Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

azzurrit
25. črc 2011

@barca1
ahojky, chtěla jsem se jen zeptat, jak to dopadlo s tím kočárkem, mám stejné problémy i co se týče fi.kenyo a jsem bezradná.Děkuji

tilly
25. črc 2011

@mpavlinka to s tou stabilitou bol len moj odhad... neviem.. mi to prislo, ze tazsie je stabilnejsie... gt som nemala realne na dlhsej prechadzke, ale dnes idem po neho, tak uvidim... davam si tak tyzden na neho a potom sa uvidi

valentinuska
25. črc 2011

@lipetra jj tou kategorií jsem právě myslela kvalitu 😉
je pravda, že si hodně musíš promyslet co od kočárku vlastně chceš ...

valentinuska
25. črc 2011

@tilly vyzkoušela jsem vozit několik tříkoleg a perego bylo nejstabilnější, po nějaké době užívání nejméně rozvrklané - a tyhle věci mu nikdo neupře 🙂

lipetra
25. črc 2011

@valentinuska aha, tak to jsem spatne rozumněla 😉 mam jasno, ze PP GT3, pac kdyz jsem to zkousela v obchode s tim jezdit a i s Quinny tak je to velky rozdil a to same venku.

ivett
25. črc 2011

gt3 je určitě stabilnější, já nad speedym uvažovala kdysi taky, ale je fakt hrozně tvrdý, nebo mě to aspoň tak přijde, jak prkno, slabě vypolstrovaný, hrozný, boudička totálně odkrytá, nejde už dál třeba jak gt3, pravda, je lehčí a skladnější, ale jinak nic moc...

lucenek
25. črc 2011

jj je to tak já se speedym jezdila rok a půl skoro....a byla jsme ráda, že sjem vyměnila za GT3..opravdu se to nedá srovnat

barca1
26. črc 2011

@azzurrit ahoj dopadlo to tak že nám kočárek opravil náš kamarád udělal nám nové uložení kol z tvrzeného silikonu a novou přední osičku na přední kolo z nerezavející oceli a od te doby je klid a kočárek funguje líp než od výrobce,oprava nás vyšla cca na 400kč plus všechny náklady za poštovné reklamací,s firmou kenyo a prodejcem se nadalo na ničem domluvit manžel tam i několikrát volala a pohádal se a řešily jsem to i přes obranu spotřebitele ,doporučili nám nakonec znalecký posudek ,odvezli jsem kočárek do státní zkušebny v Brně jen předběžně na určení ceny posudku a řekli nám že na závady které očárek má by posudek stál cca 12tis.kč což je pro nás neunosné a navíc nám bylo zděleno že vada je na 100% od výrobce že by jsem to vyhráli ale že si máme rozmyslet jestli do toho chceme jít že tam mají kočárek který byl na tom puvodně a spor řeší již 9let!!!!takže jsem to nakonec vzdali a nechali opravit sami tady v té republice se nikam nedovoláš!!!Jinak nám pro příště poradili na obraně spotřebitele že pokud nebudeme s výrobkem spokojeni a do pul roka užívání bude vykazovat stále stejné vady můžeme výrobek vrátit a firma na přání zákazníka musí za výrobek vrátiti peníze nebo vyměnit za jiný!!!ohle je danné zákonem!jenže my to nestihli reklamovali jsem až 7 měsíc 😒 jinak je Perego perfektní kočárek ale po tomto už bych do ničeho od teto firmy nešla a to jen kvuli jednání firmy kenyo tedy dovozce do čř absolutní neochota na cokoliv přistoupit a já si myslím že kočárek za takovou cenu který je navíc pěkně ošizený obyčejným plastovám uložením kol které se vyjede a roztáhne by měl mít kavalitní pozáruční servis a opravy by měli probíhat bez keců ke spokojenosti zákazníka....

mpavlinka
26. črc 2011

@barca1 já bych řekla že máš asi smůlu, páč moje perego je tři roky starý a kolečka má v pořádku. Řekla bych že jsou to hodně kvalitní kočárky, které vydrží i třeba tři děti. No tak hlavně že to máte opravené 🙂

barca1
26. črc 2011

@mpavlinka smulu jsem asi měli to jo ,ale zas je pravda že těch lidí znám víc 😉 a kupovala jsem s tím že ho budeme mít na dvě děti což teda mít budeme muset v září čekáme druhé a kočárek bude muset vydržet do dalšího nehodlám investovat....

gresa
26. črc 2011

Ahojte, predávam GT3 Java, kolekcia 2011, používaný 2 mesiace. Ak máte záujem, pozrite môj inzerát 🙂

ivett
26. črc 2011

holky, tak Opal je doma a je nááááádhernáááá 😵 a zítra mi přijde bgb bee, jsem se zbláznila 😀

lucenek
26. črc 2011

@ivett vážení přátelé ANO, Ivett se zbláznila 😀 😀 😀 😀

mpavlinka
26. črc 2011

@ivett 😀 Já zas přicházím na chuť gétéčku, už týden s ním zas jezdím 😀

ivett
26. črc 2011

no, já se po koupit bee rozhodla to nějak zredukovat, takže to druhé bgb prodám a nechám si zatím místo golfek jen bee a na normoš ježdění toho cadeta...ale furt mě láká ten slalom reverse, takže pokud se zbavím slušně toho bgb, tak to něj půjdu 😀 ale pořád chci mít jen 2 kočárky 😀

kacko to ten city elite? je dobrý? mě se tyhle typy kočárků vždycky líbily, ale když jsem vybírala, tak pro mě byla důležitá hl. korba, čož tyhle buď nemají nebo mají, ale hrozné...😀

valentinuska
26. črc 2011

@ivett bee je super, tak trochu závidím 🙂 já bych ho chtěla, ale kvůli ceně do něj nepůjdu ☹

@mpavlinka taky s ním teď hodně jezdím... na zimu ho nechám, v závějích se osvědčil 🙂

ivett
26. črc 2011

val já bych ho nový za plnou cenu taky nekoupila, ale chytla jsem super inzerát na mmb, byla jsem druhá zájemkyně, první padla, tak ho mám já...během ani ne hodiny tam bylo dalších 7 zájemců a za hodinu byl inzerát vyřízen a smazán 😀 takže doufám, že zítra dorazí, už se na něj těším...proto se ale budu zbavovat toho Froga, do auta budu mít bee, takže není důvod ho mít doma a věřím, že ho prodám bez problémů...původně jsem si říkala, že si koupím nové přední kolečka a bude, ale 2tácy za dvě kola nedám, takže ho radši prodám a bude 😀

barbarellla
26. črc 2011

🙂

kacka.l
26. črc 2011

Ivett. ty máš navington???A beee???teda jsi dobrá, beru tě do klubu. .-) 🙂 🙂
A za kolik jsi bee koupila- tedy jestli to není tajné??A máš bee nebo plus???Taky jsem ho vždycky chtěla, ale už ho fakt zkoušet nebudu. 🙂

ivett
26. črc 2011

kacko klasické bee, plusko se mi líbí, ale to je cenově jinde...ale nevylučuju, že jednou nebude 😀

kacka.l
26. črc 2011

Tak foto!!!🙂

ivett
26. črc 2011

kaci až dojde, tak klidně fotnu, měl by dojít zítra nebo pozítří, doufám teda... 🙂

valentinuska
26. črc 2011

@ivett no na foto se taky těším 🙂
já jsem právě koukala i na použitá beečka a i to mi přišlo pořád nějak moc ... pro mě je divný dát za to tolik peněz, když vím, že za to mohu mít jiný nový 🙂 už jsem spekulovala, jak by se dal objednat z holandska 😀 jsem si tam měla jeden hned koupit, když už jsem tam byla 🙂

ivett
27. črc 2011

val to jsi prováhala, to je fakt...je to tam o hodně levnější???

valentinuska
27. črc 2011

@ivett bee plus se tam dá sehnat třeba kolem 11 tis. - což je podle mě pořád dost, ale je to levnější než u nás 🙂 a oni si to evidentně mohou dovolit v pohodě 🙂

ivett
27. črc 2011

tak levnější to je, to jo, ale pořád dost teda...zase ale na druhou stranu tady na tom podle mě nebudeš moc ztratná, po těch bee a bee+ mi přijde je až extremní sháňka a za 10-11tisíc by to určitě někdo koupil...já teda ne, na mě je to taky moc 😀

luca30
29. črc 2011

Holky jaké stupátko nebo skate... se hodí ke GT3? to musí být nějaké co bude pod tím černým plastem? vlastně jak je vodící ty mezi zadnímy koly?

kacka.l
29. črc 2011

Nevím, co to je, ale jde to.Viděla jsem, že ten skate byl uchycený za ty trubky v místech, kde je nápis gt3.

luca30
29. črc 2011

@kacka.l no já koukala na toto prý je to univerzální http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46886036 ale pak jsem jukla jak gt vypadá a tam by se hodilo něco na tu tyčku a ne na boky....

luca30
29. črc 2011

Holky která z vás má barvu na sporťáku ten materiál je jakoby šusťák nevím jak to popsat nebo se mi to zdá?? 😕