Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
26. lis 2011

@lucenek já uvidím co z toho vyleze, zatím je to jen ten krk, ale jesi to sleze na průdušky 😠 Hele kdyžtak tam pošlu manžu, sjede tam až pojede z práce, aby to tam neleželo 😉

mpavlinka
26. lis 2011

@lucenek jo a prosímtě napiš mi do Ip adresu 🙂

lucenek
26. lis 2011

@mpavlinka jj jdu na to

veronka
26. lis 2011

nemali ste niektora kočík tfk buggster? aké ste s ním mali skusenosti?

lucenek
27. lis 2011

@veronka ee ale co vídávám tady v OV má zespoda sedženou konstrukci jak blbě se s ním najíždí na patníky, váha taky někde jinde a jinak osobní zkušenost nemám.... jen u těch zadních koleček bude ta tyč pěkně dostávat zabrat

veronka
27. lis 2011

@lucenek prečo?

lucenek
27. lis 2011

@veronka no psala jsme jak jedeš z nižšího na vyšší sedřeš to...dyť se stačí na to jen podívat

mpavlinka
28. lis 2011

@lucenek tak pásy jsou doma 🙂 Vzala jsem je cestou od doktorky, mám ATB, průdušky, rýma, krk v jednom ohni, hnus fialovej... Hele nevím kdy zašlu, manžovi se nebude chtít odpo po práci na poštu, je to tam masakr... Tak jesi počkáš do příštího týdne 😅 ... ale možná to bude dřív 😉

lucenek
28. lis 2011

@mpavlinka pavli f klidu i já mám ATB n toí samé a vydržím.-...símtě čekám víc jak měsíc tak co..stejně to nepotřebuju

mpavlinka
28. lis 2011

@lucenek je to zabalený, tvůj osud záleží na mém muži 😅 😀 😀

pikusa
28. lis 2011
lucenek
28. lis 2011

@pikusa pikuško krásné čanané no..... 😵

lucenek
28. lis 2011

@mpavlinka vf klidu počkám na pana mpavlinaka 😀

pikusa
28. lis 2011

@lucenek no ale pro nás už na prd že.....

lucenek
28. lis 2011

@pikusa jj mám šitej.....na zimu..ale tento vypadá echt luxusně

pikusa
29. lis 2011

@lucenek taky mám šitej....šel i na plika hezky.....

mpavlinka
29. lis 2011

@lucenek tak dneska odesílám, musím jet pro psa, manža ho ráno odvezl na stříhání tak to cestou hodím na poštu 😉

mpavlinka
29. lis 2011

@pikusa krásný nánožníček, lepší než ten co mám já u tý starší verze, ten je naprd... Ale já stejnak nánožník nedávám, jen fusak 🙂

jchalupka
30. lis 2011

holky já koupila na zimu tenhle nánožník od emitexu a pásne taky fajn
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-nanoznik-...

lucenek
1. pro 2011

@mpavlinka balucha je doma moc děkuji....
jen se chci optat jak to dopadlo s Kačkou na ten čudl, neb jsme ho v balíku nenašla.....

mpavlinka
1. pro 2011

@lucenek Kačka už čudlem vesele polohuje, byla nedočkavá 😉

lucenek
1. pro 2011

@mpavlinka uf uf...

lucenek
2. pro 2011

@kacka.l tu jsem taky před chvíli objevila na mmb.....

mpavlinka
2. pro 2011

@kacka.l děkuju, že sis vzpomněla, ale nakonec už nesháním 🙂

zuzimia
3. pro 2011

Ahojte, baby! Prosiiiiim radu...dostali sme defekt na predne koleso. A ja ho neviem dat dole z toho U-cka, na ktorom je upevnene. Na jednej strane sa mi to da odsrobovat a na druhej nie a ja teraz neviem, ci to mam skusat nasilu, alebo je tam nejaka ina finta...a zufalo potrebujem kocik najneskor zajtra. Mam novu dusu aj vsetko ostatne viem spravit, len to neviem dat dole. Podotykam - musim to urobit sama, nemam chlapa... prosim poradte! Dakujem

lucenek
3. pro 2011

@zuzimia zkoumala jsem návod a není to tam...z té vidlice to fakt nevím zkus písnout na kenyo.......autor servis PP

gresa
3. pro 2011

ahojte,
neboli ste spokojné s orig. nánožníkom na GT3, keď čítam, že kupujete iné?

lucenek
3. pro 2011

@gresa ten nánožník je tak na jaro až teplý podzim, jakmile máš větší dítě a je ve fusaku nenarveš to na to...proto si kupujem šité zimní verze..navíc když se ten origo připne tím zipem tak super drží ale dítko jakmile má botu a urč velikost nohy nedá tam nohy normálně leda vybočit vnitřní kotníky do stran.....je úzky...pro prtě tak do roku a půl max.....

pikusa
3. pro 2011

No já měla štěstí....první zimu byla malej a další zimu celkem chodil.....ale teda já s tím klasika nánožníkem problém neměla....mslím tu další zimu,když mu byly skoro 2 roky...