Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
19. kvě 2012

Holky já taky přemýšlela, jesi prodat, ale užiju ho na celodenní výlety po Praze (jde to i s golfkama, ale pohodlí ve sporťáku nesrovnatelný a hlavně velkej koš, do golfek prd dám 😀 ) a taky na brusle 🙂 Pak ho tak za dva litry střelím 😀 A na druhý budu pečlivě vybírat novej kočík 🙂

mpavlinka
19. kvě 2012

@lucenek jukla jsem, zdá se mi ta cena také vysoká, chápu, že je v super stavu, ale už je to starší kolekce (hl. korba). Leda narazit na někoho kdo fakt ocení stav.

mpavlinka
19. kvě 2012

Jinak mne v poslední době docela zaujal Concord... Ale nechci nenafukovací kola 😖

lucenek
19. kvě 2012

@mpavlinka jj vím

ivett
19. kvě 2012

@mpavlinka concord mě zaujal kdysi taky, ale je na mě nízký, s pegem se srovnat nedá a ty kolca hrkotají příšerně, na kočičích hlavách hrozně...😉
nemáte někdo zkušenost s brio go?

ivett
19. kvě 2012

@valentinuska já bych to klidně zkusila i zvlášť, já prodala celkem slušně, ale já měla štěstí, na korbě jsem teda ztraná byla, ale s tím se počítalo a sporťák jsem prodala dobře, autosedačku jsem ještě neprodala, o samotný isofix mi psalo x lidí, ten se prodá hned, jestli ho budeš nabízet, kdo to zná, ví co to je 😉
určitě bych to dala jako komplet, ale i s možností prodeje zvlášť, ale tak ať se ti to aspoň trochu vyplatí no...

valentinuska
19. kvě 2012

@lucenek ty prodáváš taky GT3? Za kolik a jak starý?

@ivett taky jsem si říkala, že ten isofix budou asi lidi vyhledávat i zvlášť - za kolik si ho prodala (ten isofix), jestli to není tajné? 🙂

lucenek
19. kvě 2012

@valentinuska ani se neptej 😀
mám moku 2008 jetá ani ne rok občas plus wave korba, podložka polstrování, dva nánožníky, dvoje pásy, navíc gt koš vč konstrukce, pumpička, pláštěnka univakl na rukojet, ta ledvinka, nová matrace do korby na autokit....

valentinuska
19. kvě 2012

@lucenek no a jakou jsi dala cenu? 🙂

lucenek
19. kvě 2012

@valentinuska jukni na inzeráty 😀

valentinuska
19. kvě 2012

@lucenek jo už jsem se taky mrkla 🙂 tak tohle hodlám dát na celou trojkombinaci a novější - používáno taky tak rok 🙂 bohužel mi přijde, že ceny klesly právě dost ☹ ... ale jestli prodáš, tak mě tím příjemně navnadíš 😀

lucenek
19. kvě 2012

@valentinuska sázím na absolutní nedostupnost barvy v limitce - korba a navíc věci v TOP stavu..když neprodám nevadí.....

valentinuska
20. kvě 2012

@lucenek jo v tom máš výhodu, já mám klasické barvy dobře dostupné ... ale v super stavu ho mám také, korbička vypadá, jak kdyby v ní nikdy nikdo nejel, a sporťák doopravdy jel jenom párkrát (nějak jsem měla doma spoustu kočárků ...) já prodat už opravdu chci, protože je doma málo místa, takže raději půjdu s cenou dolů ...

lucenek
20. kvě 2012

@valentinuska tak upřednostni ty pásy volné a megakoš polohovací, jde ho zatáhnout nahoru aby při dešti nenacákalo...

valentinuska
20. kvě 2012

@lucenek já nemám ty volné pásy, mám ten nový kočárek 🙂

ivett
20. kvě 2012

@valentinuska já právě isofix a vajco ještě mám, prodávám to dokupy, protože samotné vajco je v podstatě neprodejné a tím, že bylo obojí nové a vlastně do podzimu je to ještě v záruce, tak chci za oboje 3300kč, ais je to hodně, občas se někdo ozve, ale smlouvá o ceně, což já odmítám, takže zaítm to mám u ségry a neřeším, jako stejně chceme druhého prcka, nejradši bych pak maxi cosi vajco, ale pokud do té doby neprodám, tak si prostě nechám to co mám a pak to střelím za pár korun...za samotný isofix mi lidi nabízeli kolem 1500kč 😉
já byla nejvíc ztratná na korbě, na kočáru jsem ztratila asi 2tis., což bylo dobrý...

lucenek
20. kvě 2012

@ivett jj ty korby se neoplatí kiupovat nové

@valentinuska vlastně jo....java

ivett
20. kvě 2012

@lucenek no jo luci, když já chtěla red step a s tou se prostě na bazarech nechytám no 😀 ani teď tam není skoro žádná, nedávno jsem tam zahlídla jednu 😀

lucenek
20. kvě 2012

@ivett však jo , to tak bývá 😀

valentinuska
20. kvě 2012

@ivett no jo vlastně, my jsme měli obě tu red step 🙂

kacka.l
20. kvě 2012

S tím prodejem to je na nic. Každý chce top stav za málo peněz!!! Jen mě tak napadlo jaká barva se myslíte prodá lépe černá nebo bílá?? Asi černá, že.

lucenek
20. kvě 2012

@kacka.l z hlediska praktičnosti asi černá, z hlediska výjmečnosti bílá zaujme a já jsme adept na to abych ji koupila 😀

kacka.l
20. kvě 2012

No právě, hlavně si říkám, že k moři je asi lepší ta bílá. I když bych do černého dala bílou vložku. Zase jestli ta černá za 10 dní u moře nevyšisuje..ale to asi ne, co?

lucenek
20. kvě 2012

@kacka.l nevím vše u moře je silnější, může se stát.....záleží na materiálu a jeho kvalitě...alůe když už tak bílou vložku určitě, bude asi rozpálená kočík.....

lucenek
20. kvě 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54321203&tab=0

třeba tady korba kol 2007 na tuty, byla s tou wave co mám, zips na nánožníku a dívej... 😕

saaralota
20. kvě 2012

@valentinuska Ahoj, isofix podle mě zvlášť určitě prodáš. Sama jsem ho sháněla - nechtěla jsem autosedačku z druhé ruky (abych měla jistotu, že není bouraná...), ale isofix bych brala. Bohužel jsem ho vždycky viděla jen dohromady se sedačkou... Takže jsem nakonec kupovala nový.

ivett
21. kvě 2012

@lucenek ta cena je podle mě za tak starou korbu hodně vysoká, jako ne že by neodpovídala stavu nebo nebyla hezká, ale za 5 let starou kolekci chtít 2,5tis. mi přijde přehnané a já bych to nekoupila už jen z toho důvodu, jak staré to je, ale to je asi jen můj názor a problém...

mpavlinka
21. kvě 2012

@ivett souhlasím. 2007 by měla bejt tak za litr, ať je jakkoliv pěkná, už je proto, že je stará.

ivett
21. kvě 2012

@mpavlinka koukala jsem, že je tam JAva 2010 za tuším 2,6tis., pak i Beiege 2011 za 2,7tis., to je prostě nepoměr, stáří je stáří, auto může být taky udržované jak chce, ale jednou má 5 let a podle toho ojetina taky stojí...

mpavlinka
22. kvě 2012

@ivett naprosto souhlasím... Hihi, tos vystihla s tím autem... můj táta má Oktávku, 11 let, je jak když sjela z výroby, ale cena se řídí tabulkama, a že je auto jak nový cenu nijak nenavýší...