Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
10. lis 2011

@lucenek no ona začla po tom, co jsme byli u našich, a oni pořád Pavlo, Pavlo a druhej den je v ohrádce, já piju ranní kafčo a najednou Paavlo, Paavlo 😀 A koukala na mně 😀 A pak odpoledne spala a najednou v chůvičce Paaavloo 😅 😀

lucenek
10. lis 2011

@mpavlinka my se už prevetivně oslovejem mamušo a tatušo....ona jede jinak Luci a Honzo 😀

mpavlinka
10. lis 2011

@lucenek my si taky říkáme maminko a tatínku, ale naši to spískali 😅 😀

pikusa
10. lis 2011

Tak mi si doma říkáme zlatí a chlap mě beruš...¨¨a mates na mě taky volává beruš?????kde si????
beruš?????jdeme ven??? 😀

janulka21
18. lis 2011

Ahoj, měla bych na Vás 2 otázky, jde na Peg Perego GT3 Completo rukávník od emitexu? Chtěla bych si ho koupit, ale nevím jak půjde přes tu ruční brzdu. Pak bych se chtěla zeptat, zda existuje na to místo kde jsou nožičky nějaký třeba igelitový potah, když dávám dítě do kočárku i s botama a mám to zvedlý. Děkuji za info 🙂

ivett
18. lis 2011

@janulka21 rukávník jde, měla jsem ho a v pohodě...s igelitem neporadím, origoš to na tom není, ale je to celé pratelné, takže bych v tom neviděla problém...

lucenek
18. lis 2011

@janulka21 jde madlo dát na bok takže neušpiníš..navíc když je madlo zasazené dává se děcko blbě do káry ale to je u všech...prostě dojde k tomu ťak a sed...takže vycvaknout ze strany madlo je rychlovka a mnohem pohodlnější

pehu
18. lis 2011

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, jak vám jde zapnout nánožník na sporťák, když tam je zimní fusak. Já mám fusak od emitexu a malý, když sedí v kočárku, mám problém zapnout nánožník na spodní druky na opěrce, natož abych ho zapla na boudičku ☹. Děkuji za odpověď

kacka.l
18. lis 2011

Mě to šlo i s emitexovým fusakem, ale kolem roku a půl už moc ne.

pehu
18. lis 2011

Malej má rok a kousek a to není žádný tlouštík. Sice je dlouhý, ale nemá ani 8kg ☹. Chvíli to ty druky vydrží, ale pak se prostě rozepnou ☹. Toto jediné mě na tom kočáru zklamalo ☹.

lucenek
19. lis 2011

@pehu holt ten nánožník je naprd já si nechala uít zimní verzo a bez problémů ten origo byl na jaro léto event kousek podzimu jinak se nedá

marketka.27
19. lis 2011

@pehu Mně to šlo-nešlo, fusak mám Bunker, ale vydržel zapnutý jen když spala, jak se začala hýbat, tak sbohem cvoky 🙂 Ale já jsem vozila ve sporťáku až od cca 9m/8,5kg a to bylo léto, takže už byla ve fusaku v zimě větší 9-10kg, když nespala ho zapnout nepřicházelo v úvahu, on ale docela dobře drží i nezapnutý. Mě nejvíc vytáčelo, jak je úzký, byl problém ji tam nacpat s botama :-/ Jako do ideálu má ten nánožník hooodně daleko.

ivett
19. lis 2011

já nánožník nestihla využít, gt3 jsem pak prodala, ale měla jsem ho nasazený 2x, když malá spala večer při grilovačce venku a teda taky jsem si říkala, že s fusakem větší dítě se pod to nemůže narvat, je to škoda, ale možná by to šlo nějak upravit a i ten origoš nějak přešít nebo nastavit, aby to šlo...fakt tohle moc nevychytali...

lovacska
19. lis 2011

Ja mám velké dieťa,má 1.5 roka,tuto zimu sme začali používať kaiser jooy,pod nánožník by ten fusak určite nezmestí,na jesen sme mali lodger bunker,ani ten by tam nezmestil s mojou dcerkou kvoli dlžke 😉

evatk
19. lis 2011

já jsem si koupila nánožník od emitexu, který je přes fusak úplně parádní, ale samotný tam vypadá tak nijak... nakonec jsem si na origoš nánožník našila gumy se stejným zapínáním, jako má ten emitexový nánožník 😉
elis je už velká, ale kočárek sem tam bereme, a s těma botama je to o nervy, dala jsem fusak, tak jsem zvědavá...

ten nánožník je slabé místo, nám se odepínal hned od začátku, elišku jsme do sporťáku dávali cca v 5 měsících, měla navíc i pavlíkovy třmínky a tím pádem nožky nahoře a kapku zatlačila a už se to rozeplo 😠
ale třeba odepnout pláštěnku je kumšt, ta drží tak pevně, že už jsem ji natrhla kolem druku, ale polepila páskou, protože jinak mi moc vyhovuje, ta novější už je menší, tu nechci 😀

lucenek
19. lis 2011

jj holt italové a jejich mírné zimy no....ale myslím že tohle je jediná věc, kterou bych vytkla, teda jezdila jsem jen se sportákem rok

lucenek
19. lis 2011

to s botama narovno jde cypatě i ve fusaku já měla emitex a když má děcko větší nohu tak holt byly vytočené, dneska s tím asi moc nepočítaj

evatk
19. lis 2011

no jo no, buď boty důle nebo do boku 😀

ale jinak taky si nemůžu stěžovat, sice je těžký jak svi*a, ale neměnila bych, a už vůbec třeba s golfkama, to se radši tahám

pehu
19. lis 2011

Já bych kočár taky neměnila 🙂, i když se nám občas třepe přední kolečko ☹. Jsme oba s manželem vyšší, takže korba byla super a sporťák taky není úplně nízko. Pláštěnku jsem koupila od emitexu, protože jsem chtěla mít zakrytý celý kočár. Pravda, už se mi stačila potrhat vedle švu ☹. Koš na nákupy je úžasný a spousta známých mi ho závidí.
Boty máme zatím číslo 19, tak se do fusaku a nánožníku s něma vejdeme 🙂. O nějaké gumě na nožník, aby držel jsem taky přemýšlela. No uvidím, až uhodí pořádné mrazy a pořád budu zapínat nánožník, tak se tomu neubráním 🙂)).
Děkuji za tipy 🙂.

lucenek
20. lis 2011

já měla quinnyho a od něj jen jen o 1kilo težší 12kg mi přijde akorát, jsou daleko daleko težší ale zase ta váha je plsu pro manipulaci, lepší těžiště a tak

bacula
21. lis 2011

ahojte! tiez uvazujem o kupe GT3 ale nikde sa neviem dopatrat aky je rozdiel medzi Navetou XL a Navetou, vedeli by ste mi nietkora prosim poradit. lebo trosku sa obavam ze sa mi tam 5 mesacny drobec nevojde s fusakom 😨
dakujem peknee 🙂

ivett
21. lis 2011

bacula to bude vědět lucenek, ale tuším tam rozdíl ve velikosti není...

kacka.l
21. lis 2011

Navetta xl je paradoxně menší než navetta panorama S, je udělaná více jako převozní do auta a má kolem sebe polystyreny. Navetta panorama S měla na délku 73cm, ta XL má tuším 70cm.
http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-...

http://www.malli.cz/det_obr.htm?pod=obr.big/pp-...

Další rozdíl je v tom, že xl má potah až dolů, S má plastový.
Pokud nebudeš mít fusak emtex, ale třeba bunker, nebo quinny, ty jsou hřejivé, ale tenké, tak se ti tam vleze.
I když Pikuska tam nacpala Matyho tuším v 7 měsících i v emitexovém a nějakou šélenou obří vahou. 🙂

mpavlinka
21. lis 2011

@kacka.l já myslím že ta Panorama měla 76 🙂

ivett
21. lis 2011

ono je to různý, já paradoxně neměla problém s délkou korby, v půlroce málokterý dítě podle mě pžekoná 70cm, ale mě by po půl roce nebýt léta asi malá nevlezla do korby na šířku, tak je ale nedostatečná u všech kočárů...já tam měla malou když se narodila do 4m s fusakem emitex, pak bez fusaku jen s dekou po půl roce šla stejně do sporťáku...

pikusa
21. lis 2011

@kacka.l jojo nacpala 😵 a byl spokojenej 😀

bacula
22. lis 2011

super, dakujem vam velmi pekne! :-*

lucenek
22. lis 2011

@bacula eště bych dodala že XL se vnitřně trochu zvětší jen tím že u ní jdou nožky zamáčknout dolů a když lehce zpolohuješ zádička tak je ten prostor asi o 5-7cm větší, ale není to narovno....
my taky šli do sporťáku v půl roce

ivett
23. lis 2011

holky, už si to nějak nevybavuju, ale pasune navetta xl na veškeré podvozky golfek? teda na plika, sí apod.? nebo musím mít adaptéry? a autosedačka primo viaggio?

ivett
23. lis 2011

hele @kacka.l Kači máš ještě to at4? tady ho paní chce, mohly byste vyměnit 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=299407
třeba toho buggstera bych brala na zkoušku 😉