Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

triowax
10. únor 2011

@mpavlinka psala jsem, s poštou téměř 4000

triowax
10. únor 2011

a to jsem si k nim za 400 nechala ušít nánožník

mpavlinka
10. únor 2011

@triowax omlouvám se, jsem to přehlédla. To je fakt kráva 😠

triowax
10. únor 2011

@mpavlinka v pohodě.

triowax
10. únor 2011

Já jsem naštvaná, že jsem prodala ty nase completa. Ale říkala jsem si, v zimě s nima jezdit nebudem, tady to nemám kde skladovat - tak je prodám a pak dojezdíme ve sportáku.

Nooo a mám to. měla jsem si je nechat.

valentinuska
10. únor 2011

@triowax no normální to fakt není, vždyť podvozky plika se používají i pod navetty a jsou fakt pevné ...
když je teda vezmu do ruky po sporťáku, tak to rozdíl je veliký, ale takhle se to kývat nemůže ☹
co to je za paní na mmb ať od ní dám raději také ruce dál?

triowax
10. únor 2011

Já mizím do školky..projedem ho pořádně venku a uvidíme.
Pak se ozvu

ivett
10. únor 2011

holky je tohle ten sajrajt na promazávání a čištění?
http://www.axa-oleje.cz/ag-teflonovy-sprej-400-ml

http://www.axa-oleje.cz/wd-40uk-wd-40-100-ml

díky...a postřehla jsem tady debatu o přebalovací tašce z DM myslím, dneska jsem si ji koupila, protože ta velká babymoov, co mám je super spíš do auta na cestování a delší pobyt mimo domov a špatně se mi rve pod kočár, tak jsem koupila tuhle z DM menší a je super 😉 u nás měli jen fialovou a béžovou s hnědou výšivkou, já mám kočár javu, tak jsem vzala tu béžovou, ale já to stejně budu smýkat pod kočárem,t ak je to jedno,ale ta fialová byla krásná, jen se mi k ničemu nehodila no...
a dneska jsem využila parádně ten obr koš pod GTčkem, měla jsem tam velký balík plen, mega pack ubrousků, tašku s různýma drobnostma z drogerky a ještě jsem se protáhla obchodem a vezla menší nákup, jo a tu tašku k tomu a jela jsem jak královna, všechno se vešlo, fakt super...jen ta váha, za chvíli budu mít svaly jak pepek námořník 😀

jo a lidi mi kočár hrozně chválí, i cizí se za ním otáčejí, včera mi dokonce paní cizí říkala, jak je nádherný a dneska se mě starší babka ptala kde jsem ho koupila a kolik stál, no řekla jsem jí orientační cenu a málem se křižovala, ale co...líbí se 😵 😀

triowax
10. únor 2011

@ivett jéé. já promazávám WDčkem

Tu béžovou z Dm jsem měla taky, jenže....prodala s minulým kočírkem. Ted by se mi hodila, tak přemýšlím, že si ji koupím znova. koupím takovou tu karabinku, abych ji navlíkla do tech ocek u perég, našiju a hotvoo.

ivett
10. únor 2011

takže je to ono, fajn...tak to objednám, bo kdoví kdy se dostanu někam, kde se to dá sehnat 😀
holky a teda wdčkem vyčistit a teflonáčem pak nastříkat???

triowax ta béžová je moc hezká, už jsem ji rozbalila a myslím, že pod kočár bude super, já nejsem příznivec vožení tašek na madle, jsem ráda, že GT3 má tu ledvinku, tam hodím klíče, mobil, peněženku, kapesníky, hadrovou plenu, teď rukavice a víc mě nezajímá, zbytek bude v tašce pod košem, já na nákupy běžně s kočárem jezdit nebudu, takže mi tam může spolu s pláštěnkou krásně zabírat místo 🙂

triowax
10. únor 2011

@ivett já wdčkem mažu, je to mastný jak pr..e

no joo,já kočárem jezdím vsude. a mám ráda vše po ruce,než se pořád ohýbat. tak mně taška na madle nevadí, ba naopak nepostradatelná.
Do koše dolu dávám nákup a spol

ivett
10. únor 2011

triowax, jj já to chápu, třeba k tomu časem dospěju, vozím teprve 2 měsíce 😀

tak jsem ty sajrajty objednala, trošku nám vržou kolečka jak je furt hnusně a pak zas pěkně, jednou sníh a mokro podruhé prach, sucho a do toho štěrkt a sajrajt z posypů, tak je třeba to trochu vypucovat 😀

triowax
10. únor 2011

@ivett ne každý se tak stará o kočárek. Kéž by každý, pak se nemusím bát kupovat jetý kočárek a dopadnout jak hubkař

pikusa
10. únor 2011

@triowax tak jsem měla venku Pliko.....matese jsem v něm nepovozila ani jednou,celé ě hodiny šel sám....
ale teda takhle se mi nekýve ani ten můj....a to je o dost starší

triowax
10. únor 2011

@pikusa to se máš

pikusa
10. únor 2011

@triowax hele,on se taky kýve ale asi ne tak moc.....
aler já šla do něj s tím,že je používanej dlouho a dávno po záruce....

triowax
10. únor 2011

@pikusa noo a já do něj šla proto, že je ježděný tři měsíce a má záruku

pikusa
10. únor 2011

@triowax no právě proto bych byla nas....
bydlí ta ženská daleko???

triowax
10. únor 2011

@pikusa joo na druhý straně republiky. Je z Prahy

lucenek
10. únor 2011

@triowax tak to zkus v tom kenyo...ale upřímně pochybuju

lucenek
10. únor 2011

@triowax jak dlouho ho máš?

pikusa
10. únor 2011

@triowax trvala bych na tom,že chci doklad o koupi........a že si sama teda uplatníš záruku.....
určo bych řekla,že už snad v záruce ani není

triowax
10. únor 2011

@lucenek dneska přišel.
a doklad o koupi mi říkala, že hned pošle.

kacka.l
10. únor 2011

No mě se teda taky kývaly, ale né takto. Taky bych zkusila reklamovat. Ale za 4000,- je to fakt dost, když nové se dají koupit kolem 5000,-
No upřímně já jsem taky lehce z pegu zklamaná, má prostě šíslou boudu, a to mě děsně štve. I když manža říká, že to nejde ani vidět, já to prostě vidím.

A opravdu nejde vrátit zboží, vím, že Luce???tady někdo kočár vracel, ne???Myslím, že vrátit můžeš, ale tuším, že to musíš oznámit hned ten den, co ti kočár došel.

kacka.l
10. únor 2011

Lucenku, můžu od 16.15-17.00. 🙂
Kdo chce, ať se přidá. 🙂

triowax
10. únor 2011

@kacka.l Vrátit můžeš, pokud ti ho druhá strana přijme. A když přijmout nechce, máš prostě smůlu.
Jooo já kupuj uvždycky jen nový kočárek, z ojetých mám fobii (ted vím proč).
Měla jsem ještě počkat a v březnu objednat nový. přidala bych 1500 a byl by klid.

kacka.l
10. únor 2011

@triowax Toto slyším opravdu poprvé. 😕
myslím, že máš výlátané ty nýty, a to fest, a dokonce nemáš je jakoby ohnuté u těch druhých starých plik jsem to tak měla. Ale ty měly fakt tak 6 let. 🙂 A nemáš to náhodou kolekci 09???

triowax
10. únor 2011

@kacka.l ano je to 2009. Už jsem je měla a byla jsem spokojená, tak jsem je chtěla znovu. Proč?

kacka.l
10. únor 2011

Nene, podle mě je kol 09. lepší než 10, ale zase je divné, že v roce 2011, má kolekci 09 starou tři měsíce, doprodávaly se tuším před rokem, ale pokud má doklad, tak bych to neřešila a golfky poslala na reklamaci do kenya. 🙂

valentinuska
10. únor 2011

@triowax na které Praze paní bydlí?