Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
28. únor 2011

@pikusa děkuju 😵

pikusa
28. únor 2011

@veronka pásy jsem si odmontovala sama 🙂
@mpavlinka dej pak vědět

lucenek
28. únor 2011

@pikusa jak často jezdíš už byl enbryotransfer? nebo bude prodlužovat kultivaci? a ještě mi pověz, kolik takové věci stojí.....v praze
moje kamarádka chodila tady do OV a vyplajzla za IVF 50

pikusa
28. únor 2011

@lucenek my máme po IVF mrazáčky....
první IVF-ICSI nás vyšlo asi na 25 000-28 000...ale mě stačily malé dávky hormonů,takže jsem ušetřila na lécích.
A transfer bude ve čtvrtek.....ráno budu volat laborku,jak se povedlo rozmrazit a kdy máme dojet

lucenek
28. únor 2011

@pikusa jo tak, a měla jsi hyperstimulák?seduju, že bývá často....piku....březen to bude krásné jarňátko....to vyjde 😉 😵
teda udělátkoviny budou na jaře 😀

pikusa
28. únor 2011

@lucenek poprvé,když jsem stimulovala,tak mi to stopli před odběrem vajíček právě kvuli stimuláku....
po druhé teda dali minimální dávky a stejně jsem měla mírnej....taky mi odebrali 30 folikulů...z toho 23 vajíček...
ani nechtěli dělat transfer....pak teda že po porodloužené kultivaci zavedou jen jedno.....a byl mates 🙂

lucenek
28. únor 2011

@pikusa týjo sekec mazec to mus být...piku ještě blbá otázka jestli nechceš neodpovídej, a Vám jinak než IVF nejde?

pikusa
28. únor 2011

@lucenek hele,doma jsme se snažili 3 roky a nic....já anovulaci,dlouhé cykly a polycystické vaječníky a Pepa špatné spermio...

lucenek
28. únor 2011

@pikusa jj...kamarádka taky tak..ale vše dobré akorát přepážka v děloze a zakloněná a po dvou třech letech se povedlo....
kolikrát čteš , že tam zabila, tam pohodila....a přitom...... 😝

triowax
28. únor 2011

Tak mi v obchodě nabídli síčko, ode dneška je completo 2010 za 4500.
Tak já už fakt nevím. Risknout uzké calista se spojenou nebo jít do těch síček.
Když to vemu, kdyby ty plika byly Ok a nebyly rozheklaný, jezdila bych stejně s nima

lucenek
28. únor 2011

@triowax jo já ti psala o síčku že prostě jede jinak na vynesení rychlé přesuny oká ale jízdní vlastnosti pro mě teda nif mof, stejně jako všechny kočíky golfového typu s jednoduchýmy koly s malým průměrem

triowax
28. únor 2011

@lucenek tak já raději zvolím asi síčka, přece jen jsou o něco širší.
Pamatuju si jak me u maleho v obchode ukecali na babypoint trafic a maly v nem sedel jak napresovana okurka

lucenek
28. únor 2011

@triowax jsou o dva cm, ale jsou delší...zádovka.....

triowax
28. únor 2011

@lucenek ono třeba i plika mají záda siroké od bocnici k bocnici jen 30cm,ale pak mají ty bocnice a navíc mají široký sedák,takže tak uzke nejsou.
ale calista jsou uzk cele

bublalala
28. únor 2011

Ahojky,my jsme peg Pégero kupovali letos v únoru čekáme mimčo v půlce května .Koupili jsme variantu zelenou přišla nám nejvhodnější pro prcka.Vzhledem k tomu,že jsme oba vysocí tak je kočárek vyhovující a prošel v testech celkem dobře beru to v poměru (buga boo + mutzy).Hlavně je krátká objednávací doma cca 3dny.POkud se pro něj rozhodněš
tak máš možnost si vybrat druh koleček jestli malá nebo velká ale to už ti snad poradí v obchodě. Pokud jsi ze záp.čech tam mam tip na obchod kde ty kočárky maj a hlavně ti poradí.

mpavlinka
28. únor 2011

Tak Plika jsou doma 🙂 Byli jsme je s manžou zajet na nábřeží a na Karlově mostě a jsem překvapená že i po kočičích hlavách se jelo pěkně. Zkusila jsem si tramvaj, krásně je vynesu i snesu a Nikča u toho spala. Na manžela divně koukali že mi nepomůže , hlasitě říkal "manželka si to trénuje, já bych jí jinak pomohl"

lucenek
28. únor 2011

@mpavlinka kočičí hlavy?????????? 😅 😅 😅

mpavlinka
28. únor 2011

@lucenek v Ostravě se neříká kočičí hlavy? 😅 😀 To jsou velký dlažební kostky 😉

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka jooo s pulrocakem jsem hrave zvedla taky. ted uz mam problem i s golfkama

lucenek
28. únor 2011

@mpavlinka ne.... 😀
my máme štrample, olačku, rožni, cype a tak 😀 😀 😀
taky se bojím že pak neuneseš

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax
@lucenek

malá má teď už deset a půl kila 😀 😀. Co bude potom neřeším, teďka mám cestování vyřešený 😉

mpavlinka
28. únor 2011

Jinak nechápu jak je ta ženská může mít bez škrábance. Jsou jen ojetá kolečka a mírně šislá bouda 😵 Říkala teda že měla čtyři kočáry, tak tomu i věřím 😀

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka třeba je neskládá do auta.
Já nemám na žádném kočáru škrábance, jelikoiž nemám auto a do auta neskládám

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax jojo to bude tím. Já mám pega samej škrábanec 😠 Mám ho jen v autě a skládám ho někdy třebas dvakrát třikrát za den 😀

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka nu asi ano.

mpavlinka
28. únor 2011

A do kufru narvu pega s navettou i Plika, takže taky spokojenost 😵

@triowax pro co ses nakonec rozhodla 🙂

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka nooo pořád nevím.
kdyby ty síčka za stejnou cenu měly spojenou rukojet.
Já bych je oboje potřebovala nazivo vyzkouset,posadit tam malou a pak bych vedela hned

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax hele já měla z holí strach a dneska jsem s nima hoďku jezdila a jsem se s nima zžila jak kdybych to vozila furt. Ale chápu tě, měla jsem stejnej pocit a chtěla se spojorukojeť 🙂

triowax
28. únor 2011

@mpavlinka o ni nejde.
jde o to,ze jsem chvili jezdila s tema plikama (rozheklanyma)a to byl fakt mazec.
ted nevim jestli to bylo stavem kocarku nebo tema rukojetema,ze jsem mela fakt problem

mpavlinka
28. únor 2011

@triowax tak si povoz Plika nová...