Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lalineckaaa
2. bře 2012

@alzbet124 jo chlap řikal že ve předu jsou dlouhe že by to šlo ale když pojedem všecii tak si dam maleho do zadu a jak budu jezdi sama tak vedle sebe 🙂

kacka.l
2. bře 2012

Ta báze pomůže hodně, nemusíš kupovat novou, stačí koupit nějakou starou autosedačku třeba za 300 i s bází, použiješ jen tu a svou trifixovou sedačku, taky jsem to tak měla, a pak jsem zase prodala za 300 starou sedačku a poté i ten trifix. Dělá to fakt hodně, a hlavně je pholodlnější. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48984336&tab=3
http://autosedacky.sbazar.cz/autosedacka-peg-pe...

lalineckaaa
2. bře 2012

@kacka.l jsi hodn kukala jsem se na to,ale kupim si novou 1200 zase neni tak moc 🙂

mpavlinka
3. bře 2012

@weri1 Java, je hezky neutrální 🙂 Přemýšlíš o PP Switch? 🙂

kacka.l
11. bře 2012

Docela dobrá cena..za nový kočár. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53694450&tab=1

blizennec
26. bře 2012

holky cca jak dlouho vám mimča vydrželi v hluboké korbě? podle rozměrů na netu mi přijde, že bude malá ☹ mám jen sporťák GT3 a přemýšlím jestli dokoupit hlubokou korbu nebo radši pořídit jiný hluboký. TP mám v září. díky

pikusa
26. bře 2012

@blizennec Mates se narodil v dubnu a asi v listopadu šel do sportáku....a to už měl fusak teda ale vešel se...
a byl to obřík

blizennec
26. bře 2012

@pikusa moc děkuji, to zase není tak málo na hlubokou korbičku. tak si říkám že jestli to bude holčička (ty jsou většinou menší), tak korbičku dokoupím. 7 měsíců by bylo v dubnu a to by bylo po zimě akorát na sporťáček 🙂 a s klučíkem ještě uvidíme. kolik ta korbička vlastně měří?

ivett
26. bře 2012

@blizennec já měla malou začátkem prosince, v hluboké jsme jezdily do června, tedy půl roku a v pohodě by se vlezla dýl, ale nechtěla tam ležet a ty zvednuté záda se jí nelíbily, tak jsme šly do sporťáku 😉

pikusa
26. bře 2012

@blizennec už si to nepamatuju--kolem 72 cm????
mates ale byl do půl roka pecivál a jen ležel.....takže byl tam jko sardinka,ale spokojenej....

blizennec
26. bře 2012

@pikusa @ivett děkuji za info 😉
my při prvním měli korbu cca 80cm (už přesně nevím) a tam jsme byli myslím tak do osmi měsíců ale tu trojkombinaci už nemám, tak teď přemýšlím, jak to vymyslíme 🙂

vendyzr
26. bře 2012

@blizennec půl roku, déle ne, v březnu šla malá do sporťáku (narozená v září), neseděla, jen v něm ležela, přecvakávala jsem boudu, aby ležela obličejem ke mně. Celkem to šlo, jen babičky se bály, že jí vyklopí, jak tam ta boudička nebyla nijak přichycená, někdo tady to řeší přistehováním boudičky k polstrování na podnožce....

pikusa
27. bře 2012

@blizennec kup bazarovou korbičku a je to 😉

mpavlinka
27. bře 2012

My do 8. měsíce a to byla malá hodně velká. Měli jsme teda starší typ Navetty - Panorama, která je delší než současná XL 😉

blizennec
27. bře 2012

@pikusa taky už sem o tom přemýšlela 😉

@mpavlinka a nevíš jestli se dá ještě sehnat? nebo jak "moc" starší typ to je? myslím rok

mpavlinka
27. bře 2012

@blizennec samozřejmě dá. Mrkni na odkazy - např. tyto.... Obecně se dá asi řídit tím, že starší typ má nánožník kolem korbičky na zip.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54200127&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54183515&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51782858&tab=2

blizennec
27. bře 2012

@mpavlinka moc děkuji, super info pro mě. mě se s tím zipem navíc i trošku víc líbí, takže tím lépe 🙂 asi dokoupím korbičku a bude, sporťák mi totiž max vyhovoval a takhle to bude nejjednodušší 🙂

mpavlinka
27. bře 2012

@blizennec ten zip je super, mimčo neodkopává ten nánožník 🙂 Ty korbičky jsou za dobré ceny, po jednom i dvou dětech jsou leckdy v krásném stavu... (jen třeba škrábance dole od používání, ale to bude mít nová za chvíli taky...)

pejtho
27. bře 2012

Ahoj holky, je možné GT3 otočit i proti směru jízdy? Zatím jsem to nějak extra nezkoumala, ale byla jsem zvyklá na ní vidět a i kvůli sluníčku by bylo fajn, kdyby to nějak šlo 🙂 Díky za radu

mpavlinka
27. bře 2012

@pejtho lze, pouze boudu dáš opačně. Jen lze takto jezdit pouze s miminkem vleže 🙂

blizennec
27. bře 2012

@mpavlinka to je pravda. v těch korbičkách stejně mimča většinou jen pár měsíců leží takže jsou krásný i po dvou dětech 🙂 ještě chvilku počkám na zjištění jestli holka/kluk a pak pořídím korbičku a vyřešeno
díky vám všem 🙂

pikusa
19. dub 2012

Holky.....kde najdu to jak jsme měřila ten výtah¨???????nemůžu to najít

lucenek
20. dub 2012

@pikusa ajaj leda jet stránku po stránce z5

pikusa
20. dub 2012

@lucenek 😀 asi jo...
ale kačka to vždy nějak našla 🙂

lucenek
20. dub 2012

no jo kačka 😀 ta najde fšecko

pikusa
20. dub 2012

@lucenek no já nenašla prostě
jdu do práce......papaaaaaa

misa84
27. dub 2012

zdravím a prosím o radu. koupila jsem gt3 přes inzerát a paní se mi předem nepochlubila, že brda tak uplne nefunguje ☹ 😠 jinak je kocarek v poradku, tak jsme si s manzelem rekli, ze to zkusime spis nechat opravit nez posilat zpet a pozadovat vraceni penez. nevíte prosím vás kde v ostravě a okolí opravují brzdy u kočárku, konkrétně teda u pp? děkuji

babymarket_sk
28. dub 2012

@misa84
skúste najskôr vyčistiť kolieska (dať dole, vystriekať, nechať uschnúť a premazať silikónom), možno to pomôže....

lalineckaaa
28. dub 2012

@misa84 když sundate zadni kolečko tak se tam daji tyx brzdy nastavit , mi to taky od novoty moc nebrzdilo i když jsem to měla zabržděne tak jsem stim mohla normalně jet. Chlap mi to seřidil a brzdfi to jako ďas. Stači mit šikovneho manžela 🙂

alenah31
28. dub 2012

@misa84 my máme GT3 tiež a tento problém nám pomohli vyriešiť v predajni bicyklov - zároveň tam mali servis🙂 aj keď nám praskla duša na kolese boli sme si to dať opraviť tam. Poradil nám to kamarát a zároveň predavač v obchode s kočíkmi kde sme náš GT3 kupovali- u nich by sme platili okolo 30-40 eur, takto sme platili cca 3 eurá🙂🙂🙂