Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
27. led 2011

Osobně foceno před minutou, místo abych uklízela, vymýšlím kraviny. 😀

vendyzr
27. led 2011

@kacka.l No bylo by fajn, kdyby nebyl tak naducaný, Elluška je celkem fortelná sedmikilová ženská 😀 😀 😀 Díky moc za radu, tak asi půjdu do tohodle. A uklízení neuteče, však to všechny známe 😉 😉

kacka.l
27. led 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41244398&tab=0

Pokud netrváš na novém, tento by se Ti i hodil. 🙂 A žmolíčky má každý, stačí odžmolkovač z tesca za 70kč a bude jak nový. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40213769&tab=1

mpavlinka
27. led 2011

My jsme v Navettě doteď (7 měsíců), ale už jí budu prodávat, malá se tam vejde jen v kombinéze a pak na ní dávám deky, s fusakem už ne. Vejde se opravdu tak tak.

jchalupka
27. led 2011

... tohle je moje Kačka když ji byly 4 měsíce a s fusakem od emitexu tam byla tak narvaná... se ji v korbě nelíbilo. Až později jsem zjistila, že se po odstrojení potahu dá vyndat polysterén, který je po celém obvodu v tloušťce cca 2 cm... takže byla hned korbička širší i trochu delší...

marketka.27
27. led 2011

@vendyzr S křížkem po funuse asi 🙂, ale nedám dopustit na "náš" fusak http://www.lovelybaby.cz/produkty/fusak-lodger-... Do navetty zapadl jak ulitý a používáme ho i letos.

valentinuska
27. led 2011

@marketka.27 fakt se ti vešel do navetty? ten se mi moc a moc líbí, ale říkala jsem si že bude spíš až do sporťáku 🙂 no možná jsem ho měla koupit 🙂

zazalienka
27. led 2011

AHojte, ja som tiež mala malého v Lodger Bunkeri v Navette, len teda on veľmi rýchlo rástol, tak keď mal tri mesiace putoval do šporťáku🙂) teraz má rôčik a v bunkeri krásne sedí v šporťáku a zohrieva sa (ešte sa mu nechce bežkať). Do navetty sa zmestil aj s tou chlpatou vložkou (vyteplenou) bez problému..

lucenek
28. led 2011

lodger je čananej...náádhernej...ale šíleně drahej teda...spíš můj pocit že není šustákovej že víc profukne.....ale dalal bych si říct 😉
dneska jdem do solné 😵 kačko nechceš se poo přidat i s malou? až dojde ze školy?

valentinuska
28. led 2011

já si myslím, že by profouknout nemusel - když je uvnitř ta vložka a při velké nepřízni počasí máš ještě nánožník 🙂
no ale ta pálka ...
možná v jarních slevách, pokud budou 🙂

mpavlinka
28. led 2011

@valentinuska je nááááááádhernej 😵 🙂

valentinuska
28. led 2011

@mpavlinka mají i krásně modrej, takovej azurovej - ten by ti šel i ke kočárku 🙂
i mě se moc líbil ...

pikusa
28. led 2011

Tak teda mě se taky moc líbí...
jen pak nevím,když prcek chodí,je z kočárku,pak chce do kočárku---asi se ušpiní dost ne????

lucenek
28. led 2011
pikusa
28. led 2011

@lucenek no to je dobrý 🙂

lucenek
28. led 2011

@pikusa emitex dělá taky něco podobnýho..ale jen černé..tyhle jsou krásné....

pikusa
28. led 2011

@lucenek to jsou....
ale stejně,třeba 5krát nandavat a sundavat????
to at raději jen chodí už 😀

lucenek
28. led 2011

no já ti povím že včera mi tak zaprasila fusak, že teda návlek nebo bez kočáru....

valentinuska
28. led 2011

ty návleky jsou prďácký! 🙂

lucenek
28. led 2011

a cena celkem ujde čekala jsme víc

pikusa
28. led 2011

@lucenek my bez kočárku 😀

lucenek
28. led 2011

@pikusa šikulky, my dnes berem síčko jedu do jeskyně tak at to zmáknu
zase udělá pár kroku a chce se nosit a na to fakt nemám

pikusa
28. led 2011

@lucenek no když musím do města kočár vezmu.....
ale ted raději nechodím do města 😀

lucenek
28. led 2011

já musím furt nšco bych se ukouslala nudou

pikusa
28. led 2011

@lucenek no to já taky,jen město ted vynechávám 😀
dnes jsme byli plavčit,odpoledne jdeme na procházku a k babičce.....

lucenek
28. led 2011

my chodíme pondělky plavat
ted chci si vyřídit z fksp tu solnou ono ted v těch plýskanicích moc nejde co vymýšlet

pikusa
28. led 2011

@lucenek když my u nás máme prd....
do solné jsem jezdila loni.....ale ted jsem pořád bez auta,střídáme si jedno.....

lucenek
28. led 2011

a kde že to býváš????

mpavlinka
28. led 2011

@valentinuska jojo ten by nám šel 😵 😵 Já jsem sice na růžovou, ale je dost drahý, tak bych vzala asi modrou aby byl univerzální i na druhý mimi 🙂

pikusa
28. led 2011

@lucenek Kousek od České Lípy......v malém městě...a nesměj se...jmenuje se Mimoň 😀