Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
27. led 2012

jo kaci a s tou cenou 10800 když to jde s tou slevou si moc jistá nejsem, sleduju to tam docela dlouho, ale pod 11 podle mě nový sehnat nejde a i tak se holky baví o dobré ceně...
mě štve, že bych k tomu musela zase všechny doplňky dokupovat, což se mi nechce, fusak, organizér a pláštěnku s madlem bych upotřebila i ze svojeho Bee, ale střechy bych musela kupovat nové a to se mi zase shánět nechce, když teď mám dvě, dva fusaky, madlo, pláštěnku, podložku, organizér, všechno mi to pasuje 😀 jsem na tom asi jako lucenek s pegáčem 😀 taky starší kousek, ale top stav a velká výbava 😀

kacka.l
27. led 2012

@ivett já nový kupovat nebudu, to je pro mě fakt zbytečnost, a malý má 2,5 a kočár ještě užijeme. Hlavně, jak jedeme na nákupy v OV, jednou jsem byla bez a šílela jsem, on teda za ruku chodit nebude..lítá všude, na všechno sahá, všechno se mu líbí, takhle sedí v kočáru, líže lízátko a já mám klid...
momentálně jede asi na duracel, či co, protože má moře energie... A do obchodu taky, mám ho docela daleko a pěšourem tam jdu klidně tak dvě hodiny..stojíme u každého kanálu, dvorku, psa..Když vemu odrážedlo je to o hubu, protože víš jak to je, hlavní cesta na Ostravu..bojím se, že mi sjede pod kola auta. Takže my ještě užijem, tak bych ho chtěla ještě zkusit. Madlo se prý dá vysunout na 108cm, což je skvělé. A ivett je to ten co má madlo, že pořád zajíždí. Ale prý je tam jen nějaká vyšolichaná guma. Takže muž by to asi spravil.
ivett je to tento- co myslíš??
http://deti.bazos.cz/inzerat/13953860/bugaboo-b...

ivett
27. led 2012

@kacka.l jo takhle, tak to chápu, to asi jo, jako já si ho určitě nechám na dýl jak 2 roky, ale tak nějak jsem myslela, že pak už bude malá capkat spíše sama 🙂
no já na něj už koukala, i kámoška, ale nakonec to neriskla, její chlap je taky hodně zručný a dokáže opravit kde co, ale když to nevidíš osobně, tak nevíš jestli to půjde nebo ne...já schválně na tom svojem zkoumala jak to s rukojetí je a já nevím co myslí tou vyšolíchanou gumičkou, protože tam žádná vidět není, tam musí být vevnitř nějaký systém, kdy to odklapneš (takové klapky), vysuneš nebo zasuneš rukojeť jak chceš a pak to zaklapneš a ono to něco vevnitř podle mě přitlačí tu rukojeť tak pevně, že s ní nehneš, takže podle mého laického názoru bude vada někde uvnitř tady v tomhle, mě totiž rukojeť i bez zacvaknutí sama nezajíždí, tzn. že tam asi něco vyšolíchané bude, otázka je co, a dovnitř se moc nedá dostat, pokud to nehodláš celé rozebrat...jo kdyby se s ženskou dalo domluvit, že mrkneš a když půjde opravit, necháš si ho, a jinak jí ho vrátíš, tak bych do toho i šla, ale co pak s kočárem, co nejde spravit nebo za velké prachy? třeba je to fakt prkotina, zase ale kdyby byla, není pro ni lepší to opravit a pak kočár dráž prodat? já nevím no, já jsem v tomhle taková nedůvěřivá...cena každopádně dobrá...

ivett
27. led 2012

holky a nenakupujete některá na ebay?

pikusa
28. led 2012

Ahojík holky...
taky patřím k těm,kterým se BB nelíbí......nepadnul mi do oka....ničím.....

mpavlinka
28. led 2012

@ivett jasně, věc názoru, já nechci aby to vyznělo nějak blbě, však si rozumíme 🙂 Jen tady pozoruju v těch albech řeči typu "jedině BB", na tu sedačku, že dítě si zvykne apod. jen aby měly to co zrovna letí 😕 🙄 No a že letí zrovna tehle kočár je mi vzhledem k tomu jak vypadá...už vůbec záhada 😅 😀

lucenek
28. led 2012

já bych taky do bee nešla....nevidím na něm nic co by mě oslovilo...ale proti gustu....

mpavlinka
28. led 2012

V Babystaru maj lavandí hluboký perego... To by se mi líbilo... Jen nevím jesi to opravdu houpe, podle mne tak jako Roan nebo Inglesina ne... Ale byl by krásnej 😵

ivett
28. led 2012

mpavli jasně, já to beru 😉 mě se taky spousta věcí líbí a nelíbí a to, že se někomu by nelíbilo moje bee, je mi šumák, však proto ho já mám (že se mi líbí) a jiný ne (že se mu nelíbí) 😀

já abych pravdu řekla, jsem mu taky přicházela na chuť dlouho, líbil se mi spíš Cameleon, ale co jsem to zkusila a nesedla mi ta sedačka, tak jsem si řekla, že sice sedačka na prd, ale jinak podvozek, odpružení, lehkost atd. mělo bgb fakt vychytané a začla jsem studovat bee a podle videa a recenzí a tak mi prostě něčím učaroval, takže jsem do něj šla a jsem nadšená a vyměním ho jen za bee+ 😀 ono je třeba ho i vyzkoušet, projet se s ním a tak, ten design je zvláštní a ne každému sedne, ale většina lidí, co se tvářila blbě, mi po procházce s ním řekla, že je fakt super 😀

ivett
28. led 2012

@kacka.l ty máš teď zappa? jaký je? máš klasiku nebo xtra?

lucenek
28. led 2012

@mpavlinka na jakém podvozku? zase na cula korba je většinou na Velo podvozku což houpe

pikusa
28. led 2012

No zase se všem nemůže líbit stejný kočík že..... 😀

mpavlinka
28. led 2012

@ivett tak aspoň že se s ním dobře jede 🙂

@lucenek hele kámoška ho měla, to clasicco velo nebo jak se tomu nadává 😀, ale nehoupalo to, vypadalo to jak houpavej kočár, ale nehoupal 😕
...pane Lorenc, já už vás nikdy nebudu houpat... 😀

kacka.l
28. led 2012

@ivett Jaký je??? Pro mě malý, mám obyčejný zapp. 🙂 Právě jsem si ho chtěla nechat, ale fakt se to nedá.Pořád se hrbím a bolí mě záda. A to bee jsem tedy zrušila. Sice mi paní posílala fotky s pětiletým a krásně se vleze. Ale počkám.

mpavlinka
28. led 2012

@kacka.l jo zappky jsou šíleně nízký, jen pro pidilidi. Ale super lehký, to jo, to není jako switche 😅 😀

ivett
28. led 2012

@kacka.l tak za 6 prodává holčina z havířova, i s nějakou výbavou, akorát s růžovou stříškou, ale dá se koupit i jiná barva nebo nechat ušít, ta ho má podle popisu v super stavu...jako bee určitě nízkou rukojeť nemá, takže zappík je nízký, dobrý vědět 😀 a jinak? dobrý? mělas polohovací potah nebo klasiku jen do sedu?
kaci a co buggster, prý patří k nejprostornějším golfkám, mě se teda osobně designově líbí, ale zkušenost nemám, potkávám tu dvě holčiny s tím a obhlížela jsem to fakt z blízka, když přede mnou stála v obchodě a spalo jí tam dle mého min. 3 leté dítě a paráda...nevím ale jak je vysoký...
a co nuna? mělas? poznatky prosím? kámoška taky vybírá golfky a furt neví co vybrat, tak zjišťuju 🙂

lucenek
28. led 2012

ty nuny jedou skvěle, mě na nich vadila jen jedna věc když sjíždíš patník vyšší tak zespoda to dodřeš a když jsme vynesla do mhd ten "plošný! podvozek mě tlačil do lýtka jak jsme byla zvyklá nahodit kočár a vyjít tři schody, jinak perfekt...a ta kol 2012 je exkluzivní

kacka.l
29. led 2012

Ivett, já jej koupila s polohovacím potahem, přešitým ne xtra a ten jsem vyměnila ze nepolohovací,protože byl po složení větší. Takže pokud chceš polohování, tak asi jen xtra, protože to, co tam bylo našito je fakt jen provizorium. Právě jsem je chtěla, protože jsem si myslela, že budu muset malého vozit do školky kočárem, protože jinak bych musela vycházet tak v 5 ráno, ať to stihnu, zappky jen složím a dám dospod skřínky, ale dostala jsem na Vánoce auto, tak si vozím zadek. 🙂 A tu skladnost fakt nepotřebuju, a když jdu do města a mám třeba kozačky na podpadcích, tak mě po pár metrech bolí záda.
Nuny jsou boží, ani by mě nevadilo, že se lehce drou, ten plast zespod je bytelný, no koneckonců je ta jako košík od plik-žádná velká výška. Ale na mě jsou taky malé, šly vytáhnout jen na 102cm,ale pořád se lépe ovládaly a řídily díky spojené rukojeti než zap, taky dělá hodně, že ruku položíš jakoby shora, né, že ji dám jakoby zboku, takže v podstatě vozím zappky zak na 95cm výšky.
No a buggstery- paráda, jsou to skvěé golfky, i když musím říct, že mají lehce tendenci se překlápět do stran, jak se malý vyklonil..ale podle mě sou dost velké po složení, někdo píše malinké, ale po nuně, zappovi, nebo tomu xtreetu je to kolos.🙂
A díky za tip v Havířově, možná se tam zajedu podívat, ředitel sklibuje odměny... 🙂 Uvidím jak moc se pochlapí a podle toho se rozhodnu..
Lucenku a co ta paříž..povídej, přeháněj..byla jsem tam v 17 a zážitky si vybavuju doteď.. Hned bych jela znovu.

ivett
29. led 2012

kačííí téda, taky bych chtěla dostat na vánoce auto 😀 já zapp určitě nechci, spíš to zjišťuji pro kámošku, já chci jedině bee+ nebo nic 😀

kacka.l
29. led 2012

Ivett není nové, staré....ale je mooje!! Mít auto, co máte vy, tak se jen nechám vozit!!!Větší brko jsem snad ještě neviděla.. 😀

lucenek
29. led 2012

@kacka.l
kačko pojedu v květnu.....takže pak písnu...

ivett
29. led 2012

kači to je jedno jestli nové, staré, ojeté, ale auto se na vánoce jen tak nedostává 😀 jé a děkuji, no manža si splnil sen no 😀 ale už pokukuje po tom novém větším, v r. 2014 má přijít nová verze, tak uvidíme jak nás nadchne...

mpavlinka
29. led 2012

Holky prosím o radu, jak se dostat k duši na předním kole? Klíčem to povolit jde, ale uvnitř je to slisované...

lucenek
29. led 2012

🤐 nevím jetě jsem nemusela měnit

mpavlinka
29. led 2012

@lucenek je to pěkně debilně udělaný, naštěstí mám šikovnýho taťku 🙂. Bylo to zarezlý a ikdyby nebylo, muselo se na to silou ale opatrně, tak si s tím hrál a nějak to povolil a je vyměněno. Boční kola jsou brnkačka, nechápu proč tohle udělali takhle blbě 🙄

lucenek
29. led 2012

@mpavlinka tak pak tady písni popis při opravě..jseš první měnička gumy 😀

mpavlinka
29. led 2012

@lucenek no táta popisoval ale znáš to jedním uchem dovnitř druhým ven... Každopádně se tam musí něco vyviklat a to se mi nelíbí 😀

janula28
2. únor 2012

@lucenek moc moc děkuju, teflonový sprej zabral a už nevržeme, hurá, ale ta cena za sprej mě docela šokovala 😠

kacka.l
2. únor 2012

A kolik stál, u nás stojí maxi tuba v glubusu 109kč, už jsme s tím stříkali kdeco a je pořád plná. :_)

ivett
3. únor 2012

já mám tak velikou butelku spreje teflonáče, rozhodně ji asi nikdy nevypotřebuju celou a jestli stála 120kč, tak je to moc...nepřijde mi to tak drahý...