Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
22. črc 2011

@valentinuska no užije si to ve slunci, ve větru, v jemným děštíku... já musela vzít na Energy na dovču ještě přídavnou clonu, byla suprová, i jakoby do strany.

ivett
22. črc 2011

když jste u clon, já mám tuhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/slunecni-strisk... a je to super...

lucenek
22. črc 2011

@ivett jj tu jsme měla taky

ivett
22. črc 2011

pavli nad tou jsem uvažovala taky, je levnější a rozměrově stejná, ale celá průhledná, tak jsem šla do té s kapsama, a zatím spokojenost...

no jinak sedačka opal je v pondělí nebo úterý doma...už mi psali...se na ni tak těším..

mpavlinka
22. črc 2011

@ivett není průhledná, jen vyloženě ty cípy boků jsou jakoby síťované 🙂

mpavlinka
22. črc 2011

...ale na peg nemusí mít člověk nic 🙂

@lucenek psala jsi že prodáváš Energy... Malá už se nebude vozit nebo proč 🙂

lucenek
22. črc 2011

@mpavlinka má 3 i zoo ujde v poho....ale furt jsme nahlodaná je nechat schovat......mno uvidíme

mpavlinka
22. črc 2011

@lucenek ježiš ona už má tři! Ty brďo to letí... No nejvyšší čas myslet na druhý 😉 Dneska byla v DM maminka, měla dceru Nikolku, tak mne to zaujalo a ptala jsem se kolik jí je a prý pět a v kočárku mělo mímo. To je má představa věkovýho rozdílu mezi dětma. Moc si to chválila jak je malá samostatná a obě děti si užije 🙂

lucenek
22. črc 2011

@mpavlinka já až za 3 roky možná za dva....nová práce u obou...zatím doba určitá, takže nehrozí a chci až půjde Sára do školy dopo budu mít čas na prcka i domácnost a odpo se budem učit.....tak to mám naplánované

ivett
22. črc 2011

holky tak to budu asi za exota, ale u nás když se zadaří třeba teď, tak mi to vůbec nebude vadit 😀

mpavlinka
22. črc 2011

@lucenek mám to naplánované stejně 🙂 Jen tam ještě musím vměstnat dva psy 😀

lucenek
22. črc 2011

@ivett pokud neřešíš finance proč ne
já si druhé ted nemohu dovolit, chci mít jistotu aspon v práci i Honza jak byl dva roky doma tak to byl sekec všecko sjme rtáhla já z jednoho platu takže počkám si naberu aspon neurčitou dobu Honza taky a pak podle situace

mpavlinka
22. črc 2011

@ivett hele každý má jinou představu. Já za sebe si chci každý dítě užít a to podle mne při malým věkovým rozdílu nejde. Navíc dvě malý děti jsou prostě záhul, stačí mi Nikča 😀

mpavlinka
22. črc 2011

@lucenek mně o finance nejde, jde mi tak nějak o nějakou takous pohodu 🙂

ivett
22. črc 2011

pavli jasně...teď házím ramena, kdo víc, co by bylo kdybych fakt zjistila že jsem v tom 😀 ale zatím si to jako představit dovedu, líbí se mi věkový rozdíl max. do 3 let, víc nechci...ale přesně, každý má jinou představu, jí věřím, že i s dvouletým rozdílem třeba si détě dostatečně užiju...

lucenek
22. črc 2011

já bych těhotěla i ted ale nejde....sand bude jaká taká pohoda i pak....

mpavlinka
22. črc 2011

@ivett no budeš mamina na plnej úvazek 🙂 Ale proč ne. Já se plánuju vrátit na rok dva do práce (podle toho jak to tam dlouho vydržím 😀) a pak být doma až půjde Nikča do školy.

ivett
22. črc 2011

jaj, tak já do práce jen tak nepáchnu, to radši půjdu i do třetího 😀 jako zatím mi to vyhovuje, malá je zlatá, takže si nestěžuju a o to víc se děsím toho, že druhé mi to pěkně vrátí 😀

lucenek
22. črc 2011

ján to právě měla masakrozní..takže půlroku trvale u cicku jinař řev vyspaná jsme byla tak v roce možná později.....takže šance na hodné spavé dítě je u mě vysoká, teda pokud platí pravdilo, že první je opak druhého 😀

mpavlinka
22. črc 2011

@ivett Nikča je strašně hodná. Reklama na dítě. Spí většinou od sedmi do půl semdý celou noc, přes den si sama hraje, dvě hoďky spí... Druhý takový určítě nebude 😀

ivett
23. črc 2011

pavli jako bys popisovala tu moji, jen ona spí ještě přes den 2x (jednou dvě hodiny, jednou jednu 😀 )...

mpavlinka
23. črc 2011

@ivett Nikča taky někdy spí ještě odpo, ale když už je to třeba v půj šestý tak nejsem moc ráda, páč pak v sedm jde stejnak spát 🙂
To máme hodný kočičky viď 😵 Tak se tím nenech ukolíbat 😀 😀

dominika_sk
23. črc 2011

baby, ja som zufala...objednala som si pp gt3 papaia zrušili mi objednavku, že už ho nemaju, obvolala som asi 5 obchodov, ani tam ho nemaju.vyhradneho dovozcu som tiež nenašla...čo mam robiť? nebude niektora ho predavať aj s vajkom?navettu som našla aj na bazariku.alebo neviete o nejakej predajni?alebo kde by som ho kupila? diky 😢 😢 😢 može byť aj česko alebo polsko...

lucenek
23. črc 2011

@dominika_sk leda kontaktuj www.malli.cz - výhradní prodejce,a nebo se obrat rovnou na www.kenyo.cz na výhradního dovozce, papaia je kol 2008-9 takže podle mě už téměř nová nebude..leda bazarková

lucenek
23. črc 2011
dominika_sk
23. črc 2011

@lucenek na malli ho už nemaju a ta pani na mmbazar už nedviha ...ale ďakujem!

lucenek
23. črc 2011

@dominika_sk na mmb je více tropical, tento byl jeden z nich......pohledej i na slovensku kvůli pošty

dominika_sk
23. črc 2011

@lucenek už som hladala, na sk mmb nie je nič a na vašom viac, ale všetkym som napisala.

lucenek
23. črc 2011

a cedro by se ti nelíbilo????žlutozelenkavá