Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

nikisvord
7. dub 2011

kúpim PP gt3 vo farbe mocca..ma niekto na predaj? 🙂

dasty79
7. dub 2011

@pikusa a @lucenek - díky za odpovědi 🙂 PP je fakt super 🙂

pikusa
7. dub 2011

@dasty79 jo to je 🙂

lucenek
7. dub 2011

@nikisvord ted jsem viděla novej na mali.cz....močíčku...a já mám ale neprodám 😵

lucenek
7. dub 2011

@kacka.l kači vidíš tam na aukci kolik je tam přihlášených lidí na tu korbu?

nikisvord
7. dub 2011

@lucenek na mali.cz?mozes mi poslat link?lebo to neviem najst..dakujem 🙂

nikisvord
8. dub 2011

@lucenek dakujem velmi pekne 🙂

nikisvord
8. dub 2011

nemá tu niekto gt trojKu vo farbe jawa?ja som ho nikde nevidela naživo,a v katalogu vždy farba skresluje..Ak niekto má,hodte nejaké foto 🙂

pusiket
8. dub 2011

@nikisvord Mám ho já-nějaké fotky mám tady http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
😉

nikisvord
8. dub 2011

@pusiket jého,je pekný..ale je šedý,nie béžový,ako mi tvrdila predavačka po telefone 😉 neviem sa rozhodnúť medzi jawou a tropical..tropical je tiež pekný,ale keď si v ňom predstavím farebne oblečené dieťa,neviem či o nebude vyzerť ako v cirkuse 😎

nikisvord
8. dub 2011

nevite kde dostat kupit tie navleky do PP? viem ze jedna pani sije aj take podlozky v cechach,ale si uz nepamatam stranku...ale boli pekne,take s opicami 🙂

lucenek
8. dub 2011

@nikisvord tak vem jetou moku...jedna je ve slušným stavu

pusiket
8. dub 2011

@nikisvord je to šedohnědý kočárek,ale zase se vše k němu hodí 😵

pusiket
8. dub 2011
ivett
8. dub 2011

nikisvord já mám jawu a je šedohnědá..béžová určitě ne, mrkni na foto...šla bych do jawy, je decentnější...

lucenek
8. dub 2011

@ivett lem okolo boudy je taky hneděj?

ivett
8. dub 2011

a co asi ocením hlavně v létě, je ta světlá boudička - stříška, už teď když je hic a mám navettu v červené a uvnitř je bílá, tak mi tam přijde docela horko, nedovedu si představit, jak musí být hic třeba v černé boudě...

ivett
8. dub 2011

lucenek ha, tak teď jsi mě dostala, netuším, myslím, že ne, že je černý a z jiné látky, takové jakoby té "pogumované" a jelikož sporťák zatím nejezdí a je u tchýně v krabici, tak se ani nepodívám, jsme zatím v navettě...

lucenek
8. dub 2011

@ivett já mám teda tu hnědou a v létě jsem rolovala....takže to větralo...v tom sporťáku to není tak šílené ale u kor asi jo

lucenek
8. dub 2011

@ivett ok tak až vytasíte sporťák 😉

ivett
8. dub 2011

je černý, zkoumala jsem to na zvětšené jiné fotce a je černý ten lem...

ivett
8. dub 2011

já teď v týdnu potkala u nás 2 mocy, sporťák a i s hlubokou, hluboká navetta u mocy měla plastovou tu vaničku? jakože nepotaženou látkou tak jak mám třeba u red step?
vypadala každopádně krásně a v ikea v ostravě vždycky potkám nějaké gt3 většinou moca nebo tropical a viděla jsem i kiwi...
a tady jezdí ještě ten starší typ červený, co má i na konstrukci cosi červeného...a vypadá pořád krásně, to je prostě nadčasový kočár... 😵

lucenek
8. dub 2011

@ivett jj to je 2007..červenej zelenej a modrej akorát ty starší potahy šísujou

nikisvord
8. dub 2011

@lucenek no ja by som aj kupila,u nas jedna predava..ale vraj je dotrhana pena na rucke,aj trochu potah..tak to zasa nie..ked tak,tak nejaku vo velmi dobrom stave..ale taku asi nenajdem..iba ak v cechach,,a to je dost risk,nevidiet to nazivo..skoda..ta moka sa mi paci asi najviac zo vsetkych

lucenek
8. dub 2011

@nikisvord no tak to bych taky nebrala..a radši si teda nechala poslat z čech....

pikusa
8. dub 2011

@ivett taky jsem měla dole plast

lalineckaaa
8. dub 2011

Ahoj holky chtěla jsem se jen zeptat da se na PP GT3 nasadit i jina značka autosedačky než od PP ? Děkuji 🙂

lucenek
8. dub 2011