeká vás blahobyt a musíte se vyrovnmat se ztrátou 😅 no co si o tom mám myslet 😀

pikusa
2. pro 2010

@lucenek no vyrovnat se se ztrátou chudoby a užívat blhobyt 😀

lucenek
2. pro 2010

@pikusa ahá 😀 😀 😀 😀

pikusa
2. pro 2010

@lucenek tak pak mě pozveš na návštěvu ale.......až budeš v tom blahobytu 😀

lucenek
2. pro 2010

@pikusa to bude Mates mít fusaté děcka 😀 😀 😀

mpavlinka
2. pro 2010

Přidávám foto pegu z terénu 😵 .

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cervenec2010...

Sněhem jede krásně jak tank, velká spokojenost, ale jak je to tvrdý a namrzlý tak mi rachtá přední kolo 😠

kacka.l
2. pro 2010

Pavli super fotky, PP, quinny a jané- samá kvalitka, že??? 😉 😀

Pavli jaký je ten náručník???Či jak se to jmenuje??MOc se mi to líbí???

kacka.l
2. pro 2010

Pavli dej si tam tu gumu, už jsem to tu psala tisíckrát, sama ji tam mám a super. Prostě vysřihni z nějaké staré duše kolečko a navlíkni na tu osku. 🙂

kacka.l
2. pro 2010

Tady asi v půlce stránky i s popiskem. 🙂

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/peg-pere...

kacka.l
2. pro 2010

Lucenku potok a sklo????Ty už jsi přepracovaná, že???? 😝 😝 😝 😝
Náhodou dobré sny. Lepší než nějaké hrůznosti. 😀

mpavlinka
2. pro 2010

@kacka.l je super, vyzkoušela jsem dva a lepší je emitex - fakt pohodlíčko, teplíčko 😵

http://www.detskyraj.cz/zbozi/10963-emitex-zate...

Kačí díky moc za radu, já se bojím, jesi to nebude opotřebováním kolečka jako takovým. Když jedu po rovným povrchu je to o.k., když na tom sněhu tak to děsně klepe 😒 Hele to bude zas něco na mě, udělat z gumy kolečko... 😀 Neprodává se to náhodou? A nemohou to být ty nýty?

mpavlinka
2. pro 2010

Jo a ještě dotaz, Navetta 2009 má 76 cm na dýlku? Se mi to zdá moc, ale tvrdá mi to jedna paní 🙂

kacka.l
2. pro 2010

Navetta 09 má 100% maximálně 73cm, 2010 má více, ale jen jak jí napolohuješ, že dáš dolů nožičky. Jinak je tuším snad o cm ještě menší.

To kolečko vyklepané podle mě nemáš, prosě klepe skoro všem, mi taky klepalo, ale guma to spravila. 🙂Na nerovnostech to podle mě klepe všem? Holky a Vám to neklepe? Mi jo. 😉

mpavlinka
2. pro 2010

@kacka.l Kačko, díky moc! Hele mně to taky bylo divný, že by měla 76 cm, nicméně paní si trvá na svém 😠

No zkusím pokoumat tu gumu, budu muset říct manžovi 😀

kacka.l
3. pro 2010

No 76cm je podle mě fakt dost nesmysl. 80 už mají maxi polské korby.
A ta guma určitě pomůže- mě to klepe taky, a když si uvědomuju, když jsem před rokem prodávala navettu tady paní v Ostravě, druhý den byla u mě, že to šíleně nadskakuje a klepe, co s tím. 🙂 🙂

pikusa
3. pro 2010

@mpavlinka uper fotečky...
A máš tam kapříka s Kubíčkem.....s tou si píšu jinde 🙂
A tobě to moc sluší,jsi hezká maminka 😉

kacka.l
3. pro 2010

Taky jsem chtěla napsat to co Piku, že Ti to tam moc sluší. 😉

Piku koukala jsem na tvoje fotky a prostě mám pocit, že Tě odněkud znám. 🙂
Nemáš kořeny v OV, nebo nejezdili jste na motorce, nebo něco takového. 🙂

pikusa
3. pro 2010

@kacka.l v OV ne---aspon myslím....
Motorky....to mi bylo 20 a přítel tehdá motorkář byl,na pár srazech jsme byli.......ale to už e dávnééééééééé

pikusa
3. pro 2010

A včera ve sněhu

mpavlinka
3. pro 2010

@kacka.l
@pikusa

holky děkuju moc! Ještě že vás tu mám 😵 Nejenže víte všechno o pegu, ale ještě i pochválíte maminku 🙂))

@pikusa jj, naše dětičky jsou červencový, tak se známe z naší diskuze a už jsme se třikrát i viděly 😵

mpavlinka
3. pro 2010

@pikusa tvůj malej je moc roztomilej 😵 a koukám snížek mu chutná 😀 😀 Ty jo až bude za rok vozit na saních Niky, to bude sranda 😀

kacka.l
3. pro 2010

Pavli, až s bín budeš jezdit jako my rok a půl, budeš taky přebornice v PP. 😀 😀

A my jsme zase s Lucenkem a Nikou z OV, ale nějak se nestíháme sejít.
Lucenek věčně maká. No jo leden a lavandičková navetta se blíží, že LUcenku!! 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak je třeba rochu tomu Ježuchovi pomoct.

Peti: co kupuješ Matyáškovi k Vánocům, něco mám ale ještě bych ráda nějakou drobnost.

pikusa
3. pro 2010

@mpavlinka to je rohlík,co jsme nesli Albimu--tomu psovi a on mu kus snědl 😀
@kacka.l tak mám mluvícího psa FP---sehnala jsem na MMB použitého,ale je jako novej
pak mám Stoleček a židličky z Ikea...+ takový ten labyrint,co tam mají....on ho minule viděl v dětském koutku a nehnul se od něj...
Pak dřevěnou mašinku s vagonkama,nákupní košík,co se dá tlačit a do toho plastové ovoce....
a dál nevím,tak to je asi vše 🙂
Jooooooooooo Mistra Mannyho.....koukáme na Disney chanel a tak je,tak jsem ho koupila.....jestli chceš odkazy abys to viděla,dám později,....

mpavlinka
3. pro 2010

@pikusa no jo 😅 😅 Já totiž měla malou na klíně a koukám bokem na stolek a píšu jednou rukou... Mně to přišlo jako sníh 😀 😀