Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
7. pro 2010

@kacka.l jé já pako neumím číst 😀 😀

mpavlinka
7. pro 2010

@kacka.l no mám zelenou. 😵 A je fakt super 😵

Jojo foto...hned...

pikusa
8. pro 2010

Dobré ránko holky.....
tak už nám to zase funguje 😉

kacka.l
8. pro 2010

Tý jo Piku, a Pavli- zrovna když si povídáme, tak to stopnou!!No alespoň jsem šla spát!!!
MPavlinka Fotka bude super. 🙂

pikusa
8. pro 2010

Kači vid.....údržba systému 😝
a taky jsem teda šla spát

lucenek
8. pro 2010

jj v porubě...piku my se chystáme sejít face to face nicméně...se vždy něco posralo 😀

pikusa
8. pro 2010

@lucenek hele,takhle to mám jednou tady z koníka,bydlí 16 km a ještě jsme se neviděli 😀

lucenek
8. pro 2010

@pikusa ale nám to raz vyjde, že kači 😉

pikusa
8. pro 2010

@lucenek no nám s tou kamarádkou taky 😀

lucenek
8. pro 2010

to zas byla šichta....tývoe samá pakárna
fakt bych měla dostávat příplatek za psychickou újmu

pikusa
8. pro 2010

@lucenek a co stávka?????u vás byla taky???

lucenek
8. pro 2010

@pikusa ha ha myslíš že fakultka dotovaná státem by stávkovala?????my nepřijdem o prachy ani za cenu uzákonění 10% dolů....tak nebylo proč stávkovat

pikusa
8. pro 2010

@lucenek ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucenek
8. pro 2010

ale makaly jsme jak magoři to zas jo...furt dokola, že já nejdu někam na oční třeba 😝

pikusa
8. pro 2010

@lucenek na oční???? 😀
hele,já jsem tehdá chtěla jít na zdrávku---ještě byly jesličky a já chtěla k dětem do jeslí.....
ale představa,že někomu píchnu injekci.....neeeeeeeee to nedám,tak jsem tam nešla 😀

lucenek
8. pro 2010

@pikusa no kapeš do očí dovezeš operanta, těžké stavy se k tobě nedostanou, na noční chrápeš.....

pikusa
8. pro 2010

@lucenek tak jdi na oční 😀

lucenek
8. pro 2010

@pikusa jo a budu brát málo ne..... 😝 je to něco za něco..až budu moctsi dovolit polevit tak něco vymyslím

pikusa
8. pro 2010

@lucenek hmmm tak musíš vydržet 😉

lucenek
8. pro 2010

jo jo vyděžaj pajonier 😀
se těším až dám gojgýse do kočáru 😵 ještě noční zítra apka tři dny volna, v pátek kadeřník, masáž a večer púokec u drinku s holkama, v sobotu má Lucinka totiž narozeniny 😀

pikusa
8. pro 2010

@lucenek no máš super plány.....a narozky?????tak to bude mejdan 😉

lucenek
8. pro 2010

nno myslím že tak v poklidu posedět uvidíme

mpavlinka
8. pro 2010

Včera spadnul kůň, tak zasílám až teď 😵 . Zítra si jedu pro sedajdu, takže budem completo 😵 A koupím ten teflonový sprej.

lucenek
8. pro 2010

@mpavlinka ty máš modrou konstrukci? tu nohu?

mpavlinka
8. pro 2010

@lucenek jj sporťas mám modrej 😉

pikusa
8. pro 2010

@mpavlinka hezká navettka.....

lucenek
8. pro 2010

@mpavlinka to vidím poprvé modrá konstrukce teda částečně

mpavlinka
8. pro 2010

@pikusa no a byla za super cenu 🙂 Takže mi ani neva že není modrá, stejnak se s ní nejezdí dlouho 🙂

lucenek
8. pro 2010

holky brou těžknou mi hnáty idu je nahodit hore 😉

mpavlinka
8. pro 2010

@lucenek no 2007 kolekce to tak bylo - modrej modrou nohu, zelenej zelenou... Není to moc praktický teďka na to moje kombinování, bohužel modrou jsem zrovna nesehnala.