Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
23. led 2011

Piku nemám, mám to v hlavě... 😉 😀 😀 😀 😀

Né to víš, že ne!!!Prostě jak je tady na koňovi vyhledávač, tak tam dám "výtah perego" a ono to vygooglí stránku, kde to je. 🙂

kacka.l
23. led 2011

A protože mi tu Bruník od rána lítá s centimetrem kolem krku...no vím, moc výchovné to není... 😀 😀 😀 😝 Tak jsem to změřila a kolca jsou od sebe max 64cm. 🙂 Takže vpohodě lezeš.

kacka.l
23. led 2011

Lucenku a jak dopadla ta výýplata. Já se těším na ten další měsíc. Asi dobře, když si síčko doma u tebe užívá, pláštěnka taky a vložka do kočáru též..... 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
23. led 2011

@kacka.l aha Kači,no vidíš,vyhledavač mě nenapadnul 🙂

lucenek
23. led 2011

😵 @kacka.l jj ještě byla sedačka kožená v barvě latte

kacka.l
23. led 2011

Kožená????tak to muselo být maso. Hlavně v létě. 😀 😀 😀

lucenek
23. led 2011

no to jr mi fuk prdnu tam na to deku..ale nechtěla jsme látkovou sára věčně ruce spatlané...a tohle jen přetřeš 😉

nina88
23. led 2011

Ahojte, prosiiiim o radu. Dnes sa nam uspesne podarilo predat Concord Fusion, rocnik 2008, vanicka nam moc vyhovovala,no sportovy des. Tak sme sa dohodli,ze kupime GT3, moc sa nam paci. Tak len par rad prosim. Je nejaky rozdiel v rocnikoch okrem farby? Je sportova cast naozaj super? Ma aj nejake nevyhody?? Ten nanoznik ked tam,kryje dostatocne? Maly ma len 6 mesiacov,nebude mu zima? (asi nie,ze?) Kupili by ste ho znova,alebo je aj nieco lepsie??

Dakujem moc vopred 😉

nina88
23. led 2011

Este jedna otazka. Neviete kde sa da kupit najlacnejsie??

lucenek
23. led 2011

@nina88 barvy, pláštěnka a uchycení pásu ne moc podstatné rozdíly
sproták je nejlepší pochopíš sama až ho budeš mít, za sebe dorpručuju kol 08 nebo 09 hlavně kvůli pásu jsou na zaháčení bud na pevno nebo oděláš dítě je pásané a může si cucat paleček u nohy
nánožník je tak na podzim jaro....na zimu bych si nechala ušít spousta mamin šije luxusní tvary i zpracování
koupila bych za s a znova, nechávám na druhé prtě...
a nejlevnější to už si dej tu námahu a progoogli se..a uvidíš ceny u vás a v čr rozdílné

nina88
23. led 2011

@lucenek dakujem 😉

jchalupka
23. led 2011

@pikusa díky. díky. Na těhle fotkách je to krásně vidět. A jak píše Lucenek, nechám ušít delší až po nohy. Ať to tmavé malou v létě nepálí do nohou. Jo holky, co je to síčko ? Nevím co to je 😒

valentinuska
23. led 2011

zdravím opět po delší době a chci se zeptat, když nemáte ve sporťáku fusak, tak tam máte nějakou vložku?
dá se koupit normálně nebo to jenom šije někdo z mmb?

lucenek
23. led 2011

@jchalupka peg perego sí golkfky s jedoduchýma kolama, plikop3 těžší golfky dvojité kolca, pak je velo easy drive, switch....
@valentinuska když nemám fusak měla jsme na léto vložku ale i bez jak kdo chce....a jen šité PP GT3 je samo o sobě velice dobře polstrované takže ta vložka je jen jako ladící prvek nebo ochrnana před sluníčkem když máš tmavý potah a jsou jen šité

valentinuska
23. led 2011

@lucenek díky a máš typ, kdo konkrétně to šije 🙂 že bych trochu oživila ten náš tmavý kočárek ...

jchalupka
24. led 2011

@valentinuska http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
právě vybírám barvičky. Lucenek mi poradil 🙂 Vypadá to moc pěkně. Pár stránek zpět jsou od holek i fotky, jak to vypadá.

lucenek
24. led 2011

jj to je ona jezdím si pro vložky a nánožník ososbně je z ostravy....

pikusa
24. led 2011

@lucenek ty se máš.....že jí máš kousek....
bych tam byla pořád pro něco 😀

lucenek
24. led 2011

@pikusa no právě to taky není výhra 😀

pikusa
24. led 2011

@lucenek hmmm leze to do peněz co 😀

lucenek
24. led 2011

no leze

pikusa
24. led 2011

@lucenek to věřím....
ale zase to máš vše z první ruky 😀

jituskak
24. led 2011

ahojky, holky, na diskuzi o pliku mi nikdo neodpověděl a já to potřebuju nutně.
jak se demontuje pliko, abych tam mohla dát navettu? já prostě nevím, jak oddělat tu zádovou opěrku??? jeslti to vůbec jde?? ale na obrázku to vypadá, jako by tam nebyla...

valentinuska
24. led 2011

@jituskak určitě jde oddělat, já jí mám dole ... jenom už nevím, jak jsme jí dolů dostali ☹

@lucenek ty se máš, že si můžeš vše prohlédnout v originále - takhle na netu si nějak nemohu vybrat ☹

lucenek
24. led 2011

@valentinuska já tam nejedu a ukažte...napíšu co chci a jaké barvy ona mi pošle foto barev...a já řeknu tu a tu a pak si přijedu

lucenek
24. led 2011

@jituskak hele ještě písni na www.malli.cz ten robert ti napíše.... 😉

jituskak
24. led 2011

holky, už jsem na to přišla, ale teda... jako na přehazování jako na GT3 to teda není. bych potřebovala aku vrtačku, aby to šlo rychlej. a celkově mi přijde, ža je to takový rozhrkaný. přece jen, na golfáči to drží pohromadě taky trochu boudička, tím, že je na cvoky ke konstrukci. no, zůstanu u GT3 s korbičkou. jo a ještě mi poraďte, jakej skejt by šel k GT3. jsme dneska skusila povozit Šímu na tom stupátku a dost se mu to líbilo...

lucenek
24. led 2011

@jituskak mám síčko taky je to hrkálek oproti GT3
hele písni na malli taky ten pán má celkem přehled..jde o to že dole není tyč ale to stupadlo či co to je.....

lucenek
25. led 2011

týjo 24 hodin tu nikdo nepsal 😅 😕

kacka.l
25. led 2011

24 ne, Lucenku, ty dvě minutky jsi to taky mohla vydržet!!!! 😀 😀 😀
Jinak už jsem čanana. Teda žádná velká změna, ale vlasy vypadají o hodně zdravější. 😉 A ten kadeřník je fakt super, moc šikovný a milý kluk.