Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
15. únor 2011

@lucenek jo to souhlasím, mě se dvojitá kolečka také osvědčily 🙂 ale já to beru, že v Praze golfky nemáš jenom na lítání - kolikrát potřebuješ jet mhd, hodně přestupovat a s GT3 to nedáš - ale dítko tam stráví spoustu času ☹

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska s gétéčkém to dávám několikrát do měsíce 😝 😠 😀 No ale je to facha, proto chci ty golfáče, navíc mi tuhle nějaká kravka málem pustila kočár ze schůdků tramvaje, jsem myslela že budu vraždit ☹

valentinuska
15. únor 2011

@mpavlinka tak já mám třeba problém, že na můstku nepřestoupíš a ty dlouhý schody si sama netroufnu ☹
a když budou golfky, tak všechny eskalátory pokořím! 🙂
a pak nechci čekat a milostivě se doprošovat někoho, ať mi pomůže

mpavlinka
15. únor 2011

@valentinuska jo tak téma eskalátory... No... jela jsem jednou a málem jsem kočár vyklopila, páč jely děsně rychle. Takže od tý doby jezdím jen vlakem, tramvajema a metrem tam kde jsou výtahy 😠 Slibuju si od golfek to samé co ty 😵

pikusa
16. únor 2011

Holky,tak jsem na jednu stranu ráda,že eskalátory a MHD řešit nemusím

veronka
16. únor 2011

baby a co poviete na GRACO TREKKO, TEUTONIU SPIRIT S3, CHICCO S3, X-LANDER XT? nemali ste niektora,su predsa lacnejsie ako gt3,ale neviem v com su rozdielne. poradte ak viete.

ivett
16. únor 2011

veronka tak teutonka levnější určitě není, je tak na stejno a mě se líbila, ale když jsem ji viděla naživo, tak mi vadilo, že nemá nafukovací kola, jen pogumované a taky mi vadila dodací lhůta, protože pokud si nevybereš kus, co mají na prodejně a chceš jinou barvu, musíš si ji objednat u výrobce a to trvá a navíc mi na zimní dítko přišla docela tenká a dokrytá ta hluboká korba, sporťák prý má ale dobrý, nevím, neznám nikoho osobně, kdo ji má...
chicco s3 mi přijde hrozně plastové, na prodejně jsem ho okukovala, hrkalo a vrzalo už tam, asi ho měli blbě seštelované a složené nevím..
xlander se mi docela líbil, má velký sporťák, srovnatelný s PP velikostí, nejde mu otáčet korba, tak proto, myslím, že z toho cos napsala bych si mimo gt3 vybrala si ten...
graco trekko jsem viděla, má zajímavou konstrukci, ale nemám žádné zkušenosti ani neznám nikoho, kdo má...

ivett
16. únor 2011

a jinak já žít v praze holky, tak jsem nahraná a kočár si asi nevyberu, teda jako být dokázaná na MHD a metro a tak, to bych byla fakt v koncích...manža v metru minule když jsme tam byli, pomáhal slečně s kočárkem z těch schodů, bo tam nebyly jezdící ani výtahy, takže jako to je mazec, jeslti tam musí jezdit denně...a taky na těch jezdících schodech s kočárem to je o hubu, no vůbec nevím jak bych to tam dělala, věřím, že tam jsou golfky nebo lehké kočáry fakt třeba...ale zase jsou tam všude kočičí hlavy mi přijde, takže na kočár fakt ideální 🙄 vyhrká se hned...

triowax
16. únor 2011

Kamarádka má teutonku, spirita a je spokojená, má teda jen sporták.
Mně se líbí s podvozkem cosmo, ale korbička na mimi se mi zdá strašně malá a taky se mi zdá nízko

veronka
16. únor 2011

@ivett hej, som si všimla, že stojí skoro ako gt3
myslíte, že gt3 bude dobrá voľba, že by som ked budem potrebovat skocit do mesta, alebo k doktorke, tak ze ju tolko hodim do auta a vytiahnem z auta? som pozerala, a teraz čo mám kočík tak ten váži podvozok 10 kg a sedačka 6 kg, takže to je 16 kg, a gt 13kg, to je rozdiel.

lucenek
16. únor 2011

kámoška má graco trekko gasha a nemůže si jej vynachválit velký koš dobře přístupný, polohovací perfektně kryje polstrovanej, akroát má kolca ty pěnové či čo to je, já řešit finance tak z vyjmenovaných jdu do tohodle..... 😉
plika mini jsme neviděla naživo....

veronka
16. únor 2011

a čo poviete ne bumbleride indie

veronka
16. únor 2011

inak čo ste tu spomínali, že sa s korbou pp gt3 zle jazdí, že sa prevrhuje lahko, nebolo by teda dobré mať hlboký kočík zvlášť a športiak nechať gt?

lucenek
16. únor 2011

@veronka já bych si koupila i korbu...ale korby maj těžiště jinde je to stejné i u quinny a casualu apod typech kočárků

lucenek
16. únor 2011

@veronka bumbleride indie je mazec....steršně vratkej tenké tyčky.....nic praktického, jezdí tady v Ov každá druhá maminka

lucenek
16. únor 2011

na písku na podzim právě jedna mamača nadávala že zafouká vítr a opře se a kočík jede....pokud je zabržděný před obchodem avítr fukne z boku má tendenci se převrátit....

pikusa
16. únor 2011

Holky.....ještě že mám pega když to tady čtu...
a asi ještě že už nebudu muset vybírat 😀

lucenek
16. únor 2011

@pikusa tak tak 😀

pikusa
16. únor 2011

@lucenek ale jinejm bych klidně vybírala 😀

lucenek
16. únor 2011

jj ono když člověk má pár kočárů za sebou..a ví...tak je to hned jednodušší

veronka
16. únor 2011

no tak ešte nejako ukvákať toho môjho chlapa a bude to, kúpili sme polsku 3-kombináciu, že bude aj pre druhé bábo, ale nie som spokojná so športovou časťou, mala som si naštudovať kočíky pred tým ako som kupovala. neviem či mi to prejde, lebo je to dosť peňazí.

pikusa
16. únor 2011

Tak já teda studovala a studovala......a do polské trojkombinace bych teda nešla....
ne že by se mi některé nelíbily.....ale jen hluboké...
autosedačku bych si nelajskla a sportáky jsou na prd

lucenek
16. únor 2011

@veronka i jetej gt je dobrej..ale třeba si dát majzla.....
ono před dítětem studovat můžeš co chceš čas ukáže co je priorita a co ne...já musela v dešti zimě ven...jinak nespala, takže jsme ocenila jízdní vlastnosti, pohodlí.....opradvu je to o tom, co ty časem zjistíš co je dobře a co ne.....

pikusa
16. únor 2011

No já chtěla hlavně velkej sporták......

veronka
16. únor 2011

ste ma nakazili gt3, tak asi si ju zadovazim a ked chceme este druhe tak dokupim vanicku, a mozno potom bude este jedno :D

pikusa
16. únor 2011

@veronka tak tak...kup sportáček a pak dokoupíš korbičku 😉

mpavlinka
16. únor 2011

Ahoj holky.
Mně se osvědčilo na malý mímo klasika hlubokej kočár. Ale je nepraktický na skládání, takže do auta jsem měla ůnejdřív x landera, byl hodně skladnej, celkem lehkej, ale korba dost malá. Jako sporťák se mi také nelíbí. Takže jsem koupila pega, páč má obrovský sporťák. No a na cesty vlakem koupím ještě golfáče.

@ivett jo u ty teutonky se divím že nedělají nafukovací kola 😠 No a vůbec ten kočár se mi prostě nelíbí, ale myslím si že je hodně kvalitní, skladný a dobře se s ním jezdí.

Jinak co se týče tříkolek kámoška má Cam Cortinu, jízdní vlastnosti podobný co peg, jde dokonce sporťák otočit k mamce, proti pegu je skladnější, ale tuším že autosedajda se dává na nějaký adaptery, není to taková pohoda jako u pegu.

pikusa
16. únor 2011

@mpavlinka Cam se mi ale nelíbííííí 😀

mpavlinka
16. únor 2011

@veronka vanička pegu - tedy ty starší kolekce jsou hodně prostorný, myslím že na kombinaci fakt hodně dobrý. Malá je obr a je v korbičce doteď. Tedy už je namačkaná, ale nějak se tam vejde. Myslím, že normální dítě se tam klíďo vejde do 8. mesíce i déle a to i v zimě 😉 Ale myslím, že ty nové korby jsou menší.

mpavlinka
16. únor 2011

@pikusa jj proti pegu určitě není tak hezká 🙂.