Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
4. srp 2011

to by mě zajímalo kolik lidí jí za to bee peníze poslalo :-/

mpavlinka
4. srp 2011

@ivett to je strašné! Ty jo 😢 Koukám že jsou to tisíce o který lidi okrádá 😲

ivett
4. srp 2011

no u mě to byly "jen" 3 tácy, ale jestli je dostala od každého, nebo jí někdo poslal celou sumu, tak se pěkně opeřila svině jedna...nenechám to tak, o prachy mi nejde, ale tohle takovým hajzlům projít nesmí...

ivett
4. srp 2011

já se pro ty prachy fakt nezhroutím, to si kočička může myslet co chce, mě 3litry fakt nezruinují, ale sere mě to, to víte že jo...trestný čin je to nad 5tisíc, předpokládám, že ona už je v řádkách 10ti tisíců, takže jako napíšu někter z těch poškozených a klidně se k tresnímu oznámení připojím...
pochybuju, že by si sáhla do svědomí a prachy mi vrátila, ale možné je všechno, napsala jsem jí hodně peprný email a uvidíme jsetli se dočkám vůbec nějaké reakce...

mpavlinka
4. srp 2011

@ivett viď trestný čin je nad pět tisíc... Tak to už jich spáchala hodně mrcha jedna 😠 Musím zaklepat, já zatím měla štěstí na prodávající 🙂

ivett
4. srp 2011

pavli já právě taky, tohle je moje první negativní zkušenost, no jsem poučena pro příště...jdu nějak nakontaktovat ty další poškozené ať mi řeknou co mám dělat...

mpavlinka
4. srp 2011

@ivett 😠 🤐

kacka.l
4. srp 2011

ivett. 🙄

Tehdy mi radili, zajít do té její banky a zkusit podat žádost o vrácení peněz- prostě popsat situaci, ale je to na babě, jestli o nebo ne!! Mi tehdy policajti ani tu ženskou nenašli, tobě podle čísla účtu by mohli!!!
Ivett- dáš ten odkaz??Třeba do SZ. Děkuji.

ivett
4. srp 2011

kaci už jsem to tu dávala, má už všechno pozastaveno, takže u ní nic už nenajdeš...čísel účtů měla víc, ne jen to, na které jsem poslala prachy já...
na každou svini se voda vaří 😀 jen ona to ještě neví 😀

kacka.l
4. srp 2011

Jsem slepoň, už to vídím, tedy to je síla!!!Ale myslím, že s ní nic neuděláš....leda, že máš známé až na ministerstvu.... 🙂

luca30
4. srp 2011

@ivett tak jsem každý den koukala jak to dopadne a ono takhle...chápu když to nějaká svině s prominutím udělá jednou ale pročetla jsem si ty hodnocení a takhle se obocovat na cizím neštěstí to nechápu...navíc když by ji policie dopadla tak bych se hambou propadla na jejím místě...určitě podej oznámení...tchán mi to taky radil, jen tam ještě musím zajít nějak to s prckama nezvládám...oni budou hledat podle IP adresy odkud to všechno šlo, budou to prošetřovat, kor když je vás tolik a takové částky...ale jak to dopadne nevím..hlavně držím pěstičky....

pikusa
4. srp 2011

aHOJÍK HOLKY
o delší době.....teda Ivett to je síla....jasan,připojila bych se k oznámení.....kravka jedna......to snad není možný,co si někteří dovolej

valentinuska
4. srp 2011

já tedy taky hodně důvěřuju a když už jste tady dvě holky, tak je mi z toho tak jako ouvej ... i za vás, protože ty peníze jsou peníze které jste chtěli použít pro děti a okrádat zrovna matky na mateřské je podle mě ještě i morální humus :-/

pusiket
4. srp 2011

@ivett Ivett zkuste zajít na svojí banku s tím,že jste se spletla v číslu učtu a peníze poslala omylem jinam.Oni majitele účtu vyzvou o vrácení.Někdy dopis s hlavičkou a paragrafama udělá svý.Za zkoušku nic nedáte,pouze čas v bance.

ivett
4. srp 2011

holky dík za podporu, fakt nechci aby to takovým sviním procházelo, nicméně vím jak to je s tr. oznámením a přiznám se, že se mi do toho nechce, když už pominu ten čas, tak to popotahování kajsi do Plzně (ne že bych tam jela), vyjadřování se, připojování se ke škodě...ach jo, nevím co mám dělat...o prachy už mi nejde, s těma jsem se rozloučila, ale vím, že když to nechám být, tak ta ludra může dál okrádat maminy a jejich děti, což mě upřímně sere ze všeho nejvíc...

kacka.l
4. srp 2011

Ivett, není to tak hrozné, připojíš se, a policie ti zavolá- mě volali tehdy z Českých Budějovic, protože tam to podala ta hlavní maminka, a já se připojila. Byli moc milí, dali mi adresu, kde chtěli přeposlat celou naši korespondenci(maily s tou babou) a číslo účtu, a to bylo vše. Po měsíci mi přišel dopis, že to pro nedostatek důkazů uzavírají...taky jsem měla strach, ale bylo to úplně v pohodě...a nikam nepojedeš..neboj. 🙂

držím pěsti...třeba je to ta samá, co podvedla mě...

ivett
4. srp 2011

kaci, takže tam osobně ani nemusím? dá se to vyřídit telefonem nebo poštou? mě psala maminka, že už tam byla a tvrdla tam dvě hodiny...

kacka.l
4. srp 2011

Jojo, asi ta co to podávala, stačí aby ti poslala číslo toho případu spisu, tedy já to tak měla. Nikde jsem nešla, jen jsem jim mailem poslala, že se připojuju k trestnímu stíhání...nevím asi chtěli číslo občanky a nějaké údaje. Taky jsem nikde nebyla. Jo už si vzpomínám, já svoje údaje a telefon poslala jí, a ona mě tam uvedla a oni mě pak kontaktovali, takže ji požádej, aby tě taky uvedla.

zsuzsuka
4. srp 2011

dobry den maminky, potrebovala by som nejaky peg perego podvozok, co ma normalny klasiky volant, mam pliko P3 s golfovymi palicami, neviete mi poradit, ci by podvozok GT3 sedel na moje zvysne casti a ako sa sklada? dazdnikovo? velmi pekne dakujem za vase odpovede...

lucenek
4. srp 2011

@zsuzsuka nerozumím dost dobře tvojí otázce, ale vše co má spojenou rukojeT..tedy i PP GT3 se skládá jakoby na placku, deštníkově to logicky nejde jen klasické hole....plus minus podobné skládání

ivett chjo....holt dala cenu opravdu chytlavou, mě se takové inzerátyx holt nepozdávají....
valím chrnět páčes

valentinuska
4. srp 2011

@zsuzsuka co jde na pliko P3 jde i na GT3 - korbička i sedačka ...

@ivett já jsem teď nedávno taky vypovídala jako svědek a bylo to pouze po telefonu ... já mám dojem, že i kdybys to nahlásila na své policii, že oni si to musí spojit a ne že ty budeš jezdit kdo ví kam ...

pikusa
5. srp 2011

@ivett hele neblázni....když si toto řekne každá druhá maminka,jí to projde a za půl roku bude zase někde okrádat.....

ivett
5. srp 2011

já vím holky, nechci jí to nechat projít, zkusím se domluvit s tou paní, co už to podala a nějak to udělám...

zsuzsuka
5. srp 2011

maminky, dakujem vam pekne za odpovede...presnejsie, planujeme druhe babatko, a sonicka je este mala, takze potrebovala by som kocik ktory v pohode viem riadit jednou rukou a druhou drzat malinku, no a to s golfacom zrovna nie je ziadna vyhra, mame pliko P3 a ide mi o tom, aby som len podvozok kupila a vsetko s plika sedelo, myslim ´vanicka, sportiak aj vajicko....no a so skladanim, mam male auticko, akurat na poskladany kociarik ako dazdnik....takze asi komplikovane to bude...pekny dnik

zsuzsuka
5. srp 2011

pardon za gramatiku pisem jak drak.... 😉

ivett
5. srp 2011

zsuzsuka, tak vajíčko a korba z plika ti na gt3 sedět bude, ale sportovní sedačka určitě ne...gt3 do malého auta určitě nesložíš...spíš bych ti poradila Peg Perégo Skate, mám zkušenost, je super lehký, skladný, má spojenou rukojeť, takže ovládání paráda, s adaptérama na to sedí vajíčko a samotný Skate má hl. korbu přestavitelnou na sporťák, takže sice na to nenacvakneš sportovní nástavbu z Plika, ale jinak by ti mohl vyhovovat, jde složit na placku a do menšího auta se určitě vejde...
viděla jsem ho teď na MMB za nějaké 4tisíc, je jich tam teda víc, ale nejlevnější jsem tam viděla za 4tisíce...

@zsuzsuka

kacka.l
5. srp 2011

@ivett Souhlasím, sportovní sedačka tam nejde. Resp. Potah asi ano, ale bouda je úplně jiná.
No já gt3 nacpala i do malého punta, ale je to strašné, vycvakávat kolečka nacvakávat...to bych taky raději zvolila něco úplně jiného. A plika se opravdu jednou rukou řídit nedají a to nemluvímo zimě, kdy se s nimi teoreticky nedá nic projet. Jakmile napadne sníh, dostane se do těch zdvojených koleček a prostě to nejde.
Navíc koupit jen podvozek snad výjde dráže, než koupit celý jetý gt3. 🙂

zsuzsuka
5. srp 2011

dakujem velmi pekne za nazory...no nieco budeme musiet vymysliet...a uz som rozmyslala, ci nahodou, nie je na golfove rucky nejaka spojka, alebo nieco take...ci to by som asi len rada...no uz by som nesla do ggolfacovych rukovati...v dobrom zavidim maminkam, ktore s lahkostou jednej ruky ovladaju kocik, a nie sa trapit..

ivett
5. srp 2011

@zsuzsuka spojenou golf. rukojt mají golfky od bebe confrot loola a dá se na ně taky dát ta jejich hl. korbička...

u peréga s golfkama zkušensoti nemám, ale možná existuje nějaké uni madlo, co se dá připnout ke golfovým rukojetím...

zsuzsuka
5. srp 2011

oj oj ....ivett velmi pekne dakujem za ochotu...
🙂
ja dufam, ze nieco vymyslim, nechce sa mi nejako kupovat novy kociarik, ked tento nas je ako novy ....