Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
9. dub 2011

@pikusa vy jste moc krásná rodinka 😲 😵
to odrážedlo je fajné? uvažuju taky na tři ročky 🙂

lucenek
9. dub 2011

Símtě Piku to je bobr na tom dortu? nebo mamut?

pikusa
9. dub 2011

@lucenek "jorkšír" 🙂
jo myslím,že bude super.....dali jsme sedadlo až dolů pak a dosáhne......tak ted jen trénovat aby se to naučil...

lucenek
9. dub 2011

@pikusafakt york jo? 😀 😀 😀 😀 ale musela jsme se zasmát nad svými tipy.....
a pošleš odkázek na odrážedlo

pikusa
9. dub 2011

@lucenek no bobra mates denně poslouchá....když jde malý bobr spát.....ale toto mě nenapadlo 😀
http://www.sport-lyze-kola.cz/jizdni-kola/yedoo...
je to tady to,ale asi jsme měli víc přemejšlet a koupit s ruční brzdou...
mají i s ní
http://www.nejlevnejsisport.cz/odrazedlo-yedoo-...
ale my kupovali ve sportisimu a neměli zrovna

lucenek
9. dub 2011

@pikusa jo jo slyšela jsme ....že určo s brzdou...a cena teda supeeeer 😵 😵 😵 děkuju piku 😉

pikusa
9. dub 2011

@lucenek joo s brzdou jsem hodila první odkaz co jsem našla,určo najdeš levnější...
A co,dojdeme do cykloservisu a brzdu nám snad přidělají ne????

kacka.l
9. dub 2011

Piku to je super, asi taky něco pořídíme, Bár amá narozky dneska a slavíme zítra. 🙂

Lucenku:: supercena, ale v Bratislavě, prodáš sedačku i pliko a ještě ti zůstane navetta grátis. 🙂 😝 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11121767&tab=3

kacka.l
9. dub 2011

Lucenku a toto je bomba i kdyby jsi dala 10 uer za poštu, pořád tě výjde skvěle.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11055821&tab=7

lucenek
10. dub 2011

@kacka.l tývado kači už jsem jí písla...uvidíme během dne.....seš normálně zlato

kacka.l
10. dub 2011

@lucenek kdyby nechtěla, tak jí napiš ať to pošle poste restante do Považskej Bystrice, mamka tam jede ve čtvrtek, tak by ti to ev. vyzvedla. teda myslím. ... 😉 😀

lucenek
10. dub 2011

@kacka.l tývado...se picnu...a co to znamená poste restante?

lucenek
10. dub 2011

@kacka.l bruku a ještě popis jak pro debila...ať to pochopim.....nejde mi do hlavy že někdo bude moct vyzvednout na poště balík kde nebydlí.....no 😀

kacka.l
10. dub 2011

No musela by uvést jméno mojí mamky a adresu té pošty, ona to tam pošle jako normálně na jakoukoli adresu, oni si to tam nechají uložené-to je to poste restante a mamka to vyzvedne, ale nemůžu za ní mluvit, nevím, zda by to chtěla vůbec tak udělat. 😉 No u nás v čr to tak je.

lucenek
10. dub 2011

jo rozumím, kači počkám až se přihlásí a odepíše.....ju?právě nechci otravovat moc lidí okolo ale ta cena je luxusní jako 😵

lucenek
10. dub 2011

@kacka.l kači kdybys potřebovala stabilní hlídání....tak mám tipa ověřeného..kolegyně pracuje od dvou let prcků...dává paní sice 6500celou mateřinu za dva kluky, alr kluci ji ilujou, chodí na výstavy, do zoo, dělá jim program, aktivity, učí je....oprostě paní eňo ňuňo je to od její kamarádky maminka...a kluky bere i na prázdniny a má s nima krásnej vztah...ale už právě jdou do školy tak její služby nebudou třeba....kdybys chtěla více info, seženu

pikusa
10. dub 2011

@lucenek ty kočárkovej ďáble 😀
@kacka.l Barunce vše nej nej 😵

lucenek
10. dub 2011

jééééééééé tož to se omluvuju jak jsme zapoměla
Takže Barušce také gratulujeme k osmičce 😵

nikisvord
10. dub 2011

tak som sa bola pozriet v obchode na tu gt3,vo farbe jawa...no v skutocnosti je ovela krajsia ako na fotkach 🙂 len co ma fakt zarazilo,boli tie pasy ☹ nechapem ako to tak mohli spravit,ta umelina v strede sa neda vybrat,ale to by mi az tak nevadilo,ako to ze su tak na pevno,ze to dieta sa nema v nom sancu ani pohnut..a cast na sedenie,medzi chrbtovou opierkou a to umelinou je taky kratucky,ze chudacik by si asi pricvakol..hups 🙂 no priatel to peg perego hned zatrhol..skoda,neviem ci predchadzajuce modeli mali ine pasy

nikisvord
10. dub 2011

ako pozeram na fotky PP moka,tak tam su tie pasy uplne inak riesene..ovela lepsie

lucenek
10. dub 2011

@nikisvord ano jsou....je to super vychytávka...taky nechápu proč to přestali dělat tak si kup kolekci 2008 moka coralo, titano..ty to zaručeně mají

lucenek
10. dub 2011

@kacka.l aukci zruš bobenko...paní už mi napsala...korba za 34 euro je moje 😀 plus 17 euro pošta tak celkem 51 což je 1287Kč....
kači dosmrti ti budu líbat nohy 😵 😀

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord my tedy máme model 2010,jsou to pásy řešené,jako u většiny kočárků,dají se hodně povolit a normálně se dítko pohybuje.Povolit se dá i pás mezi nožičkami.

nikisvord
10. dub 2011

@pusiket tak neviem ci tie predavcky boli take tupe alebo co,lebo povedali ze sa to viac povolit neda...ze je to tam najviac ako to ide..a bolo to podstatne kratsie ako na tvojom..ten pas medzi nohami..ja neviem naco su tam tie predavajuce,ked prd barani vedia

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord Můžu to změřit an centimetry,jak to jde nejvíce,ale teď to máme málo,protože prckovi je 10měsíců.Jdu měřit...

lucenek
10. dub 2011

@nikisvord není tajemnstvím, že maminy tady ví o kočárcích mnohem více než prodavači, kteří ti vnutí kde co....

pusiket
10. dub 2011

@nikisvord tak pásy,které jdou výškově nastavit na opěradle mají 44cm+spona,okolo pasu 80cm+spona a mezi nožičkami 20cm + spona.Nás Jíra není žádný drobeček - 10měsíců - 11kg a 78cm a nemá to úplně povolené a místa spousty.Až se vrátí 8letá dcerka ze zahrady,můžu jí tam zkusit připoutat a věřím,že se vejde 😀

lucenek
10. dub 2011

dcera bude mít tři a v pohodě......má ještě místa....to jsou mi ale soudržky prodavačky

nikisvord
10. dub 2011

baby,mne sa to aj zdalo kratke..hlavne ta cast medzi tou dierkou kade vychadza stredovy pas a chrbtovou opierkou..viete tam kde ma polozeny zadocek..neviem ako to vysvetlit..

nikisvord
10. dub 2011

ja zajtra pojdem ku nam do levic,tam ten majitel je trosku zbehlejsi,tak mi to poukazuje..dufam..ja viem ze tu uz niekto riesil tie pasy..ze je rozdiel medzi starsimi modelmi a novsimi